وام فوری سند خودرو

مطالب این صفحه

وام فوری سند خودرو

دریافت وام فوری سند خودرو بدین صورت است که شما سند خودرویی که از لحاظ قانونی به نام خودتان می باشد را به عنوان ضامن و وثیقه در رهن بانک قرار می دهید و از آن به عنوان کمکی برای دریافت وام فوری بهره می گیرید؛ بنابراین تا زمانی که به طور کامل با بانک تسویه نکرده اید، بدهکار بانک می باشید و سند خودروی شما در وثیقه ی بانک می باشد.

اگر به دنبال تامین مالی سریع با شرایط آسان هستید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم!

همان­طور که می­دانید، هلدینگ طنین سازه به خودروهایی که پلاک تهران یا کرج دارند، وام فوری سند خودرو پرداخت می­کنند.

مشاوره رایگان: 09196314979 | 09125331851

نکته ی حائز اهمیت این است که وام سند خودرو تنها به دارندگان خودرویی که ارزش مالی آن با نرخ مصوب بانک یکسان باشد، تعلق می گیرد که سقف آن 30 میلیون تومان می باشد و سود آن 24 درصد است.

هدف از دریافت وام فوری سند خودرو در این روش برای متقاضیان تفاوتی ندارد؛ یعنی شما می توانید به دلایل گوناگون از جمله خرید لوازم خانگی، خرید مسکن و غیره وام فوری خود را دریافت نمایید.

هم چنین مدارک لازم برای دریافت وام فوری سند ماشین شامل اصل کارت ملی وام گیرنده و کپی از تمام صفحات آن، اصل سند خودرو و کپی از تمام صفحات آن، مدارک شخص ضمانت کننده و پرداخت مبلغ 5 هزار تومان به منظور پرداخت تمبر مالیاتی می باشد.

وام فوری سند خودرو یکی از وام ­های فوری محسوب شده که با دریافت آن می­توانید به سرعت مشکلات مالی خود را برطرف کنید. همان­طور که می­دانید دریافت وام فوری از بانک با توجه به طولانی بودن فرآیند آن و شرایط بسیار سخت، اکثر افراد ترجیح می­دهند که به دنبال دریافت وام فوری باشند.

در این شرایط می­توانید با ارائه سند خودرویی که دارید، وام فوری دریافت کنید. یکی از مزایای دریافت وام فوری سند خودرو از هلدینگ طنین سازه این است که در این روش نیازی به ارائه ضامن نخواهید داشت.

اما برای دریافت وام فوری سند خودرو چه شرایطی لازم است؟ برای آشنایی با دریافت وام فوری سند خودرو در تهران و کرج از هلدینگ طنین سازه در ادامه اطلاعات بیشتری قرار می­دهیم.

وام سند خودرو طنین سازه

نحوه دریافت وام فوری سند خودرو 

چنانچه خودرویی دارید که سند آن شش دانگ کامل به نام شماست، می­توانید با سند آن وام فوری دریافت کنید. بدین ترتیب که به هلدینگ طنین سازه مراجعه کرده و سندتان را ارائه می­دهید. هلدینگ پس از بررسی و ارزش­گذاری خودرو، به شما وام فوری پرداخت خواهد کرد.

این وام جزو وام ­های فوری محسوب می­شود. زیرا از زمانی که شما سندتان را ارائه می­دهید، تا زمانی که تمامی کارها انجام شود و وام پرداخت شود، حداکثر یک روز طول می­کشد. چنانچه شما هم قصد دارید روی سند خودروی خود وام فوری سند ماشین دریافت کنید، می­توانید به هلدینگ طنین سازه مراجعه کنید.

مزایای دریافت وام فوری سند خودرو 

دریافت وام فوری سند خودرو مزایای بسیاری دارد که در این بخش از مقاله قصد داریم درباره آن­ها صحبت کرده و آن­ها را به شما بگوییم. بسیاری از افراد برای کسری بودجه خود خودروی خود را می­فروشند.

در ایران خودرو به عنوان یک سرمایه شناخته می­شود. بدین ترتیب با فروش آن شما سرمایه خود را از دست خواهید داد. اما زمانی که وام فوری سند خودرو می­گیرید، سرمایه خود را حفظ کردید. زمانی که سرمایه شما حفظ شود.

از هزینه­ های اضافی مانند خلافی و نقل و انتقالات سند در جایگاه فروشنده جلوگیری خواهد شد. زمانی که جلوی فروش خودروی خود را گرفتید، و وام فوری سند ماشین دریافت کردید، می­توانید از ماشین خود استفاده کنید.

بدین ترتیب هم جلوی ضرر مالی را گرفتید و هم به بالا رفتن ارزش ماشینتان و جلوگیری از ضرر کمک کردید. هلدینگ طنین سازه ارائه انواع وام فوری سند خودرو و انواع وام فوری می دهد، زمانی­که برای وام سند خودرو اقدام می­کنید، باید بدانید که این نوع وام فوری چه مزایایی برای شما به همراه دارد.

مهم­ترین مزایای وام فوری سند خودرو عبارتند از:

 • این وام فوری بدون ضامن است. سند خودرو به عنوان ضمانت نزد هلدینگ طنین سازه می­ماند تا اقساط به طور کامل پرداخت شود.
 • با دریافت این وام فوری شما سرمایه­ خود را حفظ خواهید کرد.
 • این وام فوری بوده و یک روزه پرداخت خواهد شد.
 • هنگامی که وام فوری با خودرو دریافت می­کنید، می­توانید از ماشین استفاده کنید.
 • این وام کار اداری ندارد.

تا چه مبلغ می توان وام فوری سند خودرو گرفت

مبلغ وام فوری سند خودرو توسط موسسات وام دهنده تعیین می­شود. هنگامی که شما سند خودرو را به هلدینگ طنین سازه ارائه می­دهید، خودرو توسط کارشناس ارزش گذاری شده و به ارزش 70 تا 75 درصد ارزش خودرو به شما وام فوری پرداخت می­شود. بعد از ارزش ­گذاری شما می­توانید مبلغ وام فوری را مشخص کنید.

شرایط دریافت وام فوری سند خودرو

سرعت در ارائه وام: وام‌های فوری با وثیقه سند خودرو به سرعت بررسی و تصویب می‌شوند، تا شما بتوانید به سرعت به مبلغ مورد نیاز خود دست یابید.

مدارک مورد نیاز ساده: تنها با ارائه سند خودرو، کارت ملی و شناسنامه می‌توانید برای دریافت وام اقدام کنید.

عدم نیاز به ضامن: وثیقه شما سند خودروی شماست، بنابراین نیازی به ارائه ضامن نیست.

نرخ بهره مناسب: با توجه به اینکه خودرو به عنوان وثیقه استفاده می‌شود، نرخ بهره این وام‌ها مناسب و رقابتی است.

مدت بازپرداخت منعطف: برنامه بازپرداخت وام با توجه به شرایط مالی شما تنظیم می‌شود، تا بتوانید با آرامش و بدون فشار مالی وام خود را بازپرداخت کنید.

آیا دریافت وام فوری سند خودرو برای تمامی متقاضیان یکسان است؟ اگر شما هم جز افرادی هستید که قصد دارید روی سند خودرو خود نسبت به دریافت وامی که از قبل ها پیش برایش برنامه ریزی کردید اقدام کنید. اگر تمامی این سؤال ذهن شما را هم به خود درگیر کرده است پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

ما در این بخش قصد داریم تا با بررسی کامل و همه جانبه اخذ وام سند خودرو اطلاعات درخور نیازی را در اختیارتان قرار داده و به تمامی سؤالاتتان جامه عمل بپوشانیم.

قطع به یقین اخذ وام فوری سند خودرو دارای شرایط مختص به خود است. اما در حالت کلی هر خودرویی که به عنوان دارایی مشخص شده یک فرد دارای مجوز قانونی و ارزش مالی تعیین شده ای باشد می تواند به عنوان ضامن و وثیقه در رهن بانک به عنوان کمک کننده برای وام فوری قرار گیرد.

چنین اقدامی دارایی در رهن نامیده می شود و این بدان معنا است که مالک سند به هنگام دریافت مبلغ قابل توجهی از بانک تا زمان پرداخت نهایی وجهه به عنوان بدهکار شناخته می شود. بنابراین بایستی دارایی خود را به عنوان وثیقه نزد آن ها بگذارد.

از جمله شرایط مهم و اصلی دریافت وام فوری سند خودرو به شرح زیر است:

 • سند خودرو شش دانگ به نام شما باشد.
 • سن شما بالای 18 سال باشد.
 • سابقه چک برگشتی نداشته باشید.
 • پلاک ماشین باید برای تهران یا کرج باشد.

مدارک لازم جهت دریافت وام فوری سند خودرو 

فرقی نمی کند به منظور دستیابی به چه هدفی می خواهید نسبت به اخذ وام فوری سند خودرو اقدام کنید. بسیاری مردم از آن به منظور دریافت وام فوری مسکن، برخی برای دریافت تسهیلات خرید کالا و لوازم خانگی و بسیاری مردم دیگر برای اهداف مختلف دیگری نسبت به اخذ این وام فوری و وثیقه گذاشتن سند خودرو خود اقدام می کنند.

در هر صورت اعطای چنین وامی برای تمامی متقاضیان یکسان می باشد.

 • ارائه اصل کارت شناسایی وام گیرنده و کپی از تمامی صفحات
 • ارائه اصل سند خودرو وام گیرنده و تصویر از تمامی صفحات
 • ارائه مدارک لازم شخص ضامن
 • پرداخت مبلغ 5 هزار تومان بابت پرداخت تمبر مالیاتی

با در دست داشتن موارد بالا می­توانید یک روزه وام فوری از هلدینگ طنین سازه دریافت کنید. کارشناسان هلدینگ طنین سازه آماده پرداخت انواع وام فوری از جمله وام فوری سند خودرو و وام سند ماشین هستند.

لازم به ذکر است که این وام­ ها فوری و یک روزه پرداخت خواهد شد. چنانچه سوالی درباره نحوه دریافت وام فوری دارید، می­توانید با هلدینگ طنین سازه تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

وام فوری سند خودرو  اگر چه این روزها کمتر از وام فوری سند خودرو می‌شنویم اما برخی بانک‌ها همچنان محل دریافت وام خودرو برای متقاضیان هستند و در قالب وام فوری خرید کالاهای مصرفی بادوام می‌توانید نسبت به دریافت وام فوری خودرو اقدام کنید.

وام فوری خودرو در حال حاضر برای خرید خودروهای تولید داخل پرداخت می‌شود.سقف این وام فوری در شبکه بانکی کشور 15 میلیون تومان تعیین شده است اما بانک‌هایی نیز هستند که بیشتر از این سقف به متقاضیان تسهیلات پرداخت می‌کنند.

در بیشتر این موارد سند خودرو به رهن بانک نمی‌رود اما باید نسبت به مقدار آن ضامن رسمی معتبر با چک کارمندی و گواهی کسر از حقوق داشته باشید. معمولاً این وام فوری باید حداکثر 3 ساله تسویه شود.

به طور معمول بانک‌ها پول را به‌حساب شما واریز نمی‌کنند و تنها در وجه خودروساز یا نمایندگی آن‌ها چک صادر می‌شود. سود این وام‌ها معمولاً همان 24 درصد سالانه است.

ممکن است شعباتی پیدا کنید که شرایط متفاوتی داشته، مثل مدت بازپرداخت کوتاه‌تر، سقف اندکی بیشتر، یا تضمین سندی که ممکن است بستگی به شناخت شعبه از شما نیز، داشته باشد.

برای گرفتن وام فوری سند خودرو شما نیاز به هیچ مدارکی ندارید فقط کافیست با مشاوران ما تماس بگیرید ما شما را برای گرفتن وام فوری سند خودرو همیاری کنیم. وام  سند خودرو یکی از وام های فوری می باشد که در عرض یک ساعت به شما پرداخت می شود.

هلدینگ طنین سازه علاوه بر وام فوری سند خودرو، وام سند مسکونی نیز ارائه می دهد . ما تلاش کردیم هر نوع وامی که مخاطب ما می خواهد به او ارائه دهیم. وام فوری سند خودرو یکی از بهترین گزینه ها برای رسیدن سریع به تامین سرمایه و یا کسر بودجه می باشد.

سقف وام فوری سند خودرو

افراد می­توانند با اهداف مختلف این وام فوری را دریافت کنند. سقف وام فوری خودرو توسط بانک­ها و موسسا تعیین شده و در هر بانک و موسسه­ای متفاوت است. اما نکته­ای باید به آن توجه داشته باشید این است که میزان مبلغ وام بستگی به قیمت خودروی شما دارد.

بدین ترتیب سقف وام فوری خودرو با توجه به قیمت ماشین شما تعیین می­شود. درصورتی می­توانید وام فوری خودرو دریافت کنید سند خودرو به عنوان ضامن در رهن هلدینگ طنین سازه قرار خواهد گرفت.

پس از پرداخت کامل اقساط وام فوری، دوباره سند به شما باز گردانده می­شود.

تعداد اقساط و سود وام فوری سند خودرو

سود وام فوری سند خودرو 18 درصد است. تعداد اقساط این وام توسط متقاضی تعیین خواهد شد. شما می­توانید تعیین کنید که بازپرداخت اقساط به چه صورت و چه تعداد باشد.

توجه داشته باشید که تعداد اقساط باید بین 12 تا 36 ماه باشد. اگر موفق به پرداخت وام فوری نشدید، هلدینگ طنین سازه ماشین شما را مصادره خواهد کرد. بنابراین در پرداخت اقساط خود جدی باشید.

تعداد اقساد وام سند خودرو

وام فوری سند خودرو به چه ماشینی تعلق می­گیرد؟

در هلدینگ طنین سازه، وام فوری خودرو به ماشین­های خارجی و داخلی ارائه می­شود. شما می­توانید به ارزش 80 درصد قیمت خودروی خود وام دریافت کنید. این در حالی است که از زمانی که وام فوری دریافت کردید تا پایان پرداخت اقساط از خودروی خودروی خود استفاده کنید.

مدت زمان وام فوری سند خودرو 

یکی از راه­های عالی برای تامین نقدینگی وام سند خودرو است. اگر شما صاحب خودرو هستید، با ارائه سند به هلدینگ طنین سازه می­توانید به ارزش 80 درصد قیمت خودرو وام فوریدریافت کنید.

اقساط این وام فوری 12 تا 36 ماه است. یکی از تسهیلاتی که به راحتی و بدون ضامن می­توان از موسسات وام دهنده دریافت کرد، وام فوری سند خودرو است. این در حالی است که برای دریافت وام فوری از بانک شما علاوه بر اینکه باید ضامن معتبر معرفی کنید، چند ماه باید صبر کنید تا وام فوری به شما پرداخت شود.

علاوه بر این برای دریافت وام فوری بانکی شما درگیر کار اداری خواهید شد. این در حالی است که با ارائه سند خودروی خود به موسسات وام دهنده بعد از تایید سند مبلغ وام به صورت آنی به شما پرداخت خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با وام فوری خودرو پیشنهاد می­کنیم ادامه مقاله را مطالعه کنید.

سریعترین وام فوری سند خودرو ؟!

یکی از سریع­ترین و راحت­ ترین روش­های دریافت وام فوری، وام فوری سند خودرو است. شما با ضمانت گذاشتن سند خودروی خود می­توانید وام فوری بدون ضامن دریافت کنید. بنابراین این وام جزو وام­ های بدون ضامن بوده و تنها ضمانتی که باید ارائه دهید، سند خودرو است.

توجه داشته باشید که وام فوری در صورتی به شما پرداخت می­شود که 6 دانگ سند کامل به نامتان باشد. یکی از مزایای وام فوری خودرو این است که شما می­توانید از ماشینتان در زمان پرداخت اقساط استفاده کنید.

آمار مشتریان خوب ما

دلایل مناسب بودن وام فوری سند خودرو

حال که با وام فوری خودرو آشنا شدید، ممکن است که این سوال در ذهن شما ایجاد شود که چرا وام فوری سند خودرو مناسب است؟ مهم­ترین دلایل این است که سود این وام فوری با وام­های دیگر نداشته و این وام به صورت آنی پرداخت خواهد شد.

علاوه بر این همان­طور که قبلا اشاره کردیم، نیازی نیست که یک ضامن معتبر معرفی کنید. تصور کنید که شما قرار است که یک معامله­ ای انجام دهید. اگر برای دریافت وام فوری به بانک مراجعه کنید، تا مراحل اداری را انجام دهید، امکان این وجود دارد که معامله کنسل شود.

زیرا پروسه دریافت وام فوری از بانک بسیار طول می­کشد. اما شما با مراجعه به هدلینگ طنین سازه و گروه مالی تنها کافیست که سند خودروی خود راارائه دهید تا وام بگیرید.

وام فوری سند خودرو طنین سازه 

وام فوری سند خودرو به نوعی وام مالی اشاره دارد که با ارائه سند مالکیت خودرو (مثل شناسنامه خودرو یا سند رهن) به بانک یا مؤسسه مالی، می‌توانید به صورت فوری و بدون طی مراحل طولانی و پیچیده، مبلغی را دریافت کنید.

شرایط و ضوابط برای دریافت وام فوری خرید خودرو ممکن است بسته به سیاست‌های هر بانک یا مؤسسه مالی متفاوت باشد، اما برخی از شرایط عمومی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

سند مالکیت خودرو: شما باید سند مالکیت یا سند رهن خودرو را داشته باشید تا بتوانید درخواست وام فوری کنید.

تایید هویت: شما باید توانایی تایید هویت خود را داشته باشید، معمولاً از طریق شناسنامه یا کارت ملی.

تایید درآمد: برخی از بانک‌ها و مؤسسات مالی ممکن است نیاز به تایید درآمد داشته باشند تا مطمئن شوند که شما توانایی بازپرداخت وام را دارید.

سن و شغل: برخی از بانک‌ها ممکن است شرایط مربوط به سن و شغل شما را بررسی کنند تا اطمینان حاصل کنند که شما توانایی بازپرداخت وام را دارید.

وضعیت خودرو: برخی از مؤسسات مالی ممکن است وضعیت فنی و مکانیکی خودرو را بررسی کنند تا ارزیابی کنند که آیا خودرو ارزش وام دارد یا خیر.

مهم است که شما شرایط و ضوابط مربوط به دریافت وام فوری سند خودرو را با دقت مطالعه کنید و مطمئن شوید که تمامی مدارک و شرایط مورد نیاز را دارا می‌باشید.

دریافت وام فوری سند خودرو چگونه است؟

برای دریافت وام فوری سند خودرو، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

تهیه مدارک: ابتدا باید مدارک لازم را آماده کنید، این مدارک ممکن است شامل سند مالکیت یا سند رهن خودرو، شناسنامه یا کارت ملی، و مدارکی مربوط به درآمد شما باشد.

تماس با بانک یا مؤسسه مالی: با بانک یا مؤسسه مالی مورد نظر تماس بگیرید و شرایط وضوابط دریافت وام فوری با سند خودرو را بپرسید.

تکمیل فرم‌ها و ارسال مدارک: بر اساس راهنمایی هایی که از بانک یا مؤسسه مالی دریافت کرده‌اید، فرم‌های درخواست مربوطه را تکمیل کنید و مدارک مورد نیاز را به همراه آن ارسال کنید.

بررسی درخواست: بانک یا مؤسسه مالی، درخواست و مدارک ارسالی شما را بررسی کرده و در صورت تأیید، وام را تأیید می‌کنند.

واریز وام: پس از تصویب درخواست، مبلغ وام فوری مورد نظر به حساب شما واریز می‌شود.

مهم است که قبل از اقدام به درخواست وام فوری سند خودرو، شرایط و ضوابط مربوط به آن را به دقت بررسی کنید و مطمئن شوید که شما تمامی مدارک و شرایط مورد نیاز را دارا می‌باشید.

همچنین، بهتر است شرایط بازپرداخت و هزینه‌های مرتبط را نیز به دقت بررسی کنید تا از تعهدات خود آگاه باشید.

نکات و شرایط دریافت وام فوری سند خودرو

شرایط دریافت وام فوری سند خودرو ممکن است بسته به سیاست‌ها و ضوابط هر بانک یا مؤسسه مالی متفاوت باشد، اما برخی از شرایط عمومی معمولاً شامل موارد زیر می‌شوند:

سن و شغل: برخی از بانک‌ها و مؤسسات مالی ممکن است شرایطی را در مورد سن و شغل درخواست کنند. به عنوان مثال، برخی از بانک‌ها ممکن است تمایل داشته باشند که افرادی با حداقل سن معینی (معمولاً 18 سال به بالا) و یا با درآمد معینی را به عنوان متقاضی وام فوری بپذیرند.

مدارک مورد نیاز: شما باید مدارک مربوط به خودرو (مانند سند مالکیت یا سند رهن) و مدارک شناسایی (مانند شناسنامه یا کارت ملی) را برای ارائه به بانک یا مؤسسه مالی آماده کنید.

تایید درآمد: برخی از بانک‌ها ممکن است نیاز به تایید درآمد داشته باشند تا مطمئن شوند که شما توانایی بازپرداخت وام فوری برگ سبز خودرو را دارید. این می‌تواند از طریق فیش حقوقی، گواهی اشتغال یا سایر مدارک مالی ارائه شود.

 • رفع سریع نیازهای مالی: با دریافت این وام، می‌توانید به سرعت نیازهای مالی فوری خود را برطرف کنید. این می‌تواند شامل هزینه‌های پزشکی، تعمیرات خانه، سرمایه‌گذاری در کسب و کار و موارد دیگر باشد.
 • فرآیند آسان و سریع: فرآیند دریافت وام بسیار ساده و سریع است. شما می‌توانید به راحتی و بدون پیچیدگی‌های زیاد وام خود را دریافت کنید.
 • دسترسی آسان: امکان ثبت درخواست به صورت حضوری و آنلاین وجود دارد، بنابراین می‌توانید از هر کجا و در هر زمان درخواست خود را ثبت کنید.

شرایط وضوابط خاص: برخی از بانک‌ها و مؤسسات مالی ممکن است شرایط خاصی را در مورد وام‌دهی با سند خودرو تعیین کنند، مانند حداکثر سن خودرو، محدودیت در تعداد کیلومتر طی شده توسط خودرو و غیره.

ارزیابی خودرو: برخی از بانک‌ها ممکن است ارزیابی فنی و مکانیکی خودرو را انجام دهند تا ارزش و وضعیت آن را بررسی کنند و تصمیم بگیرند که آیا وام را تأیید کنند یا خیر.

مهم است که شما شرایط و ضوابط مربوط به دریافت وام فوری سند خودرو را با دقت مطالعه کنید و مطمئن شوید که تمامی مدارک و شرایط مورد نیاز را دارا می‌باشید.