وام

وام سرپرست خانوار

وام سند ملکی

وام سرپرست خانوار

وام سرپرست خانوار چیست؟ از آن جایی که در جامعه ما غالبا مردان سرپرست خانوار و خانم ها مشغول خانه داری هستند و بیرون از خانه شغلی ندارند در زمان بروز مشکل و سرپرست خانوار شدن زندگی برایشان دشوار می شود.

اگر خیلی فوری به پول نیاز دارید و نمی توانید از بانک وام بگیرید ما به شما پیشنهاد می کنیم که به هلدینگ طنین سازه مراجعه کنید.

به همین دلیل نهادهایی مثل بهزیستی، کمیته امام خمینی و بانک رفاه به زنان سرپرست وام سرپرست خانوار می دهند. چنان چه مایل هستید بیشتر درباره این نوع و شرایط دریافت آن بدانید ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

مدارک لازم وام سرپرست خانوار

مدارک لازم دریافت وام سرپرست خانوار شامل مدرک فنی و حرفه ای متقاضی ، مجوز کار، پرونده اشتغال، تاییدیه صلاحیت فعالیت، معرفی نامه از کمیته امداد و بهزیستی به بانک است.

البته مدارک دیگری همچون کارت ملی و شناسنامه و فرم درخواست وام فوری را باید به بانک مورد نظر تحویل داده شوند.

وام سرپرست خانوار

وام سرپرست خانوار

مبلغ وام سرپرست خانوار

لازم به ذکر است که وام سرپرست خانوار بهره کمی دارد و بازپرداخت آن نیز بلند مدت است و به زنان سرپرست خانوار تعلق می گیرد. مبلغ این وام به عوامل مختلفی بستگی دارد اما حداکثر مبلغ آن ۱۰۰ میلیون و سود آن ۴ درصد است.

به طور معمول بازپرداخت این وام ۷ ساله می باشد و تنها به زنان سرپرست خانوار که تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی تعلق می گیرد.

نحوه باز پرداخت وام سرپرست خانوار

از آن جایی که این وام برای خانم هایی است که شرایط سختی دارند سود آن بسیار کم است و اقساط آن بلند مدت است؛ بازپرداخت این وام طی ۷ ساله است و اقساط وام با توجه به شرایط متقاضی مشخص می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به یکی از شعب بانک یا کمیته امداد و بهزیستی مراجعه کنید.

دریافت وام سرپرست خانوار طنین سازه

 دریافت وام از این موسسه نیز دارای قوانین و شرایطی است. شما می توانید با مراجعه به سایت یا تماس با کارشناسان شرایط دریافت وام را بپرسید و سپس درخواست خود را برای موسسه ارسال کنید.

کارشناسان مدارک مورد نیاز را بررسی کرده و در صورتی که آن ها اعتبار شما، میزان درآمد و تمام این موارد را چک کنند و پرداخت وام را تایید کنند در کوتاه ترین زمان ممکن وام را به حساب شما واریز می کنند.