وام فوری, وام, وام سند مسکونی

وام سند خانه
0 (0)

وام سند خانه

وام سند خانه

زمانی که شما به وام نیاز دارید، اگر سند خانه دارید، با ارائه آن به موسسات وام دهنده می­توانید وام سند خانه بدون ضامن دریافت کنید. برای بسیاری از افراد پیش آمده که برای مشکلات مالی خود تصمیم گرفتند که وام دریافت کنند. آن­ها با مراجعه به بانک از نحوه دریافت وام مطلع شدند. زمانی­که برای دریافت وام به بانک مراجعه می­کنید، متوجه خواهید شد که شرایط دریافت وام بسیار سخت است. به علاوه، اگر شما تمامی شرایط را داشته باشید، فرآیند دریافت وام بسیار طولانی است. مهم­ترین شرطی که بانک برای پرداخت وام دارد، این است که فرد وام گیرنده باید یک ضامن معتبر معرفی کند.

اما خیلی از افراد این شرط را ندارند. آن­ها نمی­توانند فردی را بیابند که به عنوان ضامن به بانک معرفی کنند. علاوه بر این، برای دریافت وام باید یک حساب سپرده داشته باشید. در این شرایط بسیاری از افراد از دریافت وام منصرف می­شوند. اما راه­های بسیاری وجود دارد که شما می­توانید به سرعت وام دریافت کنید. اگر خانه­ای دارید که سند آن 6 دانگ به نام شما است، می­توانید به موسسات وام دهنده مراجعه کرده و با ارائه آن سند، وام سند خانه دریافت کنید. موسسه وام دهنده ما در شهر تهران و کرج آماده پرداخت وام فوری با سند مسکونی است. درادامه قصد داریم درباره تمامی نکات وام سند خانه با شما صحبت کنیم. ابتدا وام سند ملکی را تعریف می­کنیم و سپس درباره شرایط و مزایا آن با شما صحبت خواهیم کرد.

تعریف وام فوری

زمانی که ما با مشکلات مالی مواجه می­شویم، فوری به پول نیاز داریم. در این شرایط یکی از راه­های تامین مالی، دریافت وام است. زمانی­که به بانک مراجعه می­کنید، متوجه می­شوید که برای دریافت وام شرایط بسیار سختی وجود دارد. اگر تمامی شرایط را داشته باشید، بازهم به صورت فوری وام پرداخت نخواهد شد. در این مواقع با مراجعه به موسسه وام دهنده می­توانید وام فوری دریافت کنید. وام فوری انواع مختلفی دارد که در این مقاله می­خواهیم به صورت اختصاصی درباره وام سند خانه صحبت کنیم.

وام سند خانه چیست؟

زمانی­که شما فوری به وام نیاز دارید، تا سرمایه خود را افزایش داده و مشکلات مالی خود را برطرف کنید، به جای مراجعه به بانک می­توانید به موسسه وام دهنده مراجعه کرده و با ارائه سند خانه، وام فوری با سند ملکی دریافت کنید. با ارائه سند ملکی به عنوان ضامن می­توانید وام دریافت کنید.

همان­طور که در بالا اشاره کردیم، بسیاری از افراد برای برطرف کردن مشکلات مالی خود، تصمیم می­گیرند که وام دریافت کنند. این مشکل مالی می­تواند خرید لوازم خانگی، مسکن یا خودرو و غیره باشد. از آنجا که دریافت وام از بانک پروسه طولانی و شرایط سختی دارد، می­توانید به موسسه وام دهنده ما مراجعه کرده و با ارائه سند خانه خود، وام سند خانه دریافت کنید. وام با سند مسکونی یک وام بدون ضامن در نظر گرفته می­شود. در واقع سند خانه شما تا پرداخت کامل اقساط وام در رهن موسسه وام دهنده می­ماند.

شرایط وام سند خانه

برای دریافت وام سند خانه شرایطی وجود دارد که باید آن­ها را رعایت کنید. اول از همه سندی که به موسسه وام دهنده ارائه می­دهید، باید شش دانگ آن کامل به نام شما باشد. این ملک نباید هیچ مشکلی داشته باشد. سند خانه باید در دفاتر منتخب به صورت رسمی به ثبت رسیده باشد. در غیر اینصورت سند هیچ اعتباری نزد موسسه وام دهنده نخواهد داشت. این موارد در رابطه با سند بود. فرد وام گیرنده نیز باید شرایطی داشته باشد که در ادامه قصد داریم درباره آن­ها صحبت کنیم.

شخص وام گیرنده باید سابقه عالی داشته باشد. بدین صورت که هیچ چک برگشتی نداشته باشد. درصورتی­که فرد وام پرداخت نشده داشته باشد، نمی­تواند وام جدید دریافت کند.

مبلغ وام با سند خانه

مبلغ وام با سند خانه

مبلغ وام سند خانه بستگی به ارزش سندی دارد، که شما به موسسه وام دهنده ارائه می­دهید. مبلغ وام با سند مسکونی می­تواند متفاوت باشد. مبلغ وام بین 65 تا 70 درصد ارزش ملک و سود این وام 18 درصد است.

آیا برای دریافت وام سند خانه به معرفی ضامن نیازی است؟

همان­طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، با ارائه سند خانه به موسسه وام دهنده، نیازی به معرفی ضامن نیست. سند خانه به عنوان ضمانت در رهن موسسه می­ماند تا اقساط به طور کامل پرداخت شود. سند خانه به عنوان یک ضامن معتبر در نظر گرفته می­شود. بنابراین در صورتی­که نمی­توانید ضامنی معرفی کنید، کافیست تا سند خانه خود به موسسه وام دهنده ارائه دهید. در صورتی­که موفق به پرداخت اقساط نشدید، موسسه وام دهنده حق دارد تا خانه شما را فروخته و اصل مبلغ وام به همراه سود آن را بردارد.

اقساط وام با سند ملکی

اقساط وام با سند ملکی در هر موسسه و بانکی متفاوت است. هر بانک و موسسه برای خود تعداد اقساط را تعیین می­کند. شما برای آشنایی با تعداد اقساط می­توانید به موسسه ما تماس گرفته و از تعداد اقساط آن آگاه شوید.

مدارک لازم برای دریافت وام با سند ملکی

برای دریافت وام فوری با سند مسکونی باید مدارک زیر را به موسسه وام دهنده ارائه دهید:

  • کپی و اصل کارت شناسایی متقاضی
  • کپی و اصل تمام صفحات سند ملکی
  • اصل و کپی پایان کار ملک
  • ارائه اصل و کپی پروانه ساختمان الزامی است.

یکی از شرایط مهم دریافت وام سند خانه این است که اگر متقاضی مرد باشد، باید کارت پایان خدمت را ارائه دهد. در غیر اینصورت وام به او تعلق نخواهد گرفت. بنابراین هنگامی که برای دریافت وام به موسسه وام دهنده مراجعه می­کنید، به این نکات دقت کنید.

مزایای دریافت وام با سند ملکی

دریافت وام سند خانه مزایای بسیاری دارد که در این بخش از مطلب به آن اشاره می­کنیم:

  • این وام بدون ضامن است.
  • وام به سرعت و آنی پرداخت می­شود.
  • وام با سند خانه شرایط بسیار پیچیده­ای ندارد، تنها کافیست که سند با مدارک شناسایی را همراه خود داشته باشید.

چه مدارکی برای دریافت وام با سند ملکی لازم است؟ برای اطلاع از مدارک ادامه مطلب را مطالعه کنید.

 

در آخر

در این مقاله به طور اختصاصی درباره وام سند خانه صحبت کردیم. ابتدا وام فوری را تعریف کردیم. سپس درباره وام سند خانه صحبت کردیم. در این نوع وام متقاضی با ارائه سندی که 6 دانگ آن به نام خودش است می­تواند به صورت فوری وام دریافت کند. در ادامه مبلغ و سود آن را گفتیم. مبلغ آن به ارزش 65 تا 70 درصد مبلغ ملک و سود آن 18 درصد است. در ادامه توضیح دادیم که این نوع وام یک وام بدون ضامن است. بدین ترتیب سند به عنوان ضمانت در رهن موسسه مانده تا شما اقساط را به طور کامل پرداخت کنید.

سپس درباره اقساط این وام صحبت کردیم. توضیح دادیم که تعداد اقساط به موسسه ­ای که مراجعه می­کنید بستگی دارد. شرایطی که باید برای دریافت این وام داشته باشید را گفتیم. مهم­ترین شرط این است که سند خانه باید 6 دانگ به نام شما باشد. در آخر مدارکی که باید برای دریافت این وام ارائه دهید را بیان کردیم.

چنانچه قصد دارید وام سند خانه دریافت کنید، می­توانید به موسسه وام دهنده ما مراجعه کنید. موسسه ما در شهرهای تهران و کرج به واجدین شرایط وام با سند مسکونی و وام با سند خودرو وام پرداخت می­کند. برای آشنایی با این وام می­توانید با هلدینگ طنین سازه  ما تماس بگیرید. مشاوران ما به طور کامل تمامی شرایط و قوانین وام­ ها را توضیح می­دهند. 09121979657

هلدینگ طنین سازه وام با سند خانه و تامین سرمایه همراه با سرمایه گذاری – معتبرترین هلدینگ ایران

81 / 100
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *