فوری, وام

وام بانکی

وام بانکی

وام بانکی 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره شرایط گرفتن وام بانکی با ما همراه باشید. وام‌ها از جمله کمک‌های مالی از سمت بانک‌ها یا موسسه‌های مالی هستند که می‌توانند کمبود بودجه شما را تامین کنند.

باید بدانید که این وام بانکی انواع مختلفی دارند و از سوی بانک‌ها با شرایط متفاوتی قابل عرضه هستند. وام‌ در نحوه پرداخت و بازپرداخت از سوی متقاضی به بانک، زمان بازپرداخت و نحوه محاسبه سود حاصله از آن‌ها با هم متفاوت هستند.

وام بانکی که عموما مبالغ مشخص شده‌ای با یک سقف معین هستند از سوی بانک یا موسسه مالی به ازای دریافت چک، سفته، سند یک مال منقول یا غیرمنقول پرداخت می‌شوند.

برای بازپرداخت این وام‌ها عموما یک تایم مشخص از سوی بانک و یک سود معقولی در نظر گرفته می‌شود. بهتر است بدانید که وام‌ها همان مجموع نقدینگی افرادی که در بانک مدنظر حساب بانکی دارند هستند.

در صورت عدم نیاز افراد با یک سود مشخص به متقاضیان به عنوان قرض در مدت مشخصی داده می‌شود. وام‌ها انواع متفاوتی نیز دارند که متقاضیان متناسب با شرایط و نیازهای خود اقدام به دریافت آن‌ها می‌کنند. با هلدینگ طنین سازه همراه باشید.

وام فوری بانکی

انواع وام بانکی

برخی از متداول‌ ترین انواع وام‌های بانکی در ایران عبارتند از :وام ازدواج، وام مسکن، وام خودرو، وام خرید کالا، وام فوری یا بدون سپرده یا غیره .

وام یا وام فوری بدون سپرده همان وامی است که بدون نیاز به سپرده‌های طولانی یا کوتاه مدت و تنها با استناد بر یک حساب بانکی و داشتن مدارک و شرایط لازم به افراد پرداخت می‌گرند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیز باید بازپرداخت آن‌ها از سوی متقاضیان شروع شود.

بهتر است بدانید وام‌های فوری خریدنی نیز هستند و اگر سپرده مالی داشته باشید مبلغ وام بیشتر خواهد شد. وام مسکن که با ضمانت سند ملکی پرداخت می‌شوند و مبلغ وام متناسب با قیمت و ارزش مالی ملک متفاوت است.

از جمله طرح‌های مورد پرداخت برای این وام‌ها عبارت است از وام مسکن جوانان، وام مسکن زوجین و غیره. وام ازدواج نیز از رایج‌ترین وام‌های بانکی به عنوان کمک هزینه‌ای برای جوانان در معرض ازدواج است که به عنوان کمک یا تسهیل کننده شرایط برای ازدواج جوانان به شما می‌آید.

وام ازدواج هر ساله با افزایش مبلغ همراه است ولی سود آن به اندازه 4 درصد است.

وام بانکی نقدی چیست؟

وام بانکی نقدی با هدف تامین کمبود وجه افراد در شرایط ضروری و غیر قابل پیش بینی پرداخت می‌شود. وام بانکی نقدی از سوی بانک‌ها و موسسه‌های حقوقی به هدف تامین مالی افراد و تسهیل شرایط زندگی برای آن‌ها پرداخت می‌شوند.

وام بانکی نقدی می‌تواند از جمله وام‌هایی باشد که کمترین بهره بانکی را به خود اختصاص می‌دهد و این میزان سود در حدود 4 درصد است.

وام بانکی نقدی جزو وام‌های ضروری محسوب می‌شوند از این رو فرد متقاضی به دلیل ضرورت دریافت نیازی به معرفی ضامن به بانک ندارد.

در شرایطی نیز بانک مدنظر لزوم معرفی ضامن را در دستور کار برای متقاضیان لحاظ می‌کنند. در این صورت از جمله مدارک لازم برای ارائه به بانک عبارتند از حکم کارگزینی ضامن و گواهی کسر از حقوق ضامن، مدارک شناسایی ضامن من جمله شناسنامه و کارت ملی و دسته چک صیادی.

افراد متقاضی وام بانکی نقدی متناسب با توان مالی خود می‌توانند مبلغ تسهیلات و میزان سود و مدت بازپرداخت را انتخاب کنند.

از جمله مزایای وام بانکی نقدی بدون ضامن بودن آن است ضمن اینکه باید بدانید این نوع وام‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیز قابل ارائه هستند. شما می توانید از بانک وام سند ملکی نیز دریافت کنید.

وام ازدواج

شرایط گرفتن وام بانکی

اگر شما هم متقاضی دریافت وام بانکی هستید باید قبل از اقدام با برخی از شرایط گرفتن وام از بانک ها و مدارک لازم برای دریافت وام نقدی  آگاه شوید.

تصویر اصل و کپی صفحات اول و دوم شناسنامه فرد متقاضی دریافت کننده وام، تصویر کارت ملی فرد متقاضی، گواهی مسدودی حساب بانکی فرد متقاضی به انداره مبلغ تعیین شده از سوی بانک.

پرینت گردش حساب فرد متقاضی، آدرس محل سکونت و کد پستی و احراز هویت محل سکونت همچنین ارائه اصل و کپی اجاره نامه و سند ملکی به همراه قبوض چهارگانه، ارائه سفته یا دسته چک صیادی برای دریافت وام بانکی از جمله مدارک لازم برای ارائه به بانک هستند.

در نظر داشته باشید فرد متقاضی باید بالای 18 سال سن داشته باشد و از سوی دیگر نیز چک برگشتی نداشته باشد ضمن اینکه لازم است وام‌های سابقا دریافت شده را پرداخت کرده باشد.

شرایط وام بانکی

خلاصه مطلب وام بانکی

از این رو لازم است بدانید وام‌های متفاوتی بسته به توان مالی افراد و شرایط آن‌ها قابل پرداخت از سوی بانک‌ها هستند.

البته که هر بانکی برای پرداخت وام شرایط ویژه‌ای را برای مخاطبان خود در نظر می‌گیرند. در نظر داشته باشید که افراد متقاضی باید بالای 18 سال سن داشته باشند از سوی دیگر هیچ بدهی قبلی به بانک یا چک برگشتی نداشته باشند.

برای دریافت وام لازم است ابتدا تمامی مدارک مورد نیاز بانک را به آن ارائه کنید و بعد از احراز هویت منتظر دریافت وجه باشی. یکی از بهترین محاسن دریافت وام بانکی در بانک‌ها انتخاب میزان سود و زمان بازپرداخت آن توسط خود فرد متقاضی است.

وام سند خودرو نیز از نوع وام های از بانک می باشد که در صورت سوال و ابهام بیشتر با ما همراه باشید.