وام فوری, وام

گرفتن وام فوری
0 (0)

گرفتن وام فوری با سند خودرو

گرفتن وام فوری

یکی از دغدغه­ های مردم گرفتن وام فوری است. تصور کنید که برای خرید خودرو یا خانه به کمبود نقدینگی دارید. و برای جبران نقدینگی راهی جز دریافت وام ندارید. در این زمان شما به بانک مراجعه کرده و برای دریافت وام شرایط آن را می­پرسید. در بانک انواع مختلفی از تسهیلات و وام بانکی وجود دارد و هرکدام شرایط مختلفی دارند. اما مشکلی که وجود دارد این است که وام بانکی شرایط بسیار پیچیده­ای دارد. اگر تمامی شرایط آن را داشته باشید نیز طول می­کشد تا مبلغ وام پرداخت شود.

 در اینجاست که شما با مراجعه به موسسات تامین سرمایه مراجعه می­کنید و درخواست وام فوری می­دهید. گرفتن وام فوری از موسسات تامین سرمایه شرایط بسیار سختی ندارد. انواع مختلفی از وام فوری وجود دارد که در این مقاله قصد داریم درباره آن­ها صحبت کنیم.

گرفتن وام فوری به چه صورت است؟

زمانی که شما برای دریافت وام به بانک مراجعه می­کنید، متوجه می­شوید که برای دریافت وام باید حساب سپرده داشته باشید. بعد از افتتاح حساب سپرده پول باید به مدت چند ماه در سپرده داشته باشد تا شما واجد شرایط دریافت وام شوید. همان­طور که می­بینید، دریافت وام از بانک یک پروسه طولانی دارد. یکی دیگر از مواردی که بانک برای پرداخت وام روی آن تاکید دارد، معرفی ضامن است. بسیاری از افراد ضامن معتبر ندارند.

به همین دلیل شرایط دریافت وام برای آن­ها سخت­ خواهد شد. اما موسسات تامین سرمای هیچ کدام از این شرایط را ندارند و به صورت فوری حداکثر 2 روز مبلغ وام را پرداخت خواهند کرد. بنابراین می­توانید بجای مراجعه به بانک به موسسات تامین سرمایه مراجعه کنید. و برای گرفتن وام فوری اقدام نمایید. شما با سند ملک خودرو، سیم کارت همراه اول، طلا و غیره می­توانید وام فوری دریافت کنید.

گرفتن وام فوری

انواع وام فوری

برای گرفتن وام فوری، ابتدا باید با انواع آن آشنا شده و سپس یکی را که با شرایط شما سازگار است را انتخاب کنید. انواع وام فوری شامل موارد زیر است:

گرفتن وام فوری سند ملکی

زمانی که برای گرفتن وام فوری به موسسات تامین سرمایه مراجعه می­کنید، اگر ملکی دارید که 6 دانگ آن به نام شماست، با ارائه سند آن می­توانید وام دریافت کنید. این وام بدون ضامن است. درواقع سند ملک به عنوان ضامن عمل می­کند. شما سند را در اختیار موسسه تامین سرمایه می­ماند تا شما وامتان را به طور کامل پرداخت کنید. در صورتی­که موفق به پرداخت اقساط نشدید، موسسه ملک را توقیف کرده و به فروش می­رساند. سپس مبلغ وام را به همراه سود آن بر می­دارد. برای دریافت وام با سند مسکونی باید موارد زیر را به همراه داشته باشید:

 • اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
 • اصل و کپی سند مسکونی و پایان کار خانه
 • اصل و کپی مبایعه نامه
 • اصل و کپی پروانه ساختمان
 • کارت پایان خدمت (برای مرادن)

در صورتی که این وام را دریافت کردید، شرایط ملک به صورت زیر خواهد بود:

 • شما حق فروش ملک را ندارید.
 • زمانی که وام به طور کامل پرداخت شود، سند آزاد خواهد شد.
 • قیمت خانه باید توسط کارشناس تعیین شود.
گرفتن وام فوری با سند خودرو

گرفتن وام فوری سند خودرو

چنانچه شما دارای خودرو هستید، و به وام نیاز دارید، می­توانید با مراجعه به موسسات سرمایه و ارائه سند خودرو وام دریافت کنید. یکی از مزایای وام با سند خودرو این است که این وام به صورت آنی و فوری پرداخت می­شود. این وام فرآیند پیچیده­ای نداشته و شما به راحتی می­توانید با ارائه سند وام فوری دریافت کنید. مهم­ترین مزیتی که وام با سند خودرو دارد، این است که بدون ضامن می­باشد. بدین معنی که شما نیازی به معرفی ضامن ندارید. شما با گرو گذاشتن سند خودرو در موسسه تامین سرمایه، وام دریافت می­کنید. تا پرداخت کامل اقساط سند نزد موسسه تامین سرمایه می­ماند. شما می­توانید از ماشین خود استفاده کنید. سند خودرو به عنوان ضامن عمل می­کند. در صورت عدم پرداخت اقساط خودرو توسط موسسه تامین سرمایه توقیف خواهد شد.

گرفتن وام سیم کارت همراه اول

نکته مهم برای گرفتن وام با سیم کارت همراه اول این است که اول سیم کارت شما باید دائمی باشد و دوم شماره باید با اعداد 1، 2 یا 3 شروع شود. چنانچه شما سیم کارت همراه اول با این مشخصات دارید، می­توانید به ارزش 90 درصد سیم کارتتان وام فوری دریافت کنید. برای دریافت این وام نیازی نیست که سیم کارتتان را ارائه دهید. ارائه سند سیم کارت کافی است. مهم­ترین مزیت وام با سیم کارت این است که در عرض چند ساعت پرداخت خواهد شد.

گرفتن وام طلا

طلا یکی از سرمایه­ هایی است که در روزهایی که ما با مشکلات مالی رو به رو هستیم به کمک ما می ­آید. زمانی که ما با یک مشکل مالی رو به رو هستیم، بجای فروش آن می­توانیم همزمان آن را هم حفظ کرده و هم مشکل مالی خود را به وسیله آن حل کنیم. زمانی که طلای خود را می­فروشید، در واقع سرمایه خود را از دست خواهید داد. اما با گرفتن وام با طلا هم می­توانید سرمایه خود را حفظ کنید و هم مشکلات مالی خود را حل کنید. با گرو گذاشتن طلای خود به عنوان ضامن نزد موسسات تامین مالی وام دریافت کنید. این روش بهترین روش ممکن در روزهایی است که شما با مشکلات مالی رو به رو هستید.

گرفتن وام سفته یا چک

سفته و چک دو سند هستند. برای گرفتن وام فوری اگر هیچ یک از شرایط بالا را ندارید، با ارائه چک یا سفته می­توانید برای گرفتن وام فوری اقدام نمایید. از آنجا که بسیاری از افراد دسته چک ندارند و حتی شرایط داشتن دسته چکار را نیز ندارند، می­توانند با ارائه سفته نیز وام فوری دریافت کنند. این نکته را نباید فراموش کنید که سفته بدون امضای شخص سوم به عنوان ضامن اعتباری ندارد. بنابراین هنگام دریافت وام فوری با سفته این نکته را رعایت کنید.

در آخر

در این مقاله درباره گرفتن وام فوری صحبت کردیم. آن را توضیح دادیم و گفتیم که وام فوری یک وامی است که بدون سپرده بوده و شما درعرض یک الی دو روز می­توانید آن را دریافت کنید. انواع مختلف آن را معرفی کرده و هر یک را به طور کامل توضیح دادیم. انواع آن­ها شامل وام با سند ملکی، وام با سند خودرو، وام با سیم کارت همراه اول، وام با طلا و وام با سفته یا چک است. معروف­ترین آن­ها وام با سند مسکونی و وام با سند خودرو است. چنانچه شما هر یک از اسناد را دارید، به طوری که شش دانگ آن به نام شما است، می­توانید با ارائه آن وام فوری دریافت کنید.

امروزه اکثر مردم به دلیل تورم بالا برای خرید لوازم ضروری خانه، مسکن و خودرو با مشکل مواجه شدند. به همین دلیل برای دریافت وام اقدام می­کنند. درواقع بهترین روش برای تامین نقدینگی دریافت وام است. اما همان­طور که می­دانید بانک­ها برای پرداخت وام شرایط مختلفی مانند معرفی ضامن و داشتن حساب سپرده دارند. به همین دلیل اکثر افراد منصرف می­شوند. اما با مراجعه به موسسات مالی با ارائه هر یک از اسناد بالا که هرکدام به طور کامل توضیح داده شد، می­توانید به صورت فوری و بدون معرفی ضامن وام دریافت کنید. مزیتی که هلدینگ طنین سازه  دارد این است که شما درگیر کار اداری نخواهید شد. 09121979657

هلدینگ طنین سازه ارائه انواع وام با سند خودرو – وام با سند مسکونی و انواع وام فوری 

09121979657

81 / 100
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

2 thoughts on “گرفتن وام فوری
0 (0)

 1. تینا گفت:

  من وام فوری لازم دارم چطوری بگیرم ؟

  1. taninsazeh گفت:

   لطفا تماس بگیرید تا مشاوران ما راهنماییتون کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *