وام

وام بانک صادرات

وام بانک صادرات

وام بانک صادرات بدون سپرده 

وام بانک صادرات بدون سپرده همان گونه که می دانید یک مانع بسیار بزرگی که معمولا متقاضیان با آن روبرو می شوند وجود دسته چک ، ضامن و شرط سپرده کردن مبلغ خاصی است اما متاسفانه خیلی از افرادی که به وام نیاز دارند نمی توانند این شرایط را مهیا کنند.

به همین دلیل بانک هایی هم چون بانک صادرات بنابر دستورات صادر شده  تصمیم گرفتند با اعطای وام بدون سپرده کمکی به این افراد کنند .

چنان چه مایل هستید بیش تر درباره وام بانک صادرات بدون سپرده بدانید همراهی کنید. در رابطه با اعطای وام بانک صادرات بدون سپرده از این بانک باید خدمتتان عرض کنیم که اعطای وام در این بانک مبنی بر کارت اعتباری است.

این وام فوری در هلدینگ طنین سازه ارائه نمیگردد.

مشاوره رایگان: 09196314979 | 09125331851

به بیان ساده تر؛ بانک مشتری خود را اعتبار سنجی می کند و سپس با توجه به اعتباری که دارد یک کارت اعتباری به او می دهد. لازم به ذکر است که اولین شرط برای دریافت این وام فوری بانک صادرات این است که فرد متقاضی شرایط دریافت وام را داشته باشد و مشمول دریافت وام فوری باشد.

وام بانک صادرات بدون سپرده ۱۰۰ میلیونی

شایان به ذکر است که تمام افراد شاغل و هم چنین بازنشسته که حقوق و مستمری خود را از این بانک دریافت می کنند می توانند تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان از این بانک وام بگیرند. دقت کنید که این افراد می توانند به دو صورت تسهیلات خود را دریافت کنند.

 • وام بالای ۵۰ میلیون : برای دریافت وام آزاد بانک صادرات با نامه کسر از حقوق، چک و یا سفته نیاز است.
 • وام زیر ۵۰ میلیون : برای دریافت این نوع تنها نامه کسر از حقوق نیاز است.

شایان به ذکر است که فرقی ندارد که فرد متقاضی جز کارکنان بخش خصوصی باشد یا دولتی باشد از طریق اعتبار ینجب می تواند تسهیلات بدون ضامن دریافت کنند.

البته افرادی که نامه ی کسر از حقوق ندارند باید ضامن داشته باشند و مشمول این وام نمی شوند. افرادی که میزان اعتبارشان پایین تر از A  است تنها به شرطی که نامه کسر از حقوق داشته باشند می توانند برای این وام ثبت نام کنند اما کسانی که چک برگشتی، بدهی یا وام معوقه دارند قادر به دریافت این وام نمی شوند.

البته اگر ضامن نیز کسی باشد که بدهی معوق داشته باشد وام به او تعلق نمی گیرد. اگر مایل به دریافت این نوع وام هستید ادامه ی ماجرا را از دست ندهید.

وام بانک صادرات

وام بانک صادرات

مدارک لازم وام بانک صادرات بدون سپرده

برای دریافت وام بانک صادرات بدون سپرده باید مدارک زیر را به یکی از شعب بانک صادرات تحویل دهید.

 • مدارک شناسایی مثل شناسنامه و کارت ملی
 • سند مالکیت
 • کپی کارت بازرگانی
 • کپی جواز کسب
 • استشهاد محلی
 • یک کپی از گواهی فعالیت صنعتی
 • یک کپی از کارت شناسایی کارگاه
 • کپی از آخرین پروانه بهره برداری
 • مشخصات مربوط به احراز هویت

اقساط وام بانک صادرات بدون سپرده

از دیگر مزایای وام بانکی بدون سپرده از بانک صادرات می توانیم به منعطف بودن اقساط اشاره کنیم؛ در چنین مواقعی بانک در زمان قسط بندی به میزان حقوق فرد و شرایط زندگی آن توجه می کند.

قانونی که برای باز پرداخت این وام ها وجود دارد این است که فرد باید یک سوم از حقوق خود را به عنوان قسط بپردازد. چنان چه مایل هستید این وام را دریافت کنید باید یک حساب قرض الحسنه باز کنید و هیچ گونه نیازی به سپرده گذاری نیست.

البته باید به این نکته اشاره کنیم که پروسه ی دریافت وام بانک صادرات بدون سپرده نیز هزینه دارد .

نحوه دریافت وام بانک صادرات بدون سپرده

شما می توانید برای دریافت وام بانک صادرات بدون سپرده به سامانه ی شمس مراجعه کنید و بیش هر کارهای خود را به شکل مجازی انجام دهید و بعد از ثبت نام مجازی به یکی از شعب بانک صادرات مراجعه کنید و روند کار را پیش ببرید.

از آن جایی که این نوع وام شرایط خاصی دارد و هم چنین سود بالایی دارد زمانی آن را دریافت کنید که مطمئن هستید این مبلغ را صرف کاری می کنید که با گذشت زمان ارزشمند تر می شود. برای دریافت وام بانک صادرات بدون سپرده باید شرایط زیر را داشته باشید.

 • تعهد نسبت به پرداخت به موقع اقساط خود
 • بررسی و تایید بانک برای توانایی پرداخت اقساط
 • ارائه مدارکی هم چون شناسنامه و کارت ملی
 • ارائه گواهی اشتغال و هم چنین تاییدیه حقوق
 • ارائه سند مالکیت
 • فاکتوری که هزینه های راه اندازی را مشخص می کند

دقت کنید که این مدارک با توجه به شرایط بانک و مبلغ وام قرض الحسنه متفاوت است که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با بانک تماس بگیرید.

وام آنی بانک صادرات

یکی از بزرگترین معضلات متقاضیان وام، سپرده گذاری و مدت زمانی است که قرار است در صف انتظار وام بمانند. وام آنی بانک صادرات کمک بسیار زیادی به افراد مختلف کرده است؛ همان گونه که از نام این وام پیدا است شما می توانید خیلی راحت و فوری آن را دریافت کنید و با کمک آن کار خود را راه بیندازید‌.

برای دریافت این نوع وام می توانید به یکی از شعب بانک صادرات مراجعه کنید یا این که از طریق سایت بانک درخواست خود را برای بانک بفرستید‌. از مزایای دریافت این وام می توانیم به سرعت بالای پاسخگویی و دریافت فوری آن اشاره کنیم.

علاوه بر این ها باید اضافه کنیم که این وام برخلاف وام های دیگر به ضامن نیاز ندارد. چنان چه مایل به دریافت این وام هستید و دوست دارید بیشتر در این باره بدانید ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید. وام کم بهره را می توانید به سرعت از بانک صادرات بگیرید.

شرایط دریافت وام آنی بانک صادرات

برای دریافت وام آنی بانک صادرات باید یک سری شروط و قوانینی که بانک تعیین کرده است را رعایت کنید. شما باید یک حساب در بانک صادرات داشته باشید و در این بانک سابقه درخشانی داشته باشید یعنی وام تسویه نشده یا بدهی مالی و چک برگشتی نداشته باشید.

علاوه بر این گردش مالی حساب باید به گونه ای باشد که بانک مطمئن شود شما می توانید اقساط خود را به موقع پرداخت کنید.

بعد از بررسی شرایط باید مدارک خود و فرم درخواست وام را به بانک ارائه دهید تا کارشناسان درباره درخواست وام شما تصمیم بگیرند و در صورت موافقت با دریافت آن خیلی فوری پول را به حساب شما واریز کنند.

دریافت وام آنی بانک صادرات

اگر موفق به دریافت وام آنی بانک صادرات نشدید مایوس نشوید زیرا شما می توانید همین حالا و با کمک تلفن همراه خود برای موسسه مالی طنین سازه ارسال کنید.

البته باید خدمتتان عرض کنیم که دریافت وام از طنین سازه نیز دارای شروط خاصی است که باید آن ها را رعایت کنید.

اگر مایل به دریافت وام از این موسسه هستید همین حالا با کارشناسان موسسه تماس بگیرید یا این که از طریق سایت درباره نحوه دریافت وام از موسسه اطلاعات کسب کنید و سپس درخواست خود را به صورت غیر حضوری ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مبلغ مورد نیاز خود را دریافت کنید و سپس با توجه به شرایطی که دارید اقساط خود را دریافت کنید.