وام, وام فوری

وام بانک پارسیان

وام بانک پارسیان

وام بانک پارسیان

وام بانک پارسیان چنان چه قصد انجام کاری هم چون خرید مسکن،  تعمیر آن و یا هر کار دیگری دارید و خیلی فوری به پول نیاز دارید و نمی توانید مدتی مبلغ خاصی را در بانک بگذارید هلدینگ طنین سازه درباره وام بانک پارسیان این توصیه رو می کند که:

ما امروز این جا هستیم تا با یک دیگر درباره وام بدون سپرده بانک پارسیان صحبت کنیم و خدمتتان عرض کنیم که برای دریافت این نوع وام باید چه پروسه ای را بگذرانید.

مشاوره رایگان: 09196314979 | 09125331851

 • انتخاب نوع وام: ابتدا باید نوع وام بانک پارسیان مورد نظر خود را از میان گزینه‌ های موجود در بانک پارسیان انتخاب کنید زیرا احتمال دارد بانک وام‌ های مختلفی مثل  وام خودرو، وام مسکن، وام تحصیلی و غیره  را در دسترس متقاضیان قرار دهد.
 • آماده سازی مدارک لازم: پس از این که نوع وام فوری را مشخص کردید باید مدارک لازم را جمع آوری کنید. برای مثال شماره شبا، کپی کارت ملی، کپی شناسنامه، تصویر گذرنامه و دیگر مدارک درخواست شده.
 • تکمیل فرم درخواست: با تکمیل فرم درخواست وام بدون سپرده بانک پارسیان به همراه تمام مدارک لازم باید به یک شعبه بانک پارسیان  مراجعه کنید و درخواست خود را ثبت کنید.
 • بررسی و تصویب: بعد از این که درخواست خود را ثبت کردید بانک پارسیان مدارک شما را بررسی می کند و در صورت تایید نیز وام را تصویب می‌ کند.
 • امضای قرارداد: پس از تصویب درخواست شما باید قرارداد وام بانک پارسیان امضاء کنید. در این قرارداد شروط و مقررات بازپرداخت وام نیز ذکر خواهد شد و شما متوجه می شوید که شرایط پرداخت و سود این وام چگونه است.
 • بازپرداخت وام بانک پارسیان: زمان بازپرداخت وام به نوع و مقدار وام دریافتی بستگی دارد. لازم به ذکر است که به طور معمول  بازپرداخت اقساط به صورت ماهانه یا سالانه صورت می گیرد.
وام بانک پارسیان

وام بانک پارسیان

نکاتی که قبل از دریافت وام بانک پارسیان

دقت کنید که قبل از دریافت وام بانک پارسیان بهتر است که به نکات زیر توجه کنید:

 1. بررسی قوانین و شرایط وام بدون سپرده بانک پارسیان: قبل از درخواست وام بانکی باید شرایط و قوانین مربوط به دریافت وام بدون سپرده از بانک پارسیان را به طور دقیق  مطالعه کنید و  اطمینان حاصل کنید که شما تمامی مدارک و شروط لازم را دارید.
 2. تعیین نیاز خود: قبل از درخواست وام بدون سپرده بانک پارسیان حتما باید نیاز های خود را به دقت تعیین کنید. مشخص کنید مثلا مشخص کنید کا چه قدر وام نیاز دارید، چگونه قصد پرداخت آن را دارید و چه مدت زمانی برای بازپرداخت آن نیاز دارید.
 3. بررسی سابقه اعتبار: قبل از درخواست وام بانک پارسیان سابقه اعتبار خود را بررسی کنید و بررسی کنید که آیا می توانید نظر بانک را جلب کنید یا خیر
 4. تهیه مدارک لازم: قبل از درخواست وام فوری نیز باید همه ی مدارک لازم را آماده کنید.
 5. بررسی نرخ بهره: بررسی نرخ بهره  از دیگر مواردی است که قبل از درخواست وام باید به آن توجه کنید. شما باید اطلاعات در مورد نحوه محاسبه بهره و هزینه‌ های جانبی را بدست آورید تا بتوانید تصمیم مناسب‌تری در خصوص درخواست وام بانک پارسیان بگیرید.