وام, وام فوری

وام بانک قوامین

وام بانک قوامین

وام بانک قوامین

وام بانک قوامین یا همان وام بدون تضمین یک نوع وام است که بانک با شرایط خاصی مثل ارائه سند خودرو یا مسکن  به مشتریان خود اعطا می‌ کند بدون این که نیاز به سپرده گذاری داشته باشد.

بانک قوامین نیز جز آن دسته از بانک‌ هایی است که این نوع وام را به مشتریان خود اعطا می کند. لازم به ذکر است که بانک قوامین یک بانک خصوصی است که در ایران فعالیت می‌ کند.

این بانک در سال ۱۳۸۷ تأسیس شده و در زمینه‌ های مختلف بانکداری فعال است. چندین سال است که بانک قوامین علاوه بر وام‌ های با سپرده، وام‌ عای بدون سپرده را نیز به مشتریان خود اعطا می‌ کند که هلدینگ طنین سازه  امروز در خدمت شما هستیم تا وام بانک قوامین را شرح دهیم پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید .

در وام بانک قوامین پول به صورت نقدی به فرد داده می شود این یعنی مشتری فورا پول را دریافت می کند. دقت کنید که دریافت وام بدون سپرده تحت شرایط خاصی داده می شود.

برای مثال فرد باید دارای سابقه اعتباری درخشانی باشد و درآمد مناسبی داشته باشد که بانک مطمئن شود شما می توانید اقساط وام بانک قوامین را بپردازید.

ضمانت‌ نامه یا تضمین کسب و کار نیز از دیگر شرایط دریافت وام بانک قوامین است. باید به این نکته نیز اشاره کنیم که  نرخ سود و شروط بازپرداخت نیز بسته به مقادیر و مدت زمان وام تعیین می‌ شود.

مشاوره رایگان: 09196314979 | 09125331851

شرایط وام بانک قوامین

شایان به ذکر است که شرایط دریافت وام فوری بانک قوامین در هر بانک منحصر به فرد است که ما در این مقاله به شرایط دریافت وام بانک قوامین می پردازیم.

  • داشتن سابقه اعتباری خوب: دقت کنید که این بانک قبل از واریز پول ابتدا سابقه اعتباری متقاضی را بررسی می‌ کند. چنان چه وام های قبلی خود را به موقع پرداخت کرده باشید و بدهی نداشته باشید شانس بیش تری برای دریافت وام بانک قوامین خواهید داشت.
  • درآمد مناسب: شما به عنوان متقاضی باید درآمد مناسب و ثابتی داشته باشید تا بانک بداند شما قادر به پرداخت اقساط وام هستید. علاوه بر این باید اضافه کنیم که نسبت درآمد به هزینه‌ های زندگی نیز مورد توجه بانک قرار می‌ گیرد.
وام بانک قوامین

وام بانک قوامین

  • عدم حضور در لیست بد بانک: بانک قوامین لیست بدی دارد که شامل افرادی است که پول شویی، کلاهبرداری کرده اند و یا این که مشکلات قانونی دارند. در صورت عدم حضور در این لیست احتمال دریافت وام بدون سپرده شما بالا تر می رود.
  • تضمین‌ های معتبر: با توجه نوع و مبلغ وام بانک قوامین ممکن است بانک از شما تضمینی بخواهد که بتوان آن را به وجه نقد تبدیل کرد؛ معمولا بانک تضمین هایی هم چون سند ملک یا خودرو را می پردازد.
  • رعایت شرایط قانونی: بانک قوامین به شرایط و ضوابط قانونی پیرامون اعطای وام پایبند است. بنابراین  متقاضی باید شرایط قانونی را رعایت کند و اسناد و مدارک لازم را نیز به بانک تحویل دهد.

نکات مهم وام بانک قوامین

دقت کنید که قبل از دریافت وام بانک قوامین حتما حواستان به نکات زیر باشد.

  1. بررسی نیازها: قبل از این که برای دریافت وام آزاد بانک قوامین درخواست بنویسید نیاز های خود را به دقت بررسی کنید و مطمئن شوید که وام مورد نظر به شما کمک خواهد کرد یا خیر.
  2. شرایط و ضوابط: شرایط و ضوابط دریافت وام بدون سپرده را نیز حتما باید به دقت مطالعه کنید تا مطمئن شوید که می توانید تمام شرایط دریافت وام بانک قوامین را انجام دهید.
  3. نرخ بهره: نرخ بهره و هزینه‌ های جانبی وام از دیگر مواردی است که قبل از اعطای وام باید به آن توجه کنید و مشخص کنید که آیا می توانید اقساط وام موردنظر را بپردازید یا خیر.
  4. مدت زمان بازپرداخت: مدت زمانی که برای بازپرداخت وام بانکی در نظر گرفته شده است را بدانید . مطمئن شوید که می توانید در زمان مقرر اقساط را بپردازید.
  5. مشورت با مشاور مالی: قبل از درخواست وام بانک قوامین نیز بهتر است با یک مشاور مالی حرفه‌ ای مشورت کنید.  تا او به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کند.