اخبار وام

وام بدون گردش حساب

دریافت وام بدون گردش حساب
82 / 100

وام بدون گردش حساب

وام بدون گردش حساب چیست ؟ قبل از هر چیزی لازم است تا شما را با اصطلاح وام بدون سپرده یا وام بدون گردش حساب یا همان وام فوری آشنا کنیم. و از چگونگی اجرای آن برای شما بگوییم.

این وام همانطور که از نامش مشخص می‌باشد به سپرده گذاری هیچگونه نیازی ندارد و متقاضی تنها با داشتن یک حساب در صورتی که مدارک لازم و معتبر را داشته باشد و همینطور شرایط مورد نظر را داشته باشد می‌تواند درخواست وام خود را به بانک ارائه دهد.

در این طرح بانک از مشتری خود نباید پول قابل توجهی برای سپرده گذاری دریافت کند و تنها مبلغی از وام در حساب مشتری به صورت غیر قابل برداشت باقی می‌ماند که تا زمان بازپرداخت وام و اتمام مهلت آن باید بدون اینکه استفاده شود در حساب بماند.

مبلغ و شرایط دریافت وام بدون گردش حساب بدون سپرده در هر بانک متفاوت می‌باشد. ما در ادامه این مقاله قصد داریم تا شما را با شرایط دریافت وام بدون گردش حساب آشنا کنیم و موارد لازم را در مورد دریافت وام بدون گردش حساب یا همان وام فوری به شما توضیح دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره و برای آشنایی با نحوه دریافت این وام بدون گردش حساب تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

کدام بانک‌ها وام بدون گردش حساب ارائه می‌کنند؟

این روزها دریافت وام یکی از معضلات جدی و دغدغه‌های اساسی برای مردم شده است که در شرایط سخت و زمانی که به صورت فوری به پولی نیاز دارند اقدام به دریافت این گونه وام‌ها می‌کنند. ریشه این موضوع را می‌توان در طولانی بودن روند دریافت وام جستجو کرد.

وام بدون گردش حساب یا همان وام فوری راه مناسبی برای افرادی می‌باشد که زمان زیادی را برای به دست آوردن پول ندارند و نیاز فوری به پولی را دارند و می‌خواهند به صورت سریع وامی را دریافت کنند تا مشکل مالی خود را حل کنند.

بانک‌هایی که این نوع وام را پرداخت می‌کند در ۴۸ تا ۷۲ ساعت مبلغ تسهیلات که در اصطلاح به آن وام بدون سپرده یا وام فوری یک ساعته گفته می‌شود را به حساب درخواست کنندگان و متقاضیان واریز می‌کنند.

متقاضیان در صورت داشتن سپرده یا حتی بدون سپرده گذاری در بانک اما با داشتن ضامن یا سند ملک می‌تواند این وام بدون گردش حساب را به راحتی و در عرض یک الی چند روز کاری دریافت کنند و به راحتی مشکلات خود را حل کنند.

در ضمن برای اطلاع بیشتر در مورد این وام، می توانید با هلدینگ طنین سازه تماس بگیرید.

وام بدون گردش حساب

وام بدون گردش حساب

شرایط دریافت وام بدون سپرده سال ۱۴۰۲

دو راه برای دریافت فوری وام وجود دارد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت :

وام بدون گردش حساب و وام فوری آنی و سریع بانک‌ها و وام خریدن یا همان فروختن وام. شرایط دریافت کردن وام بدون سپرده داشتن ضامن معتبر یا سند سپرده می‌باشد که متقاضی وام بدون سپرده یا وام فوری می‌تواند سپرده گذاری کند و پول بیشتری به عنوان وام فوری دریافت‌ کند.

وام فوری می‌تواند انواع مختلفی را داشته باشد مانند وام خرید کالا، وام مسکن یا وام ازدواج یا وام قرض الحسنه و بسیاری از وام‌های دیگر با این تفاوت که بانک آن را سریعتر به متقاضی تحویل می‌دهد و غالباً دوره بازپرداخت کوتاه‌تری را نسبت به دیگر وام‌ها دارا می‌باشد.

راه دوم دریافت وام بدون سپرده یا وام فوری خرید وام می‌باشد که در باور بسیاری از افراد به این روش نیز وام فوری گفته می‌شود.

افرادی وجود دارند که با وجود سپرده گذاری در بانک و داشتن معدل مناسب حساب قصد دریافت وام ندارند و برای استفاده کردن از امتیاز وام خود و به دست آوردن سود وام خود را به فروش می‌گذارند تا از این راه بتواند سودی دریافت کنند.

به این دلیل که این روش به نوعی دور زدن قانون به حساب می‌آید خطرهایی را دارا می‌باشد به همین دلیل بسیار مهم است تا درخواست کنندگان به شدت احتیاط کنند تا در دام کلاهبرداران نیفتند.

نکته مهم : اگر شما قصد دارید با استفاده از تبلیغات وام بدون سپرده با سفته یا وام بدون ضامن یا وام فوری فرهنگیان وام بگیرید حتماً با فروشنده وام قرارداد محضری تنظیم کنید که فروشنده پس از دریافت وام و برداشتن مبلغ مورد توافق بقیه مبلغ وام را به شما تحویل دهد.

گرفتن چک یا ثبت از فروشنده به عنوان ضمانت در زمان عقد قرارداد نیز ضروری و اطمینان بخش می‌باشد.