وام

وام ایثارگران‌

وام ایثارگران‌

وام ایثارگران‌

وام ایثارگران‌ جز خدماتی است که تنها شامل آزادگان، جانبازان و خانواده شهدا می شود. لازم به ذکر است که در سال ۹۱ به پاس خدمات این عزیزان قانونی تحت عنوان خدمات رسانی به ایثارگران وضع شد.

براساس آن امتیازات ویژه ای برای آن ها در نظر گرفته شده که وام و تسهیلات مهمترین آن ها است؛ باید خدمتتان عرض کنیم که این تسهیلات در زمینه های مختلفی اعطا می شوند و هر کدام شرایط مخصوصی دارند که به طور کامل توسط نهاد مربوطه اعلام می شود.

در هلدینگ طنین سازه وام ایثارگران ارائه نمی گردد. وام ازدواج، وام خوداشتغالی، وام خودرو و وام مسکن ایثارگران از جمله مهمترین تسهیلاتی است که مخصوص ایثارگران است.

دقت کنید که شیوه ثبت نام برای هر کدام از این وام ها متفاوت است و متقاضی برای ثبت نام برخی وام ها حتما باید به سازمان مربوطه، امور ایثارگران یا بنیاد شهید مراجعه کند. ما در این مقاله به تعدادی از این تسهیلات می پردازیم پس با ما همراه باشید.

وام مسکن ایثارگران

وام ایثارگران‌ مسکن یکی از مهم ترین تسهیلاتی است که در اختیار ایثارگران قرار می گیرد و باید به این نکته اشاره کنیم که مبلغ این وام با توجه به شهری که متقاضی در آن زندگی می کند مشخص می شود.

هنوز مقدار وام ایثارگران‌ برای سال جاری مشخص نشده اما قطعا با توجه به نرخ تورم مبلغ آن نسبت به سال گذشته بیشتر خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید درگاه های اطلاع رسانی سپاه، بنیاد شهید و ارتش مراجعه کنید.

وام ایثارگران خودرو

وام ایثارگران‌ دیگری به ایثارگران تعلق می گیرد وام خرید خودروی داخلی است. با توجه به شرایط ویژه ای که جانبازان دارند شرکت های سازنده خودرو وظیفه دارند که سالانه تعداد مشخصی از تولیدات خودشان را به این افراد اختصاص دهند.

جانبازان واجد شرایط می توانند بدون قرعه کشی و با استفاده از وام ایثارگران درخواست خرید خودرو دهند. بر اساس اطلاعاتی که به دست ما رسیده نرخ بهره این وام ۴ درصد و بازپرداخت آن ۵ ساله است.

وام ایثارگران‌ برای ازدواج

همان گونه که می دانید وام ازدواج یک وام با سود کم است که به جوانان برای تشکیل زندگی ارائه می شود؛ این وام ایثارگران‌ برای جانبازان دوبرابر است و افراد واجد شرایط می توانند دو برابر افراد دیگر وام بگیرند.

دریافت وام ایثارگران از طنین سازه

موسسه مالی طنین سازه یکی از قدیمی ترین موسسه های مالی کشور است که وام ایثارگران تنها یکی از خدمات آن به حساب می آید. دریافت وام فوری از این موسسه نیز شرایطی دارد که افراد متقاضی وام ملزم به رعایت آن ها هستند چنان چه مایل هستید بیشتر با این شرایط آشنا شوید می توانید همین حالا با کارشناسان موسسه تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید.