وام سند خودرو, وام, وام فوری

وام سند ماشین
0 (0)

وام فوری سند ماشین

وام سند ماشین

وام سند ماشین یکی از روش­های تامین نقدینگی در شرایطی است که تورم بسیاری بالا بوده و خودرو به عنوان سرمایه شناخته می­شود. یکی از راه­های تامین سرمایه برای اهداف مختلف، دریافت وام است. یکی از مهم­ترین شرایط دریافت وام، معرفی ضامن یا ارائه سند به عنوان ضمانت است. یکی از دارایی­های با ارزش بسیاری از انسان­ها خوردو بوده که برای دریافت وام می­توانید سند آن را به عنوان ضمانت ارائه دهید. در واقع وام سند ماشین یکی از روش­های دریافت وام فوری است. بنابراین اینوع وام یک وام بدون ضامن است.

یکی از روش­های دریافت کسب سرمایه فوری وام با سند خودرو است. اگر شما دارای خودرو هستید، بجای اینکه آن را بفروشید و سرمایه خود را از دست بدهید، می­توانید روی آن وام گرفته و سرمایه خود را حفظ کنید. اما دریافت وام سند ماشین به چه صورت است؟ برای آشنایی با وام با سند خودرو قصد داریم در این مطلب آن را به طور کامل توضیح دهیم. در این مطلب شما با وام با سند خودرو، مزایا، نحوه باز پرداخت و شرایط دریافت آن آشنا خواهید شد.

تعریف وام سند ماشین

یکی از راه­های دریافت وام فوری، وام سند ماشین است. شما با ارائه سند ماشین خود که شش دانگ آن به نامتان است، می­توانید وام دریافت کنید. مهم­ترین مزیتی که این وام دارد، این است که به صورت آنی پرداخت خواهد شد. بنابراین شما درگیر کارهای اداری نخواهید شد. یکی از راحت­ترین انواع وام­ها دریافت وام با سند خودرو است. این وام جزو وام­ های بدون ضامن می­باشد. درواقع سندی که به موسسه وام دهنده ارائه می­دهید، به عنوان ضمانت نزد موسسه وام دهنده می­ماند. شایان ذکر است که برای دریافت وام با سند خودرو نیازی به ارائه چک و سپرده بانکی نخواهید داشت. با دریافت وام سند ماشین، خودرو در اختیار شما خواهد بود و تنها سند آن نزد موسسه به عنوان ضامن می­ماند.

وام سند ماشین به چه ماشین­هایی تعلق می­گیرد؟

در موسسه وام دهنده ما وام سند ماشین به خودروهای داخلی و خارجی تعلق می­گیرد. هر خودرویی که داشته باشید، می­توانید به ارزش 50 تا 70 درصد مبلغ آن وام دریافت کنید. مبلغ وام از 20 میلیون تومان شروع می­شود. توجه داشته باشید که مبلغ وام هیچ محدودیتی وجود نداشته و شما می­توانید مبلغ دلخواه وام دریافت کنید. این یک مزیت مهم برای دریافت وام فوری با سند خودرو محسوب می­شود.

شرایط دریافت وام سند ماشین

زمانی­که برای دریافت وام به بانک مراجعه می­کنید، متوجه خواهید شد که شرایط بسیار سختی برای دریافت وام وجود دارد. برای مثال، شما باید یک ضامن معتبر معرفی کنید و یک حساب سپرده داشته باشید. بنابراین اکثر مردم از دریافت وام بانکی منصرف می­شوند. اما با مراجعه به موسسه وام دهنده ما، متوجه می­شوید که شرایط بسیار پیچیده­ای برای دریافت وام وجود نداشته و تنها با ارائه سند ماشین می­توانید وام سند ماشین دریافت کنید. این وام بدون ضامن است. ارائه سند ماشین به موسسه وام دهنده، به منزله ضمانت است. دریافت وام سند ماشین شرایط خاصی ندارد. تنها مهم­ترین شرط آن این است که شش دانگ سند ماشین باید به نام وام گیرنده باشد. این وام به صورت آنی و در عرض چند ساعت پرداخت خواهد شد.

بازپرداخت اقساط وام سند ماشین

نحوه پرداخت اقساط وام سند ماشین بستگی به شرایط متقاضی دارد. بدین معنی که فرد وام گیرنده می­تواند تعیین کند که بازپرداخت را انجام دهد. بنابراین وام گیرنده باید شرایط خود را سنجیده و اقساط و میزان مبلغ آن را با شرایط خود تعیین کند. اما به طور کلی، باز پرداخت اقساط وام با سند خودرو از یک ماه تا 12 ماه است. در صورتی­که شما خوش حساب باشید، میزان پرداخت اقساط را می­توانید تا 24 نیز تمدید کنید. حتی بازپرداخت اقساط می­تواند به صورت ماهیانه، دوماه یکبار و غیره باشد. این مورد یکی از مزایای دریافت وام سند ماشین از موسسه وام دهنده ما است.

 

وام فوری سند ماشین

وام فوری سند ماشین

مدارک لازم جهت دریافت وام با سند خودرو

هدف دریافت وام سند ماشین فرقی نمی­کند. عده­ای برای خرید لوازم خانگی این وام را دریافت می­کنند، عده­ای دیگر برای تامین کسری بودجه خود برای خرید مسکن اقدام به دریافت این نوع وام می­کنند. بنابراین اعطای آن برای تمامی متقاضیان این وام یکسان می­باشد. متقاضیان وام با سند خودرو باید مدارک زیر را به موسسه ما ارائه دهند:

  • اصل و کپی تماس صفحات شناسنامه متقاضی
  • اصل و کپی تمامی صفحات سند خودرو
  • پرداخت مبلغ برای تمبر مالیاتی

علاوه بر این، افرادی که قصد دارند وام با سند خودرو دریافت کنند باید حداقل 18 سال سن داشته باشند.  همان طور که قبلا اشاره کردیم، مبلغ این وام طبق ارزش خودروی شما تعیین می­شود.

در آخر

در این مقاله که با عنوان وام سند ماشین بود، درباره وام فوری با سند خودرو صحبت کردیم. ابتدا آن را توضیح دادیم. این وام از نوع وام­های بدون ضامن محسوب می­شود. توضیح دادیم که در شرایطی که خودرو به عنوان یک سرمایه محسوب می­شود، فروش آن کار اشتباهی بوده و شما بجای فروش آن می­توانید روی آن وام بگیرید. بدین ترتیب سرمایه خود را حفظ می­کنید. سپس درباره این صحبت کردیم که وام سند خودرو بر روی خودروهای داخلی و خارجی تعلق می­گیرد.

بعد از آن درباره نحوه بازپرداخت آن صحبت کردیم. توضیح دادیم که متقاضی طبق شرایط خود، نحوه بازپرداخت اقساط را تعیین می­کند. نحوه اخذ وام سند ماشین در موسسه ما را بیان کردیم. سپس مزیت­های وام فوری با سند خودرو رو را گفتیم. در آخر مدارکی که برای دریافت این وام لازم است را بیان کردیم. هلدینگ طنین سازه ارائه انواع وام فوری و وام فوری با سند مسکونی کاملا آسان پرداخت می کند .

 

وام سند ماشین

وام سند ماشین

مبلغ وام طبق ارزش خودروی متقاضی تعیین می­شود. اما حداکثر مبلغ وام 20 میلیون تومان است. برای دریافت وام سند ماشین می­توانید به موسسه ما مراجعه کنید. در این موسسه انواع وام­های فوری و آزاد از جمله وام با سند مسکونی و وام با سند خودرو ارائه می­شود. جهت اطلاع از شرایط و نحوه دریافت وام در شهرهای تهران و کرج می­توانید با ما تماس بگیرید.

84 / 100
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *