اخبار وام

وام فوری مبلغ بالا

وام فوری مبلغ بالا
82 / 100

وام فوری مبلغ بالا طنین سازه 

آیا برای سرمایه گذاری، خرید یا هر کاری که دارید به پول زیاد نیاز دارید و مدتی است به وام فوری مبلغ بالا فکر می کنید یا این که می دانید وام فوری مبلغ بالا چگونه است و چه شرایطی دارد؟

لازم به ذکر است که همان گونه از نام این نوع وام مشخص است مبلغ آن خیلی بیش تر از وام های معمولی است. قطعا می توانید حدس بزنید که این نوع وام به خاطر ریسک بالا تری که نسبت به وام فوری کوتاه مدت دارد نرخ بهره بیش تری دارد و مدت زمان بازپرداخت آن نیز بیش تر است.

علاوه بر این ها باید اضافه کنیم که درخواست دهنده ی وام باید شرایط ویژه ای داشته باشد. برای دریافت وام فوری مبلغ بالا از هلدینگ طنین سازه فرد وام گیرنده باید درآمد ثابت و پایداری داشته باشد، سابقه و اعتبار آن فرد قابل قبول باشد و توانایی پاسخ گویی به تعهدات مالی را داشته باشد.

ویژگی های وام فوری مبلغ بالا

در این بخش به ویژگی های وام فوری مبلغ بالا می پردازیم تا شما راحت تر بررسی کنید که آیا دریافت این نوع وام به نفعتان است یا خیر

  • مبلغ بالای وام :  شما با مبلغ بالای این وام می توانید بخش اعظمی از مشکل خود را حل کنید.
  • سود بالا: سود این وام ها بیش تر از وام های معمولی با مبلغ های کم است . بهتر است قبل از هر چیزی درباره نرخ بهره ی وام مورد نظر سوال بپرسید و محاسبه کنید که چه مبلغی را باید به بانک یا موسسه مورد نظر برگردانید.
  • زمان بازپرداخت :  به خاطر مبلغ بالای وام زمان پس دادن آن نیز طولانی تر می شود و معمولا چند سال طول می کشد.
  • ضمانت: فرد وام گیرنده باید تضمین قابل قبولی هم چون سند ملک به کارشناسان ارائه دهد.
وام فوری مبلغ بالا

وام فوری مبلغ بالا

دریافت وام فوری مبلغ بالا طنین سازه

چنان چه قصد دریافت وام فوری مبلغ بالا را دارید و زمان زیادی برای گذراندن در بانک ها را ندارید ما به شما توصیه می کنیم که وام مورد نیاز خود را از هلدینگ طنین سازه بگیرید.

این هلدینگ چندین سال است که در این زمینه فعالیت می کند و به اشخاص و شرکت های مختلف وام های فوری با مبلغ های متفاوتی می دهد.

شایان به ذکر است که طنین سازه نیز برای اعطای وام فوری مبلغ بالا به افراد شرایط خاصی دارد که هر شخص حقیقی یا حقوقی موظف به رعایت آن ها است. برای دریافت وام فوری مبلغ بالا از طنین سازه باید شرایط زیر را دارا باشید.

  • فرد وام گیرنده باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد.
  • وام گیرنده نباید هیچ گونه بدهی مالی و وام تسویه نشده ای داشته باشد.
  • فرد باید درآمد ثابتی داشته باشد تا کارشناسان طنین سازه بدانند می تواند بدهی خود را به موقع پرداخت کند.
  • فرد به عنوان ضمانت باید سند ملک یا خودرو خود را به موسسه ارائه دهد. این سند نیز باید برای شهر تهران باشد.