اخبار وام

وام پروانه کسب

وام فوری پروانه کسب
82 / 100

وام فوری پروانه کسب

دریافت وام پروانه کسب جز آن دسته خدماتی است که تمام دارندگان آن می توانند از آن استفاده کنند. پروانه کسب نوعی مجوز قانونی است که افراد مختلف برای انجام فعالیت باید آن را داشته باشند.

لازم به ذکر است که جواز کسب ها به دو شکل موقت و دائمی ارائه می شوند و به همین دلیل بانک ها و موسسات مالی در ازای دریافت آن به مشتریان خود وام می دهند.

در واقع باید خدمتتان عرض کنیم که این نوع وام نوعی بسته حمایتی برای صاحبان کسب و کار است که بتوانند کار خود را توسعه دهند. در رابطه با مبلغ وام فوری نیز باید اضافه کنیم که این مبلغ با توجه به توان فرد در بازپرداخت وام و همچنین میزان اعتبار مشخص می شود.

شرایط دریافت وام پروانه کسب

دقت کنید که جواز کسب تنها به عنوان ضمانت به بانک یا موسسه مورد نظر داده می شود و برای دریافت وام فوری نمی توان تنها به آن بسنده کرد گاهی اوقات برخی بانک ها علاوه بر جواز کسب یک ضامن نیز درخواست می کنند به همین خاطر بهتر است از قبل به یکی از شعب بانک مورد نظر مراجعه کنید تا از شرایط دریافت وام پروانه کسب مطلع شوید.

وام پروانه کسب

وام پروانه کسب

مدارک مورد نیاز وام پروانه کسب

متقاضی وام پروانه کسب و یا جواز کسب در زمان ثبت درخواست خود باید مدارکی را به همراه داشته باشد تا وام وام جواز کسب با سرعت بیشتری پرداخت شود.

  • ارائه پروانه کسب و مجوز معتبر
  • ارائه اصل و کپی شناسنامه فرد متقاضی
  • ارائه اجاره نامه محل کسب یا کپی سند مالکیت
  • اظهارنامه مالیاتی
  • اظهارنامه ثبت شرکت
  • ارائه اساس نامه و مجوز صنعتی
  • آگهی تاسیس
  • ارائه همه صورت های مالی

مراحل دریافت وام پروانه کسب

اگر قصد دریافت وام پروانه کسب دارید ابتدا باید به سایت رسمی اصناف مراجعه کنید و بعد از ثبت نام کد رهگیری دریافت کنید. شما با کمک این کد می توانید می توانید از وضعیت وام جواز کسب خود مطلع شوید.

بعد از انجام این مراحل باید منتظر بماند تا بانک فعالیت مشاغل، مبلغ وام پروانه کسب، شرایط پرداخت و… را بررسی کند و در صورت تایید وام جواز کسب را به متقاضی پرداخت کند.

دریافت وام پروانه کسب طنین سازه

چنان چه به هر دلیلی نمی توانید یا اینکه مایل نیستید از بانک ها وام پرجواز کسب دریافت کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم که در اولین فرصت به سایت هلدینگ طنین سازه مراجعه کنید و شرایط دریافت وام جواز کسب را مطالعه کنید.

اطلاعات خود را در سایت وارد کنید تا کارشناسان طنین سازه میزان اعتبار جواز کسب را بررسی کنند و مشخص کنند که شما می توانید اقساط وام جواز کسب را به موقع پرداخت کنید یا خیر و سپس بعد از تایید نهایی در کوتاه ترین زمان ممکن وام را به حساب شما واریز می کنند.