وام بانک آینده

چنان چه مایل به دریافت وام بانک آینده هستید برای آگاهی از شرایط آن با ما همراه باشید. دریافت وام از بانک ها و موسسات همیشه یکی از موثرترین و بهترین راه حل ها برای حل مشکلات افراد بوده و هست اما همان گونه که می دانید مشکلاتی هم چون پیدا کردن ضامن، ماندن مبلغ معینی پول در حساب موجب صرف نظر کردن از دریافت وام می شود.

اگر به دنبال وامی هستید که بدون سپرده باشد و برای تضمین اسنادی هم چون سند خودرو یا خانه استفاده کنید ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.  برای دریافت این وام بانک آینده باید تحقیق کنید و اطلاعات لازم را کسب کنید تا متوجه شوید که باید چه مدارکی را ارائه دهید برای دریافت این وام بانک آینده به چه شرایطی نیاز دارید.

شما می توانید به بانک مراجعه کنید یا این که به سایت بانک آینده مراجعه کنید و فرم درخواست وام فوری را پر کنید و سپس مدارک لازم را به بانک ارائه دهید؛

شایان به ذکر است که این مدارک ممکن است با توجه به مبلغ و نوع وام متفاوت باشد اما کپی کارت ملی ، کپی از برگه های شناسنامه،  فیش حقوقی نیز جز این مدارک هستند. پس از درخواست شما و ارائه مدارک بانک آینده به بررسی و تحلیل درخواست شما خواهد پرداخت.

زمان لازم برای تصمیم‌ گیری به عوامل مختلفی مثل نوع وام و سابقه اعتبار شخص بستگی دارد. در صورت پذیرفته شدن درخواست وام بانکی با شما تماس خواهد گرفت و جزئیات نحوه دریافت وام بانک آینده را به شما اعلام خواهد کرد و بعد  از تأیید نهایی نیز بانک مبلغ وام بانک آینده را به حساب شما واریز می کند.

وام بانک آینده

وام بانک آینده

 شرایط وام بانک آینده

اگر مایل هستید وام بدون سپرده از بانک آینده دریافت کنید باید چک کنید که شرایط لازم را دارید یا خیر. اولین شرطی که برای دریافت این نوع وام بانک آینده این است که حداقل ۶ ماه تا یک سال در شغلی ثابت سابقه کاری داشته باشید و یک درآمد مشخص و پایدار داشته باشید؛ این درآمد می تواند شامل حقوق تامین اجتماعی، حقوق، درآمد خودکار و یا حقوق بازنشستگی باشد.

علاوه بر این ها باید اضافه کنیم که شما نباید جز لیست سیاه بانک باشید؛ افرادی که کلاهبرداری مالی، پول شویی و یا اقساط پرداخت نشده دارند جز این لیست هستند. دقت کنید که برای دریافت  وام از بانک آینده حتما باید  مدارکی که بانک به شما اعلام می کند را تهیه کنید.

بازپرداخت وام بانک آینده

شما می توانید به روش های زیر وام بدون سپرده از بانک آینده را پس دهید.

  1. پرداخت اقساط: در صورتی که وام را به صورت اقساط دریافت کرده‌ اید می‌توانید هر ماه یک قسط را به حساب بانکی خود واریز کنید. برای این کار نیز می توانید به باجه های عابر بانک  یا یکی از شعب بانک مراجعه کنید.
  2. پرداخت تمام مبلغ:  چنان چه توانایی پرداخت یک جای اقساط خود را دارید می توانید به یکی از شعب بانک مراجعه کنید و تمام پول را پر اخت کنید و یا این‌ که با یک فقره چک حساب خود را صاف کنید.
  3. استفاده از سرویس‌ های آنلاین: بانک آینده سرویس‌ های آنلاین قابل استفاده‌ ای برای مشتریان خود فراهم کرده است. با ورود به حساب کاربری خود در سایت یا اپلیکیشن بانک آینده می‌ توانید وام بانک آینده را پس دهید. این سرویس‌ ها شامل انتقال وجه، پرداخت قبض و پرداخت قسط می‌ شوند.

لازم به ذکر است که  که قبل از هرگونه عملیات حتما باید با بانک آینده یا هلدینگ طنین سازه تماس بگیرید و روش دقیق پرداخت وام بانک آینده را هماهنگ کنید.

وام‌های بانک آینده در طرح‌های گوناگونی ارائه می‌شود تا مشتریان و متقاضیان استفاده از این گونه تسهیلات با توجه به شرایط خود بتوانند وام مورد نیاز خود را از این بانک دریافت کنند.

بانک آینده در سال ۱۳۹۱ از ادغام بانک تات با موسسه‌های اعتباری صالحین و آتی و اضافه شدن پذیره نویسان جدید تشکیل شد. این بانک در ادامه با دریافت کردن مجوزهای لازم از بانک مرکزی به ثبت رسید.

جهت  کسب اطلاعات بیشتر درباره وام‌های بانک آینده می­توانید با هلدینگ طنین سازه  تماس بگیرید. مشاوران ما به طور کامل تمامی شرایط و قوانین وام­ ها را توضیح می­ دهند.

ویژگی وام‌های بانک آینده

وام‌های بانک آینده ویژگی‌ها و خصوصیات خاص خود را دارا می‌باشد. بانک آینده یکی از بانک‌های معتبر و شناخته شده در کشور می‌باشد که علاوه بر کشور ما یکی از بانک‌های شناخته شده ایرانی در کل دنیا می‌باشد.

تنوع طرح‌های اعطای وام‌های بانک آینده و تسهیلات این بانک توجه عده زیادی از افراد را برای استفاده از آنها به سمت خود جلب کرده است. برای بررسی انواع وام‌های بانک آینده و استعلام تسهیلات آن می‌توانید به سایت بانک آینده مراجعه کنید و تمام اطلاعات لازم را در این زمینه به دست بیارید و پاسخ بسیاری از سوال‌های خود را نیز پیدا کنید.

ما در ادامه این مقاله قصد داریم تا شما را با شرایط دریافت وام بانکی با سند ملکی بیشتر آشنا کنیم و همینطور شما را با وام بانک آینده با سند ملکی آشنا کنیم و اطلاعات لازم را در مورد دریافت این وام از بانک آینده به شما بدهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر  درباره وام‌های بانک آینده تا انتهای مقاله با ما همراه باشید و این مطلب را به درستی و با دقت مطالعه کنید.

وام‌های بانک آینده

شرایط دریافت وام بانکی با سند ملکی

یکی از دغدغه‌های بانک‌ها در زمان دادن تسهیلات و وام به مشتریان و متقاضیان خود تعهد آنها به بازپرداخت وام بر اساس اقساط ماهانه می‌باشد. خیلی از مواقع مشتریان بانکی اقساط را در زمان مقرر و تعیین شده پرداخت نمی‌کنند و این تبدیل به یک چالش و مشکل برای شبکه بانکی شده است. همین دلیل هم سبب شده است تا بانک‌ها برای گرفتن ضمانت و وثیقه‌های لازم سختگیری‌های لازم را انجام بدهند تا خیالشان از بابت پس گرفتن اصل و سود مبلغ وام آسوده و راحت باشد. از چک و سفته ضمانت بگیرید تا ضامن حقوق بگیر رسمی.

بسیاری از اوقات وام گیرنده‌ها نیاز فوری و ضروری به دریافت وام فوری دارند. وام فوری با سند خانه جزو آن وام‌هایی به حساب می‌آید که بدون مشکل و دردسرهای مرسوم گرفتن وام در اختیار متقاضیانشان قرار می‌گیرد. در واقع سند ملک و خانه شما تا زمان بازپرداخت آخرین قسط وام به عنوان ضمانت در رهن بانک قرار می‌گیرد. پس اگر متقاضی دریافت وام با سند منزل و ملک هستید کافی است سند خانه یا ملک خود را پیش بانک به عنوان ضمانت بگذارید و وام خود را دریافت کنید. مزیت گرفتن وام فوری با سند ملکی هم این است که چون ارزش ملک معمولاً بالا می‌باشد مشکلی برای گرفتن وام تا بالاترین سقف ممکن ندارید.

نحوه دریافت وام با سند منزل

هر کدام از بانک‌ها برای دریافت وام با سند ملکی شرایط خاص و متفاوت و جداگانه خود را دارا می‌باشند پس یادتان باشد شرایط گرفتن وام با سند ملک در هر بانکی یا بانک دیگر یا شعبه دیگر متفاوت می‌باشد و باید آن را رعایت کنید و قبل از اقدام به دریافت آن تمامی این شرایط را بدانید و از آن آگاهی کامل داشته باشید.

تنها کافی است با کامل کردن مدارک مورد نیاز و فرم‌های داخل شعبه طی کمتر از چند روز کاری وام خود را دریافت کنید. رهن گذاشتن سند ملکی و هزینه کارشناس و مخارج دیگر این کار هم بر عهده متقاضی می‌باشد. مبلغ وام به طور دقیق معلوم نمی‌باشد و بستگی به نوع وام و بانک ارائه دهنده تسهیلات دارد اما سود وام فوری با سند ملک معمولاً ۱۸ درصد در تمامی بانک‌ها محاسبه می‌شود.

حتماً به یاد داشته باشید هر سند ملکی را که به عنوان وثیقه به بانک ارائه می‌دهید باید مشخصات زیر را داشته باشد :

• سندی که به بانک ارائه می‌کنید باید شش دنگ باشد و کامل باشد.

• سند نباید هیچ مشکل و مانع احتمالی در اداره ثبت داشته باشد.

• سند مورد نظر نباید در رهن هیچ بانک دیگری باشد یا وام تسویه نشده دیگری را داشته باشد.

علاوه بر این موارد سابقه خوب متقاضی و وام گیرنده و نداشتن چک برگشتی و اقساط عقب افتاده و داشتن امتیاز اعتباری بالا هم اهمیت بسیار زیادی را برای دریافت وام‌های بانک آینده دارا می‌باشد.

وام‌های بانک آینده

وام بانک آینده با سند ملکی

بانک‌ها از این جهت هنگام ارائه تسهیلات تقاضای معرفی ضامن می‌کنند که در صورت عدم بازپرداخت وام توسط متقاضی راهی برای دریافت این مبلغ داشته باشند. اما در کنار ارائه ضامن رسمی راه دیگری هم برای ضمانت بازپرداخت وجود دارد و آن هم در رهن قرار دادن سند ملکی می‌باشد.

دریافت تعداد زیادی از تسهیلات بانک آینده سال ۱۴۰۲ با سند ملکی امکان‌پذیر می‌باشد برای مثال وام تعمیرات مسکن نمونه‌ای از این موارد می‌باشد. در صورتی که کاربر قصد دریافت مبلغ بیش از ۲۰ میلیون تومان برای تعمیر مسکن خود داشته باشد باید به جای معرفی ضامن نسبت به در رهن قرار دادن سند این ملک اقدام کند.

برای استفاده از سایر طرح‌های وام‌های بانک آینده هم ممکن است امکان ارائه سند به جای ضامن وجود داشته باشد که برای اطلاع از این موضوع باید به شعبه آن مرکزی که می‌خواهید از آنجا وام دریافت کنید مراجعه کرده و جزئیات کامل را از آنها دریافت کنید.

شما می‌توانید با ارائه دادن سند خانه یا ملک خود به بانک آینده وام با سند ملکی را دریافت کرده و دیگر از بابت معرفی ضامن به بانک خیالتان راحت باشد زیرا سند ملک شما به عنوان ضامن نزد آنها می‌ماند تا زمانی که شما وام را به آنها بازگردانید.

لازم به ذکر است که گفته شود هنگامی که شما سند خود را به عنوان ضامن نزد بانک قرار می‌دهید باید خیالتان از این بابت راحت باشد که می‌توانید هنگامی که سند خود را به عنوان ضامن در بانک گذاشته‌اید همزمان در آن خانه و یا آن ملک سکونت داشته باشید و تنها سند شما به عنوان امانت تا پایان بازپرداخت وام نزد آنها می‌ماند.