وام فوری, وام

وام فوری آزاد
0 (0)

وام فوری آزاد

وام فوری آزاد

وام فوری آزاد انواع مختلفی دارد که شما می­توانید در صورت داشتن ملک یا خودرو به موسسات وام دهنده مراجعه کرده و وام بدون ضامن دریافت کنید. وام نوعی قرض است که بانک­ها و موسسات تامین سرمایه به ازای سودی ثابت آن را پرداخت می­کنند. وام انواع مختلفی دارد و هر کدام سود و مقدار متفاوتی دارند. برای مثال، می­توان به وام مسکن، وام خودرو و غیره اشاره کرد. بازپرداخت اقساط و تعداد آن توسط طرفین تعیین می­شود.  فرد وام گیرنده موظف است تا سر وقت تعیین شده اقساط را بپردازد. بانک یا موسسه وام دهنده، هنگام پرداخت وام از وام گیرنده چک، فیش حقوقی یا سند را به عنوان ضامن دریافت می­کند.

بدین ترتیب فرد وام گیرنده باید هر ماه اقساط خود را که مبلغ وام به اضافه سود آن است را پرداخت کند. در صورتی که فرد وام گیرنده موفق به پرداخت اقساط خود نشود، بانک مبلغ وام را از حساب ضامن کسر می­کند. اما گاهی اوقات پیش می­آید که متقاضی ضامن معتبر ندارد. بدین ترتیب دریافت وام برای او سخت می­شود. حتی اگر تمامی مدارک به همراه ضامن معتبر داشته باشید، پروسه دریافت وام از بانک زمان بر است. در این مواقع برای جلوگیری از اتلاف وقت می­توانید از موسسات وام دهنده مانند هلدینگ طنین سازه وام فوری آزاد دریافت کرده و به سرعت مبلغ مورد نظرتان را بدست آورید. برای آشنایی با این نوع وام پیشنهاد می­کنم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

وام فوری آزاد

وام فوری آزاد

وام فوری آزاد چیست؟

وام فوری آزاد نوعی وام است که توسط موسسات وام دهنده به متقاضیان پرداخت می­شود. همان­طور که از نام آن پیداست، این وام بر خلاف وام­های بانکی به صورت آنی پرداخت می­شوند. این وام­ها به عنوان وام یک ساعته نیز شناخته می­شوند. زیرا پس از ارائه مدارک از طرف متقاضی، این وام یک ساعته پرداخت خواهد شد. وام آزاد تفاوت­های دیگری با وام بانکی دارد که در ادامه مقاله به آن­ها می­پردازیم.

تفاوت وام فوری آزاد با وام بانکی

اولین تفاوت وام فوری آزاد با وام بانکی در این است که مقدار سود وام آزاد از وام بانکی بیشتر است. البته نا گفته نماند که مقدار سود بین طرفین تعیین می­شود. با توجه به تورم در ایران و جهان، این سود آنچنان تاثیری در اخذ وام نخواهد داشت. دومین تفاوت بین این دو وام در تعداد اقساط است. تعداد اقساط مبلغ هر قسط توسط طرفین تعیین می­شود. وام آزاد تعداد اقساز بیشتری نسبت به وام بانکی ارائه می­دهد. همان­طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، زمانی که برای دریافت وام به بانک مراجعه می­کنید، بانک از شما ضامن می­خواهد. شما باید فیش حقوقی کسی که کارمند دولت است را به بانک ارائه دهید. بدین ترتیب درصورتی که معاف به پرداخت اقساط خود نشوید، بانک مبلغ وام را از حساب کارمند بر می­دارد.

اما برای دریافت وام آزاد شما نیازی به ارائه ضامن ندارید. شما با ارائه سند ملکی یا خودرو و مدارک دیگر می­توانید وام موردنظرتان را دریافت کنید. مبلغ وام­های بانکی سقف خاصی دارد. اغلب وام­هایی که با مبلغ بالا هستند به افراد شناخته شده می­رسد. شما به ازای هر مبلغی که وام می­خواهید، شرایط دریافت وام سخت­تر خواهد شد. بدین ترتیب که باید ضمانت­های بیشتری را ارائه دهید. اما وام آزاد سقف مشخصی وجود ندارد. با این وجود برای دریافت وام با مبلغ بالا موسستا وام دهنده نیز از شما ضمانت بشتری می­خواهند. اما شما درگیر کارهای اداری نخواهید شد. سایر تفاوت­ها عبارتند از:

  • مدت زمان درخواست وام تا دریافت وام در موسسات کمتر از بانک­ها است.
  • برای دریافت وام آزاد درگیر کار اداری نخواهید شد.
  • شرایط دریافت وام آزاد راحت­تر از وام بانکی است.

انواع وام فوری آزاد

وام فوری آزاد انواع مختلفی دارد که مهم­ترین آن­هاعبارتند از:

هرکدام از وام­های ذکر شده، شرایط خاص خود را دارند. لازم به ذکر است که تمامی وام­های بالا بدون ضامن هستند. چنانچه ساکن کرج یا تهران هستید برای دریافت وام فوری با سند خودرو یا وام فوری با سند ملکی می­توانید به هلدینگ طنین سازه  مراجعه کنید.

انواع وام فوری آزاد

انواع وام فوری آزاد

وام آزاد با سند خودرو

یکی از آسا­ن­ترین وام فوری آزاد وام با سند خودرو است. شما با ارائه سند خودروی خود به هلدینگ طنین سازه می­توانید وام دریافت کنید. توجه داشته باشید که مبلغ وام با توجه به ارزش خودروی شما تعیین می­شود. یکی از پرطرفدارترین وام­های فوری آزاد وام با سند خودرو است. به دلیل اینکه این وام بدون ضامن بوده و فوری پرداخت می­شود، همواره افراد بسیاری برای دریافت این وام اقدام می­کنند. اگر خودرویی دارید که 6 دانگ آن کامل به نام شما است، می­توانید با ارائه سند آن وام دریافت کنید.

زمانی که شما دارای مشکلات مالی هستید، خودرو یکی از سرمایه­ هایی است که می­تواند به شما کمک کند. بعضی از افراد به فکر فروش آن می­افتند. اما این کار اشتباه است. چرا که خودرو یک سرمایه محسوب می­شود. به علاوه، خرید دوباره خودرو در این شرایط امکان پذیر نمی­باشد. به همین منظور می­توانید با مراجعه به هلدینگ طنین سازه و گرو گذاشتن سند خود وام دریافت کنید. بدین ترتیب هم خودروی خود را حفظ کردید و هم مشکلات مالی خود را برطرف نمودید.

وام آزاد با سند ملکی

وام فوری با سند ملکی یکی دیگر از انواع وام فوری آزاد است. این وام در کوتاه­ترین زمان ممکن و ظرف 2 تا 4 روز کاری به حساب متقاضی واریز می­شود. یکی دیگر از مزایایی که این وام دارد این است که این وام بدون ضامن است. شما تنها با ارائه سند ملکی خود به هلدینگ طنین سازه می­توانید وام دریافت کنید. توجه داشته باشید که 6 دانگ کامل سند باید به نام شما باشد. سند باید در دفاتر منتخب به صورت رسمی ثبت شده باشد وگرنه هیچ ارزشی ندارد. برای دریافت وام با سند مسکونی می­توانید به هلدینگ دطنین سازه مراجعه کنید.

سخن آخر

در این مقاله درباره دریافت وام فوری آزاد صحبت کردیم. در ابتدا توضیح دادیم که چرا دریافت وام بانکی گزینه مناسبی برای کسانی که به سرعت به پول نیاز دارند نیست. اول اینکه برای دریافت وام بانکی شما باید یک ضامن معرفی کنید. فیش حقوقی او را به بانک ارائه دهید. سپس سایر مدارک را به بانک ارائه دهید. بعد از آن باید چند ماه صبر کنید تا وام به شما پرداخت شود. این در صورتی است که شما فوری به این پول نیاز دارید. به همین دلیل مراجعه به بانک و دریافت وام بانکی گزینه مناسبی نیست. بدین منظور می­توانید به موسسات وام دهنده مراجعه کنید. مراجعه به این موسسات از جهات مختلفی بهترین گزینه است.

اول اینکه این موسسات از شما ضامن نمی­خواهند و ارائه سند به آن­ها کافی است. دوم اینکه با ارائه سند و سایر مدارک مبلغ وام به صورت آنی به شما پرداخت می­شود. مبلغ وام نسبت به ارزش سند شما تعیین می­شود. تعداد اقساط و سود وام توسط شما تعیین می­شود. موسسات مختلفی در تهران وجود دارند که می­توانید با مراجعه به آن­ها وام فوری آزاد دریافت کنید. یکی از آن­ها که سابقه درخشانی در وام فوری دارد، هدلینگ طنین سازه است. هلدینگ طنین سازه در تهران و کرج بر روی سند خودرو و مسکن وام فوری پرداخت می­کند. چنانچه ساکن این دو شهر هستید برای دریافت وام فوری کافیست به این هلدینگ مراجعه کنید.

84 / 100
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *