اخبار وام

وام زیر ۱۰۰ میلیون بدون ضامن

دریافت وام زیر ۱۰۰ میلیون
82 / 100

وام زیر ۱۰۰ میلیون بدون ضامن فوری

آیا درباره وام زیر ۱۰۰ میلیون بدون ضامن اطلاعاتی دارید و می دانید شرایط دریافت این وام چیست؟ ما امروز این جا هستیم تا به طور کامل در این رابطه با یکدیگر صحبت کنیم چنان چه مایل هستید بیشتر درباره این وام بدانید ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

وام زیر ۱۰۰ میلیون بدون ضامن برای مواقعی است که افراد نمی خواهند یا نمی توانند یک ضامن به بانک معرفی کنند. این وام ها انواع مختلفی دارند:

  • وام سند خودرو: چنان چه قصد خرید خودرو دارید می توانید این نوع وام را دریافت کنید.
  • وام های شخصی: هر فردی می تواند برای پرداخت قبوض و بدهی، تعمیرات منزل، خرید لوازم خانگی و غیره درخواست وام دهد.

شرایط دریافت وام زیر ۱۰۰ میلیون بدون ضامن

هر بانک برای پرداخت وام دارای شرایط خاصی است و ممکن است این شروط بین بانک های مختلف متفاوت باشند اما شرایط عمومی همه بانک ها و موسسات شامل موارد زیر است:

دریافت وام زیر ۱۰۰ میلیون بدون ضامن

وام زیر ۱۰۰ میلیون بدون ضامن

  • سابقه اعتباری درخشان: همه بانک ها قبل از تایید درخواست متقاضی ابتدا سابقه اعتباری وام گیرنده را بررسی می کنند. شما می توانید با پرداخت به موقع اقساط خود در وام های پیشین، عدم بدهی، عدم چک برگشتی و غیره سابقه اعتباری خوبی برای خود ایجاد کنید.

 

  • درآمد ثابت: بانک ها علاوه بر سابقه به درآمدتان نیز توجه می کنند. داشتن درآمد ثابت به این معنا است که شما می توانید با درآمد خود اقساط خود را پرداخت کنید.

 

  • داشتن حداقل ۶ ماه سابقه کار: داشتن سابقه کار متقاضی از دیگر موارد مهم و حیاتی برای تایید بانک به حساب می آید.
  • سن: سن متقاضی باید بین ۱۸ تا ۶۵ سال باشد.

دریافت وام زیر ۱۰۰ میلیون بدون ضامن از موسسات

شما علاوه بر بانک ها می توانید برای دریافت وام زیر ۱۰۰ میلیون بدون ضامن به موسسه های مالی نیز مراجعه کنید.

موسسه مالی هلدنیگ طنین سازه یکی از قدیمی ترین و معتبرترین موسسه های ایران است که با هدف کمک به مشتریان خود در مواقع ضروری افتتاح شده و به افراد و شرکت ها وام می دهد.

چنان چه مایل به دریافت وام از این موسسه هستید می توانید همین حالا و به صورت غیر حضوری نیز درخواست خود را برای موسسه ارسال کنید و اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن وام خود را دریافت کنید.