وام فوری, وام

روش دریافت وام فوری
0 (0)

وام فوری بدون ضامن

روش دریافت وام فوری 

بیشتر بانکها و موسسات مالی طرح های ویژه وام دهی را ارائه می دهند. در میان این طرحها  روش دریافت وام فوری بدون ضامن بیشتر به چشم می خورد. روش دریافت وام فوری بدون ضامن به دو صورت امکان پذیر است: یکی ترهین سند ملکی نزد بانک به عنوان ضمانت باز پرداخت و دیگری مسدود شدن موجودی حساب نزد بانک تا زمان اتمام باز پرداخت اقساط.

وام فوری بدون ضامن

روش دریافت وام فوری

روش دریافت وام فوری بدون ضامن به این صورت می باشد که، شما نیازی به سپرده گذاری طولانی مدت 3 ماهه 6 ماهه و یک ساله ندارید. روش دریافت وام فوری بدون ضامن در اکثر بانکها با توجه به پشتوانه ی گردش حساب مشتری صورت می گیرد. ممکن است. در شرایطی خواهان دریافت وام فوری بدون ضامن شوید که، در هیچ بانک یا موسسه اعتباری دارای حساب نباشید.

در این شرایط باید سراغ آن دسته از بانکها و موسسات مالی رفت که برای راحتی مشتریان اعطای وام بدون ضامن دارند. و از روش دریافت وام فوری بدون ضامن بهره ببرید. در این روش با افتتاح حساب و تکمیل موجودی در بانک، وام فوری خود را  24  یا 48 ساعته دریافت می کنید.

در روش دریافت وام فوری بدون ضامن موجودی شما به عنوان ضمانت نزد بانک تا زمان اتمام تسهیلات وام مسدود می ماند. به عبارتی ضمانت شما سپرده مسدود شده شما در نزد بانک است.

میزان تسهیلات اعطایی بانک های مختلف با یکدیگر متفاوت است.

روش دریافت وام فوری سند ملکی

یکی از مراحل طولانی و طاقت فرسا در دریافت وام‌ها و تسهیلات بانکی، پیدا کردن ضامن مورد تایید است. بانک‌ها در تایید ضامن‌ها و مدارک آن‌ها بسیار سخت‌گیر هستند. و معمولا افراد عادی درپیدا کردن ضامن معتبر دچار مشکل می شوند.

پیدا کردن یک یا دو ضامن کارمند با مدارک معتبر و دسته چک و گواهی نامه کسر از حقوق و … برای همه امکان پذیر نیست. در نتیجه وجود این نوع مشکلات به صورت عملی وام گرفتن را به پر درد سر ترین کار دنیا تبدیل می‌کند.یکی دیگر از روش‌های جایگزین برای حذف ضامن و درخواست وام فوری، استفاده از روش دریافت وام فوری بدون ضامن است.

برخی از موسسات اعتباری و بانکها روش دریافت وام فوری بدون ضامن را برای سهولت کار مشتریان ارائه می دهند. یکی از این روشها دادن وام با ضمانت‌ سند ملکی است. این امر یکی از امکاناتی است که، بانک ها برای راحتی کار مشتریان خود فراهم کرده اند.

روش دریافت وام فوری بدون ضامن  به این گونه است که وام گیرنده با ارائه سند رسمی ملک خریداری شده و ثبت شده در دفتر خانه های اسناد رسمی  به یکی از شعب بانک مسکن مراجعه و با ارائه آن برای گرفتن وام مورد نظر اقدام می کند. پس از انجام دادن بقیه مراحل و تشکیل پرونده، تسهیلات مورد نظر را دریافت می کند. در روش دریافت وام فوری بدون ضامن سند تا زمان پایان بازپرداخت اقساط، نزد بانک به عنوان ضمانت باقی می ماند.

وام فوری بدون ضامن

روش دریافت وام فوری بدون ضامن

کسانی که می‌خواهند وام دریافت کنند. نه ضامن دارند و نه پولی برای سپرده گذاری که به عنوان ضمانت نزد بانک بگذارند می توانند، از سند ملک خود برای گرفتن تسهیلات از بانک استفاده کنند. همچنین کسانی که برای امری موجودی احتیاج دارند و نمی خواهند اصل پول خود را هزینه کنند؛ می‌توانند از روش دریافت وام‌های فوری بدون ضامن  که به صورت سپرده‌گذاری فوری می باشد. بهره ببرند. در این روش، بدون اینکه اصل پول شما کسر شود؛ می‌توانید وام را در اقساط یک ساله تا چهار ساله بازپرداخت کنید.

با ترهین سند ملکی نزد بانک تسهیلات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

81 / 100
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

One thought on “روش دریافت وام فوری
0 (0)

  1. ماهانا گفت:

    ماک سندملکی نداریم وسپرده هم نداریم چطوروام فوری بتونیم بگیریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *