وام با سند مسکونی و ملکی

وام فوری با سند مسکونی و ملکی | تامین سرمایه و شراکت

وام با سند مسکونی و ملکی و تامین سرمایه فوری تماس : 09121979657 | 02144385247

وام با سند مسکونی

وام با سند مسکونی بهترین گزینه برای کسانی است که نیاز فوری به پول دارند و می­خواهند مشکلات مالی خود را به سرعت برطرف کنند. در شرایطی که نیاز شدیدی به پول دارید، یکی از راه­هایی که به ذهنتان می­رسد، وام بانکی است. اما وام بانکی شرایط و سلسله مراتب بسیار پیچیده و سختی دارد. برای مثال، شما حتما باید ضامن معرفی کنید و حساب سپرده در بانک داشته باشید. با داشتن این شرایط تازه مراحل اداری شروع می­شود. متوجه خواهید شد که برای دریافت وام خود چند ماه باید صبر کنید. از این رو وام بانکی گزینه مناسبی برای شخصی که نیاز فوری به پول دارد نیست. در این شرایط با داشتن سند ملکی که شش دانگ آن کامل به نامتان است می­توانید به هلدینگ طنین سازه مراجعه کرده و وام فوری دریافت کنید.

وام با سند مسکونی تهران

وام با سند مسکونی تهران

نحوه اخذ وام با سند مسکونی

از گذشته تا به امروز یکی از راه­هایی که می­تواند در مشکلات اقتصادی به ما کمک کرده و کمبود نقدینگی ما را جبران می­کند. اما زمانی­که به بانک مراجعه می­کنید، متوجه خواهید شد که دریافت وام ساده نبوده و شما باید یکسری شرایط را داشته باشید تا وام به شما تعلق بگیرد. اول اینکه باید در بانک مورد نظر حساب سپرده داشته باشید و بعد از گذشت چند ما می­توانید درخواست وام دهید. دوم اینکه برای دریافت وام باید ضامن معتبر معرفی کنید.

بانک هنگام پرداخت وام بسیار سخت­گیر است و می­خواهد مطمئن شود که شما حتما اقساط را پرداخت می­کنید. به همین دلیل از شما ضمانت می­خواهد. اما افراد بسیار هستند که نمی­توانند ضامن معتبر معرفی کنند. از این رو از دریافت وام بانکی منصرف خواهند شد. در این شرایط اگر خانه­ای دارید، می­توانید با سند آن از موسسات وام دهنده، وام با سند مسکونی دریافت کنید. تنها کافیست که سند خود را به هلدینگ طنین سازه ارائه دهید و وام فوری یک روزه دریافت کنید.

مزایای دریافت وام با سند مسکونی

وام با سند مسکونی مزایای زیر را به همراه دارد:

 • این وام بدون ضامن است. بدین معنی که ارائه سند کافیست و لازم نیست که شما یک ضامن معتبر معرفی کنید. در واقع، سند ملک به عنوان ضمانت است.
 • این وام به حفظ سرمایه شما کمک می­کند.
 • درگیر کار اداری نخواهید شد.
 • این وام فوری و یک روزه پرداخت خواهد شد.
حفظ سرمایه با دریافت وام با سند مسکونی

زمانی­که با مشکلات نقدینگی روبه رو هستید، زمانی­که مشاهده می­کنید دریافت وام بانکی بسیار زمان­بر است، ممکن است به فکر فروش ملکتان باشید. اما از بسیاری از جهات این کار به نفع شما نیست. اول اینکه با این اوضاع بازار مسکن، خریدار به سختی پیدا خواهد شد. با فرض اینکه خریدار پیدا شود، از آنجا که قیمت ملک روز به روز بالا می­رود، در آینده نمی­توانید خانه خریداری کنید. به همین دلیل سرمایه خود را از دست خواهید داد. در این زمان بهترین روش این است که وام با سند مسکونی دریافت کنید. زیرا با دریافت این وام، هم به حفظ سرمایه خود کمک کردید و هم مبلغ موردنظرتان را دریافت کردید. برای دریافت وام با سند مسکن می­توانید به هلدینگ طنین سازه مراجعه کنید.

وام بدون ضامن با سند مسکونی

زمانی که می­گوییم وام با سند مسکونی یک وام بدون ضامن است، ممکن است تعجب کنید. چرا که امکان ندارد وامی بدون ضامن باشد. زمانی­که به بانک مراجعه می­کنید، متوجه خواهید شد که حداقل باید یک ضامن معرفی کنید. اما زمانی که وام با سند مسکونی دریافت می­کنید، سند شما به عنوان ضمانت در گروی هلدینگ طنین سازه می­ماند. زمانی­که اقساط را به­طور کامل پرداخت کردید، سند به شما باز خواهد گشت. برای دریافت وام با سند مسکونی و وام با سند خودرو در تهران و کرج به هلدینگ طنین سازه مراجعه کنید.

وام بدون ضامن با سند ملکی

وام بدون ضامن با سند ملکی

تعداد اقساط وام با سند مسکونی

زمانی­که به هلدینگ طنین سازه جهت دریافت وام با سند مسکونی مراجعه می­کنید، تعداد اقساط وام را خودتان تعیین می­کنید. درواقع تعیین تعداد اقساط توافقی بین دو طرف است. شما می­توانید تعیین کنید که چه تعداد قسط داشته باشید. نکته­ای که نباید فراموش کنید این است که در پرداخت اقساط جدی بوده و سر وقت اقساطتان را پرداخت کنید. در صورت عدم پرداخت قسط، هلدینگ طنین سازه سند شما را مصادره خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر درباره وام با سند مسکونی، به هلدینگ طنین سازه مراجعه کنید.

فرآیند دریافت وام با سند مسکونی

فرآیند دریافت وام با سند مسکونی از هلدینگ طنین سازه یک روزه و فوری انجام می­شود. تمامی مراحل دریافت وام فوری در این هلدینگ زیر نظر وکیل انجام شده و بقیه کارها در دفترخانه اسناد رسمی به اتمام می­رسد. به همین دلیل جای هیچ نگرانی نبوده و پروسه دریافت وام به درستی و قانونی انجام می­شود. شما دیگر درگیر یافتن ضامن و مراحل اداری نخواهید بود. برای دریافت وام با سند مسکونی و وام با سند خودرو در تهران و کرج به هلدینگ طنین سازه مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره این وام­ها می­توانید با هلدینگ طنین سازه تماس بگیرید.

وام با سند ملکی - بسیار پیش آمده است که افراد با در تنگنا گرفتن شرایط مالی اقدام به گرفتن وام با سند ملکی می کنند، گرفتن این وام ها به چه صورتی می تواند باشد؟ مخصوصا اگر فرد در گرفتن آن عجله داشته باشد و بخواهد این وام را به صورت فوری دریافت کند باید چه شرایطی را طی کند تا بتواند یک وام ملکی با مبلغ رضایت بخشی را دریافت کند؟

وام با سند ملکی بانک

اول از همه موضوع به نوع بانک بر می گردد، زیرا شرایط دریافت وام با سند ملکی در میان بانک ها یکسان نمی باشد و هر کدام قوانین مختص به خود را دارند که شخص ملزم به رعایت تمامی آن ها می باشد.از جمله بانک های که به صورت فوری به متقاضیان خود به صورت فوری وام با سند ملکی را ارائه می دهند موارد زیر می باشند:

 • بانک دی.
 • بانک انصار.
 • بانک قوامین.
 • بانک پارسیان.
 • بانک تجارت.
 • بانک ملت.
 • و ...

دریافت وام با سند ملک کار چندان سختی نیست، با در دست داشتن مدارک مورد نیاز می توانید با طی کردن مراحل اختصاصی به هر شعبه قادر به دریافت وام خود شوید.

وام با سند ملکی

هر کدام از بانک ها برای وام با سند ملکی مبالغ مختلفی در نظر گرفته اند که طی بخشنامه های اجرا شده در سال 98 متقاضیان می توانند در بانک ملت با دریافت یک وام 36 ماهه برای سه نفر به مبلغ 50 میلیون برای هر شخص را دریافت کنند.علاوه بر آن طرح های دیگری نیز وجود دارد که شخص با توجه به شرایط خود و در نظر گرفتن سود و مبلغ وام می تواند اقدام به دریافت وام مورد نظر کند.

حتما با این موضوع بسیار مواجه شده اید که برای گرفتن وام از شما ضمانت های گوناگون را در قبال پرداخت مبلغ مورد نظر وام از شما می خواهند که یکی از آن ها سند ملکی مفروز می باشد.شما می توانید با در گرو گذاشتن سند ملکی خود اقدام به دریافت وام با مبلغی متفاوت کنید، اما تنها سند ملکی برای گرفتن وام کفایت نمی کند و باید شرایطی را رعایت کرد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره ای کوچک کرده ایم.

شرایط خاص گرفتن وام با سند ملکی

وام فوری با سند ملکی

باید توجه داشته باشید سند ملکی که قرار است به بانک مورد نظر خود ارائه دهید باید شش دانگ، با ارزش و معتبر باشد و دارای هیچگونه مشکل احتمالی نباشد.سند ملکی باید به طور رسمی در دفاتر منتخب به ثبت رسیده باشد درغیر این صورت هیچ ارزشی برای بانک ندارد.

موارد ذکر شده در بالا برای بانک ها می باشد که باید به آن ها توجه کنند اما شرایط متقاضیان برای گرفتن وام با سند ملکی چیست؟

شخص مورد نظر برای گرفتن وام با سند ملکی باید دارای سابقه ای درخشان باشد و در سابقه ی آن نباید هیچ گونه چک برگشتی را مشاهده کرد.در صورتی که شخص مورد نظر وام پرداخت نشده ای از قبل دارد نمی تواند وام دیگری را دریافت کند.تمامی هزینه ها اعم از انتقال سند، کارشناس و غیره بر عهده ی شخص گیرنده ی وام میباشد. نکته ای که می توان در پایان به آن اشاره داشت این است که مبلغ با توجه به سند ملکی که شما ارائه می دهید می تواند متغیر باشد و در اکثر بانک ها سود 18% می باشد.

وام با سند مسکونی تامین سرمایه بهار

وام با سند مسکونی تامین سرمایه بهار یکی دیگر از تسهیلات تامین سرمایه بهار است .که به دلیل برخورداری از مزایای متعدد با متقاضیان بسیاری همراه می باشد. گفتنی است متقاضی دریافت تسهیلات سند ملکی تامین سرمایه بهار پس از تائید کارشناس ما می تواند به میزان مشخصی از ارزش ملک اقدام به دریافت وام کند لازم به ذکر است که در بیشتر موارد بین 65 الی 70 درصد از ارزش ملک به مشتری وام پرداخت می شود.

نرخ سود وام با سند مسکونی تامین سرمایه بهار

نرخ سود تسهیلات با سند مسکونی 18 درصد در نظر گرفته شده است .که البته این میزان بر اساس مصوبات بانک مرکزی تعیین می شود.به گونه ای که بیشتر تسهیلات ارائه شده از سوی بانک ها نیز این میزان است.

وام با سند مسکونی
وام با سند ملکی

وام با سند مسکونی

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات وام با ضمانت سند مسکونی با ما در تماس باشید.شرایط و نحوه دریافت وام به مبلغ مورد نظر و ارزش سند مسکونی قابل تغییر است. نظر به شرایط اقتصادی کشور و افزایش روز افزون هزینه ها، بهترین راهکار برای پوشش هزینه ها و جلوگیری از کاهش سطح رفاه خانواده، بهره گیری از تمام سرمایه های منقول وغیر منقول جهت افزایش درآمد است.

وام فوری با سند مسکونی,خانه,منزل,آپارتمان,ویلا,زمین و باغ

یکی از این منابع جهت کسب درآمد اسناد مالکیت منزلی است که در آن ساکن هستید و اکثر افراد جامعه از نحوه بهره مندی از مزایای آن بی اطلاع هستند. ما در مجموعه طنین سازه در کنار شما هستیم و با آگاهی مناسب به تحقق رویاهای شما کمک خواهیم کرد.

قوانین دریافت وام

وام فوری

وام فوری چیست؟

آیا تاکنون خواستار دریافت وام فوری بوده اید؟ آیا می دانید چگونه می توان در کسری از زمان وام دریافت کرد؟ لطفا تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید تا از شرایط و چگونگی دریافت آن مطلع شوید. ممکن است شما برای مسائل گوناگونی از جمله ازدواج، خرید مسکن، خرید خودرو، لوازم خانه و غیره به پول نیاز داشته باشید و آنقدر فرصت نداشته باشید که در صف نوبت وام گیرندگان و سلسله مراتب بانکی قرار بگیرید یا اینکه مقدار نقدینگی کافی به منظور سپرده گذاری در بانک ها را نداشته باشید در این شرایط دریافت وام فوری برای شما بسیار کارآمد می باشد.

به عبارت دیگر همان دریافت وام یا نقدینگی می باشد که تحت شرایط خاص به افرادی که به پول احتیاج دارند و خواستار دریافت وام فوری هستند، می باشد. در ادامه به توضیح نحوه ی دریافت وام فوری و شرایط آن خواهیم پرداخت.

وام با سند مسکونی
وام با سند ملکی

نحوه ی دریافت وام فوری

به منظور دریافت وام فوری نیاز هرگز به سپرده گذاری طولانی در بانک ها نمی باشد؛ علاوه بر اینکه شما مقدار نقدینگی کافی یا فرصت کافی برای خواباندن پول در بانک ندارید، ممکن است افرادی باشند که سپرده کافی برای دریافت وام دارند و خواستار دریافت وام نباشند یا اینکه شرایط لازم مانند ضامن را نداشته باشند اما میانگین سپرده شان برای گرفتن وام کافی باشد. در این شرایط می توانید حق وام آن ها را بخرید و با پرداخت مبلغی صاحب  وام فوری شوید. شاید شنیدن کلمه ی فروش وام برایتان عجیب و تازه به نظر برسد اما در حال حاضر با این روش می توان در سریع ترین زمان ممکن صاحب وام فوری بانکی شد. روند دریافت وام با این شرایط بدین صورت است که شما به جای شخصی که سپرده کافی در بانک دارد و شرایط تقاضای وام را دارد، ضامن های مورد نیاز و کافی را تهیه می فرمایید تا آن فرد بتواند تقاضای دریافت وام داده و آن را دریافت نماید.یکی از مهم ترین نکاتی که برای دریافت وام فوری باید به آن توجه کنید این است که ضروری است بین خودتان و فردی که قصد فروش وام خود را دارد، در محضر قراردادی امضا نمایید از این جهت که شخص وام گیرنده پس از گرفتن وام و کسر آن مبلغی که متعلق به خودش است، مابقی مبلغ را بر اساس قرارداد به حساب شما واریز نماید.

اهمیت این قضیه به علت مسئله ی مالی بودن و ایجاد پشتوانه ای برای خودتان می باشد. پیش از دریافت وام فوری لازم است از فروشنده ی وام فوری مبلغی چک و سفته به علت ضمانت حسن انجام کار دریافت نمایید.

وام فوری با سند ملکی

وام با سند ملکی

وام فوری با سند ملکی دارای شرایط یکسان نبوده و دریافت آن به نوع بانک مربوطه بستگی دارد. از جمله بانک هایی که به صورت فوری این نوع وام را به متقاضیان پرداخت می کنند بانک های دی، انصار، قوامین، پارسیان، تجارت، ملت و غیره می باشد. هر یک از بانک ها مبالغ گوناگونی را برای مشتریان در نظر گرفته اند؛ به طور مثال بانک ملت، در سال 98، برای سه نفر،  مبلغ 50 میلیون را به مدت 36 ماه برای هر شخص در نظر گرفته است. لازم به ذکر است که به منظور ارائه ی سند خود به بانک، باید 6 دانگ معتبر بوده و هیچ گونه اشکال و یا نواقصی نداشته باشد.

علاوه بر آن به منظور دریافت وام با سند ملکی باید سند شما در دفاتر رسمی به ثبت رسیده باشد در غیر این صورت سند شما از لحاظ بانک معتبر نمی باشد. از دیگر شرایط دریافت وام فوری در این روش این است که شخص وام گیرنده نباید سابقه ی هیچ گونه چک برگشتی داشته باشد و یا از قبل وام پرداخت نشده ای داشته باشد؛ زیرا پیش از اتمام اقساط وام قبلی نمی تواند وام جدیدی دریافت نماید. تمامی هزینه هایی که به منظور دریافت وام با سند ملکی پرداخت می شوند، اعم از نقل و انتقالات سند، کارشناس و غیره بر عهده ی خود شخص می باشد. در پایان به مهم ترین نکته اشاره می کنیم که میزان مبلغ وام به پول شما بستگی دارد اما دریافت وام فوری با استفاده از سند ملکی در اکثر بانک ها با سود 18 درصد می باشد.

سایر وام های فوری با سند مسکونی