وام با سند ملکی

دانستنی هایی درباره وام با سند خودرو

وام با سند خودرو

همه چیز درباره اخذ وام با سند خودرو

وام با سند خودرو

چگونه می توانیم نسبت به اخذ وام با سند خودرو اقدام کنیم؟ آیا دریافت وام با سند خودرو برای تمامی متقاضیان یکسان است؟

اگر شما هم جز افرادی هستید که قصد دارید با سند خودرو خود نسبت به دریافت وامی که از قبل ها پیش برایش برنامه ریزی کردید اقدام کنید اگر تمامی این سؤال ذهن شما را هم به خود درگیر کرده است پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

ما در این بخش از مقاله خود قصد داریم تا با بررسی کامل و همه جانبه اخذ وام با سند خودرو اطلاعات درخور نیازی را در اختیارتان قرار داده و به تمامی سؤالاتتان جامه عمل بپوشانیم.

جهت راهنمایی و یا دریافت « وام با سند خودرو » می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

شماره تماس : 0119 590 0933 | 02188926075

اخذ وام با سند خودرو

درباره اخذ وام با سند خودرو و شرایط آن چه می دانید؟ در تمامی کشورهای دنیا برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی به منظر امرار معاش و دستیابی به اهداف متنوع خود، هرم ها و تسهیلاتی تحت عنوان وام قرار می دهند. چنین شرایط و تسهیلاتی که در اختیار عموم مردم قرار داده می شود موجبات دستیابی هرچه سریع تر آنان به اهدافشان را فراهم می آورد. اما طبیعتاً دریافت چنین هرم‌های کمک کننده ای در عوض گرو گذاشتن وثیقه های تعیین شده ای امکان پذیر است. یکی از وام هایی که با شرایط مختلف به متقاضیان گوناگون پیشنهاد می گردد وام با سند ازدواج است.

وام با سند خودرو

شرایط اخذ وام با سند خودرو

قطع به یقین اخذ وام با سند خودرو دارای شرایط مختص به خود است. اما در حالت کلی هر خودرویی که به عنوان دارایی مشخص شده یک فرد دارای مجوز قانونی و ارزش مالی تعیین شده ای باشد می تواند به عنوان ضامن و وثیقه در رهن بانک به عنوان کمک کننده برای وام قرار گیرد. چنین اقدامی دارایی در رهن نامیده می شود و این بدان معنا است که مالک سند به هنگام دریافت مبلغ قابل توجهی از بانک تا زمان پرداخت نهایی وجهه به عنوان بدهکار شناخته می شود. بنابراین بایستی دارایی خود را به عنوان وثیقه نزد آن ها بگذارد. از جمله شرایط مهم و اصلی دریافت وام با سند خودرو به شرح زیر است:
این وام تنها به مالکین خودرو که ارزش دارایی آن با نرخ تعیین شده بانک همخوانی داشته باشد تعلق می گیرد و معمولاً سقف وام با سند خودرو 30 میلیون تومان است و سود آن 24 درصد است.

مدارک لازم برای اخذ وام

فرقی نمی کند به منظور دستیابی به چه هدفی می خواهید نسبت به اخذ وام با سند خودرو اقدام کنید. بسیاری مردم از آن به منظور دریافت وام مسکن، برخی برای دریافت تسهیلات خرید کالا و لوازم خانگی و بسیاری مردم دیگر برای اهداف مختلف دیگری نسبت به اخذ این وام و وثیقه گذاشتن سند خودرو خود اقدام می کنند. در هر صورت اعطای چنین وامی برای تمامی متقاضیان یکسان می باشد.

  • ارائه اصل کارت شناسایی وام گیرنده و کپی از تمامی صفحات
  • ارائه اصل سند خودرو وام گیرنده و تصویر از تمامی صفحات
  • ارائه مدارک لازم شخص ضامن
  • پرداخت مبلغ 5 هزار تومان بابت پرداخت تمبر مالیاتی
وام با سند خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *