وام طرح پارسا بانک گردشگری

وام طرح پارسا بانک گردشگری چه شرایطی دارد؟ ما در ادامه قصد داریم تا شما را با طرح سپرده تسهیلات پارسا آشنا کنیم و موارد لازم را در این زمینه به شما توضیح دهیم برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره تا انتهای مقاله با ما در هلدینگ طنین سازه همراه باشید و این مطلب را با دقت مطالعه کنید.

بانک گردشگری با اجرای طرح پارسا بر مبنای میانگین سپرده های جاری تا ۲ میلیارد ریال تسهیلات با نرخ ۲ و ۴ درصدی پرداخت می کند. مشتریان بانک گردشگری می توانند با ایجاد میانگین حساب ۴ تا ۱۲ ماهه بین ۳۵ تا ۳۰۰ درصد سپرده خود، تسهیلات با نرخ ۲ و ۴ درصدی تا ۲ میلیارد ریال دریافت کنند. از جمله ویژگی های طرح پارسا بانک گردشگری می توان به امکان انتقال امتیاز تسهیلات به سایر افراد و دوره های معدل گیری سپرده در ۴ ، ۶ و ۱۲ ماهه اشاره کرد.

در راستای تشویق مشتریان به سپرده گذاری در حسابهای جاری، امکان اعطای تسهیلات ارزان قیمت به مشتریان حقیقی و حقوقی بر اساس معدل حساب جاری آنها در قالب طرح «پارسا» فراهم شده است.

وام طرح پارسا بانک گردشگری در راستای ارائه خدمات ویژه به مشتریان خود، اقدام به طراحی طرح سپرده تسهیلاتی پارسا کرده است. به گفته این گزارش مشتریان مشمول دریافت وام طرح پارسا بانک گردشگری از طریق این طرح می توانند امتیاز دریافت تسهیلات خود را به شخص دیگر واگذار کنند.

طرح پارسا بانک گردشگری

طرح پارسا بانک گردشگری

وام طرح پارسا بانک گردشگری وام ۲۰۰ میلیون تومانی 

مشتریان بانک گردشگری با استفاده از طرح «پارسا» این مجموعه امکان دریافت وام 200 میلیون تومانی را دارند. این تسهیلات به دارندگان سپرده قرض الحسنه بانک گردشگری پرداخت می‌شود. به گزارش  بانک اول متقاضیان دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک گردشگری، در صورتی امکان درخواست برای این مبلغ تسهیلات را دارند که حداقل چهار ماه از مدت زمان خواب سپرده آن‌ها گذشته باشد.

این وام طرح پارسا بانک گردشگری قرض الحسنه  بوده و تنها دو یا چهار درصد کارمزد به آن تعلق می‌گیرد. افرادی امکان دریافت این تسهیلات را دارند که ضامن رسمی به بانک ارائه دهند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات هم به 36 ماه می‌رسد.

با توجه به مبلغ وام طرح پارسا بانک گردشگری، نرخ کارمزد و مدت زمان بازپرداخت آن، مبلغ هر قسط 5 میلیون و 555 هزار و 550 تومان است. مجموع رقم تسهیلات و سود آن به 200 میلیون و 99 هزار و 800 تومان می‌رسد. درباره اهداف بانک گردشگری و دستاوردهای آن بیشتر بدانید.

بانک گردشگری از سال 1389 با هدف حداکثر کردن منافع پایدار و بلندمدت سهامداران از طریق ارائه خدمات نوین اعتباری و مالی در سراسر کشور فعالیت خود را آغاز کرد. این بانک بر صنعت گردشگری تاکید دارد و به دنبال حداکثر کردن سهم فعالیت‌های اعتباری و مالی در این بخش است.

هم اکنون این مجموعه انواع محصولات و خدمات الکترونیک، عمومی و ویژه را به مشتریان واجد شرایط حقیقی و حقوقی ارائه می‌دهد.

بانک گردشگری تاکنون موفق به به دست آوردن رتبه 55  شرکت برتر ایران در سال مالی 94، تندیس سومین کنفرانس بین المللی بازاریابی خدمات مالی 90، نشان زرین برند پایدار با رویکرد مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی، تندیس برتر پنجمین اجلاس جهانی نشان برتر در حوزه برندینگ و مشتری مداری و … شده است.

وام فوری طرح پارسا بانک گردشگری

وام فوری طرح پارسا بانک گردشگری

وام طرح پارسا بانک گردشگری سپرده‌های جاری

به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، مشتریان می توانند با ایجاد میانگین حساب ۴ تا ۱۲ ماهه بین ۳۵ تا ۳۰۰ درصد سپرده خود، تسهیلات با نرخ ۲ و ۴ درصدی تا ۲ میلیارد ریال دریافت کنند.

از جمله ویژگی های طرح پارسا بانک گردشگری می توان به امکان انتقال امتیاز تسهیلات به سایر افراد و دوره های معدل گیری سپرده در ۴ ، ۶ و ۱۲ ماهه اشاره کرد.

در راستای تشویق مشتریان به سپرده گذاری در حسابهای جاری، امکان اعطای تسهیلات ارزان قیمت به مشتریان حقیقی و حقوقی بر اساس معدل حساب جاری آنها در قالب طرح پارسا فراهم شده است.

بانک گردشگری در راستای ارائه خدمات ویژه به مشتریان خود، اقدام به طراحی طرح سپرده تسهیلاتی پارسا کرده است. این گزارش عبارت است از مشتریان مشمول دریافت تسهیلات از طریق این طرح می توانند امتیاز دریافت تسهیلات خود را به شخص دیگر واگذار کنند.