وام بانک سینا با سند ملکی

هلدینگ طنین سازه قرار است که به طور مفصل درباره وام بانک سینا با سند ملکی با یک دیگر صحبت کنیم و با یک دیگر یک نگاه به شرایط دریافت وام از این بانک بیندازیم اگر مایل هستید بیش تر درباره ی این موضوع بدانید ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

لازم به ذکر است که بانک سینا این نوع وام را با ضمانت سند ملک به مشتریان خود می دهد تا کاربران بتوانند از این منبع مالی ساخت ملک، خرید یا حتی تعمیرات آن استفاده کنند.

همان گونه که حدس می زنید برای دریافت این نوع وام دیگر به ضامن نیاز ندارید اما دقت کنید که برای دریافت این وام سند ملکی باید به نام خودتان باشد  و از قبل نیز حتما باید سند مورد نظر را در دفتر ثبت اسناد ثبت کرده باشید.

وام بانک سینا ملکی

وام بانک سینا ملکی

مزایای دریافت وام بانک سینا با سند ملک

از مزایای دریافت وام سینا با سند ملکی به چند مورد اشاره می کنیم.

نرخ بهره پایین تر:  لازم به ذکر است که وام های با سند  نرخ بهره ی کم تری نسبت به وام های شخصی دارند.

راحت تر شدن خرید یا ساخت ملک: قطعا می توانید با داشتن این وام  یک خانه باب میل خود بسازید و یا این که بخرید.

درخواست وام با مبلغ بیش تر: باید خدمتتان عرض کنیم که با توجه به ارزش سند ملکتان می توانید مبلغ بیش تری از بانک دریافت کنید.

اقساط بلند مدت: شما می توانید با اقساط بلند مدت وام خود را به راحتی تسویه کنید.

نکاتی درباره دریافت وام بانک سینا با سند ملکی

این بانک این وام را تنها برای خرید یا ساخت ملک  می دهد این ملک می تواند شامل آپارتمان، ویلا، خانه ، زمین و ویلا و برای ساخت و ساز است.

نوع سند:  دقت کنید که نوع سند نیز برای دریافت وام بسیار مهم است و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر به یکی از شعب بانک مراجعه کنید.

احراز هویت: دقت کنید که بانک سینا قبل از هر چیزی وام گیرنده را احراز هویت می کند ؛ شما باید مدارک خود را به بانک  ارائه دهید تا کارشناسان  بانک بررسی های لازم را انجام دهند.

وام بانک سینا با سند

وام بانک سینا با سند

دریافت وام بانک سینا با سند ملکی از طنین سازه

چنان چه نمی توانید مدت زمان زیادی را در صف انتظار وام بانکی بمانید ما به شما پیشنهاد می کنیم که از یک موسسه مالی وام بگیرید .

موسسه مالی طنین سازه یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین موسسه هایی است که به افراد مختلف وام می دهد. چنان چه سند یک ملک دارید و خیلی فوری به پول  نیاز دارید می توانید سند ملک خود را به عنوان ضمانت به موسسه ارائه دهید و مبلغ مورد نیاز خود را دریافت کنید.

دریافت وام فوری از طنین سازه نیز نیازمند رعایت یک سری شرط است.

  • سند شش دانگ ملک باید به نام خودتان باشد.
  • وام گیرنده باید حداقل ۶ ماه سابقه کاری داشته باشد.
  • وام گیرنده نباید بدهی مالی یا وام تسویه نشده داشته باشد.