وام بانک رفاه کارگران

چنان چه قصد دریافت وام بانک رفاه کارگران را دارید و مایل هستید بیش تر در این باره بدانید چند دقیقه از وقت خود را در اختیار هلدینگ طنین سازه قرار دهید تا شما را با شرایط دریافت و هم‌ چنین باز پرداخت این وام آشنا کنیم؛

همان گونه که می دانید وام بانک رفاه کارگران نیازی به سپرده ندارد و با هدف کمک به افرادی با درآمد پایین راه اندازی شده است و بانک هایی هم چون بانک رفاه کارگران این وام را به متقاضیان  پرداخت می کند.

این وام معمولا به کارگران، بازنشسته ها، خانواده آن ها و هم چنین دستگاه های دولتی داده می شود . لازم به ذکر است که این بانک معمولا به سپرده نیاز ندارد اما ممکن است با توجه به نوع و مبلغ وام به مدارک خاص، ضامن و یا حتی درآمد ثابت نیاز داشته باشد.

به همین خاطر بهتر است قبل از درخواست وام بانک رفاه کارگران یه یکی از شعب بانک مراجعه کنید و یا این که شرایط دریافت وام را در سایت بانک مطالعه کنید.

شرایط دریافت وام بانک رفاه کارگران

برای دریافت وام بانک رفاه کارگران باید شرایط خاصی داشته باشید ؛ ما در این بخش به این شرایط می پردازیم تا شما بررسی کنید که آیا می توانید این وام فوری را دریافت کنید یا خیر

  • سابقه کاری: برای دریافت این نوع وام بانک رفاه کارگران حتما باید سابقه کاری داشته باشید.  البته این مورد به مبلغ و نوع وام نیز بستگی دارد.
وام بانک رفاه کارگران

وام بانک رفاه کارگران

  • سن: جالب است بدانید که بانک رفاه توجه بسیار ویژه ای به سن متقاضیان وام می کند و افرادی که قصد دریافت وام بانک رفاه کارگران از این بانک را دارند حتما باید بالای ۱۸ سال باشند.
  • مدارک و مستندات لازم: برای دریافت این وام حتما باید مستندات لازم را به بانک تحویل دهید تا بانک ارزیابی های لازم را انجام دهد .این مدارک شامل کپی کارت ملی و شناسنامه، فرم درخواست وام،  نامه کسر از حقوق و غیره می شود.
  • عدم تعثر: دقت کنید که به هیچ عنوان نباید در لیست سیاه بانک باشید تا وام به شما تعلق گیرد.

باز پرداخت وام بانک رفاه کارگران

شایان به ذکر است که شما می توانید از طریق شماره شبا اقساط وام خود را بپردازید و یا این که به سایت بانک رفاه مراجعه کنید و سپس به صورت آنلاین قسط خود را واریز کنید.

در صورت تمایل نیز می توانید به شکل قدیمی به بانک مراجعه کنید و قسط خود را به باجه های مسئول تحویل دهید و یا این که به نزدیک ترین خودپرداز مراجعه کنید و به این شکل قسط وام را بپردازید.

البته بهتر است قبل از انتخاب روش پرداخت با بانک تماس بگیرید و یا این که به یکی از شعب آن مراجعه کنید و اطلاعات دقیق را از خود کارمندان بانک بپرسید تا بعد ها مشکلی در  این مورد نداشت باشید و به راحتی وام خود را تسویه کنید.