وام فوری بانک شهر

در  این مقاله قصد داریم شما را با وام فوری بانک شهر آشنا کنیم، جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره وام فوری بانک شهر می­توانید با هلدینگ طنین سازه  تماس بگیرید. مشاوران ما به طور کامل تمامی شرایط و قوانین وام­ ها را توضیح می­ دهند.

وام فوری یکی از انواع تسهیلاتی می‌باشد که بانک‌ ها و برخی از موسسه‌های مالی به مردم ارائه می‌کنند و دیگر نیازی به طی کردن مراحل طولانی مدت و پشت سر گذاشتن پروسه‌های دریافت وام بانکی نمی‌باشد.

وام فوری تنها و در نهایت در عرض ۲ الی ۳ روز کاری به حساب مشتریان واریز می‌شود  و به آنها ارائه می‌شود. شما برای دریافت وام فوری تنها کافی است تا برخی از شرایط لازم را داشته باشید که ما در ادامه این شرایط را برای شما توضیح خواهیم داد و مواردی که در این باره نیاز است بدانید را به شما خواهیم گفت.

در این صورت می‌توانید به راحتی وام فوری خود را دریافت کرده و از آن استفاده کنید.

مزایای وام فوری بانک شهر

دریافت وام فوری بانک شهر امروزه برای بسیاری از مردم یک فرصت طلایی و استثنایی به حساب می‌آید و ممکن است در موقعیت‌های ضروری و موقعیت‌های حساس شما با کمبود پول و نقدینگی مواجه شوید که در این صورت بخواهید به فروش خانه و مسکن و یا ماشین خود اقدام کنید.

همانطور که می‌دانید از دست دادن سرمایه کاملاً اشتباه می‌باشد و با تورمی که امروزه در کشور وجود دارد شما باید تحت هر شرایطی سرمایه خود را حفظ کنید. شما می‌توانید با دریافت وام فوری بانک شهر تمام این فکرها را از سر خود بیرون کرده و بدون نیاز به فروش سرمایه‌های خود میزان پولی که می‌خواهید را دریافت کنید.

شرایط دریافت وام فوری بانک شهر چیست؟

در مورد دریافت وام فوری بانک شهر موارد زیادی وجود دارد که حتماً باید قبل از اقدام به دریافت وام فوری به آن توجه کنید که یکی از این موارد شرایط و زمان بازپرداخت وام فوری بانک شهر می‌باشد . زمان بازپرداخت وام‌های فوری نیز با یکدیگر فرق می‌کند و متفاوت می‌باشد‌. توجه داشته باشید که زمان بازپرداخت وام‌ها با توجه به میزان وامی که شما دریافت کرده‌اید و میزان سودی که باید پرداخت کنید متفاوت می‌باشد.

هنگامی که شما اقدام به دریافت وام فوری می‌کنید حتماً به زمان و شرایط بازپرداخت وام توجه دقیقی داشته باشید تا پس از دریافت وام فوری بانک شهر و هنگام بازپرداخت وام دچار مشکل نشوید.

به همین دلیل قبل از دریافت وام فوری تمام مراحل را بدانید و با آن آشنا باشید و از شرایط بازپرداخت نیز آگاه بوده و تمام اطلاعات لازم را به دست بیاورید تا در هنگام بازپرداخت وام به مشکل نخورید.

وام فوری بانک شهر طنین

وام فوری بانک شهر طنین

شرایط وام فوری بانک شهر

بانک شهر هم مانند بسیاری از بانک‌های دیگر اقدام به پرداخت وام‌های فوری به مردم کرده است تا مردم بتوانند در صورت نیاز و بروز هرگونه مشکلی برای آنها به بانک شهر مراجعه کرده و درخواست وام فوری بانک شهر کنند.

دریافت وام فوری بانک شهر مانند دیگر بانک‌ها و موسسه‌های مالی نیز شرایطی را دارا می‌باشد که ما در ادامه تمامی این موارد را برای شما توضیح خواهیم داد.

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد وام فوری بانک شهر و شرایط بازپرداخت و دریافت آن این متن را با دقت مطالعه کنید و تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

سقف تسهیلات وام فوری بانک شهر

در این طرح اقدام به پرداخت وام فوری بانک شهر افراد دارای حساب در بانک شهر که حداقل سه ماه از افتتاح کردن حساب آنها در این بانک می‌گذرد در صورتی که دارای امتیاز نزد این بانک باشند می‌توانند بدون نیاز به ضامن تا سقف ۵۰ میلیون تومان از بانک شهر تسهیلات دریافت کنند.

 این مورد یک گزینه بسیار عالی برای افرادی می‌باشد که شرایط معرفی ضامن به بانک را ندارند زیرا همانطور که می‌دانیم معرفی کردن ضامن به بانک‌ها برای بسیاری از افراد مشکل بوده و نمی‌توانند ضامنی را به بانک معرفی کنند.

بانک شهر برای مشتریان خود اقدام به پرداخت تسهیلات بدون ضامن و از طریق اعتبارسنجی کرده است. این تسهیلات فقط مختص مشتریانی می‌باشد که از قبل در این بانک دارای حساب و دارای امتیاز و میانگین حساب مناسب جهت بهره‌مندی از این تسهیلات هستند.

سقف این وام ۵۰ میلیون تومان می‌باشد و بازپرداخت این وام ۳۶ ماهه بوده است. همچنین اعتبارسنجی شما به عنوان ضمانت تسهیلات برای شما در نظر گرفته می‌شود.

نکته مهم و قابل توجه در این تسهیلات این است که تمامی مراحل ثبت و درخواست از طریق اپلیکیشن این بانک انجام می‌گیرد و اطلاعات و شرایط بیشتر این تسهیلات را در آن قرار می‌دهد.

وام بانک شهر

وام بانک شهر

وام فوری بانک شهر بدون ضامن

وام فوری بانک شهر و تسهیلات بدون ضامن بانک شهر دارای سود ۱۸ درصد بوده و به یک سپرده نیاز دارد و حداکثر زمان بازپرداخت آن ۳۶ ماه می‌باشد.

افرادی که در اعتبارسنجی رتبه بالایی را به دست بیاورند می‌توانند از وام فوری بانک شهر و یا وام بدون ضامن بانک شهر استفاده کنند و سقف مبلغ این وام ۵۰ میلیون تومان می‌باشد و کف مبلغ وام ۳ میلیون تومان می‌باشد.

نکته قابل توجهی که باید به آن توجه شود این است که برای حقوق بگیران بانک شهر این مبلغ سقف وام فوری بانک شهر این مبلغ صد میلیون تومان می‌باشد. و همینطور حساب سپرده لازم برای این تسهیلات می‌تواند کوتاه مدت و جاری یا قرض الحسنه باشد.

 هزینه‌های جانبی دیگری که نیاز است تا شما برای دریافت وام فوری بانک شهر پرداخت کنید شامل ۱۰۰ هزار تومان می‌باشد که برای تشکیل پرونده به کار می‌رود.

اقساط وام فوری بانک شهر طبق مقدار وامی که شما دریافت می‌کنید متفاوت می‌باشد و به هر میزان وامی که شما دریافت کنید میزان اقساطی که باید هر ماه پرداخت کنید بالا و پایین می‌شود.

شرایط وام فوری بانک شهر طنین سازه 

دریافت وام فوری بانک شهر از هر بانک و یا موسسه مالی شرایط خاص خود را دارا می‌باشد که ممکن است با دیگر موسسه‌های مالی و با دیگر بانک‌ها متفاوت باشد و فرق کند به همین دلیل قبل از اقدام به دریافت وام فوری بانک شهر از هر بانکی یا از هر موسسه‌ای شما باید حتماً به سایت آن بانک مراجعه کنید و اطلاعات لازم را در این باره به دست بیاورید.

در شرایطی که به اطلاعات بیشتری نیاز دارید به صورت حضوری به شعبه‌ای که می‌خواهید از آنجا وام فوری بانک شهر را دریافت کنید مراجعه کرده و از مشاوران مالی و افرادی که در بانک مشغول به کار هستند سوال‌های خود را بپرسید و شرایط دریافت وام فوری را از آنها بپرسید.

همانطور که گفته شد این شرایط در هر بانکی متفاوت می‌باشد به همین دلیل برای انجام این کار حتماً به بانکی که می‌خواهید از آنجا وام فوری بانک شهر دریافت کنید مراجعه کنید تا بتوانید اطلاعات دقیق و درستی را به دست بیاورید تا در هنگام دریافت وام و بازپرداخت آن دچار مشکل نشوید.

یکی از شرایط مهم دریافت وام فوری بانک شهر این است که متقاضی و وام گیرنده حتماً مشتری بانک شهر باشد و در بانک شهر حساب جاری داشته باشد و یا حسابی را در این بانک باز کرده باشد که حداقل سه ماه از آن گذشته باشد.

و همچنین از دیگر شرایط و مقررات بسیار مهم برای دریافت وام فوری بانک شهر این است که وام گیرنده به بانک شهر بدهکار نباشد و یا متقاضی دارای چک برگشتی نباشد.

نوع ضمانت برای دریافت وام فوری بانک شهر

نوع ضمانت برای دریافت وام فوری بانک شهر اعتبار شغلی می‌باشد که برای آنها بسیار مهم می‌باشد.

همانطور که گفته شد شرط اول برای دریافت وام بدون ضامن بانک شهر این است که شما مشتری این بانک باشید پس چنانچه در این بانک حسابی ندارید می‌توانید از طریق اپلیکیشن و سایت این بانک نسبت به افتتاح حساب خود اقدام نمایید و برگه مراحل درخواست وام فوری بانک شهر را به صورت غیر حضوری ادامه دهید بدون اینکه نیاز به مراجعه به بانک داشته باشید.

وام بدون سپرده بانک شهر دارای دو سقف ۵۰ و ۱۰۰ میلیون تومان می‌باشد به این صورت که سقف وام ۵۰ میلیون تومانی برای مشتریان این بانک که دارای رتبه اعتباری a هستند تعلق می‌گیرد و سقف وام ۱۰۰ میلیون تومانی فقط به افرادی تعلق می‌گیرد.

حقوق و مستمری ماهانه خود را از طریق بانک شهر دریافت می‌کنند و دارای رتبه اعتباری a یا b یا c هستند. همچنین حساب مورد نظر برای این وام می‌تواند کوتاه مدت یا جاری یا قرض الحسنه باشد.

رتبه اعتباری بانک شهر

رتبه اعتباری بانک شهر

رتبه اعتباری برای دریافت وام فوری بانک شهر

رتبه اعتباری یک نوع اعتبارسنجی بانک‌ها به حساب می‌آید که از طریق استعلام از سامانه سمات بانک مرکزی انجام می‌شود و خوش حسابی شما در سیستم بانکی کشور و نتیجه رتبه اعتباری شما تأثیر می‌گذارد.

پس برای اینکه مشمول دریافت این وام فوری بانک شهر شوید شما نباید دارای چک برگشتی باشید و بدهی اقساط وام را به هیچ عنوان نباید داشته باشید و همینطور میزان درآمد ماهانه شما با میزان اقساط وام درخواستی شما باید همخوانی داشته باشد.

پس در هنگام درخواست وام فوری بانک شهر سوابق چک برگشتی و تسهیلات و تعهدات غیر جاری و خدمت نظام وظیفه برای آقایان و بسیاری از موارد دیگر کنترل می‌شود.

اگر شما متقاضی این وام فوری بانک شهر نیستید و می‌خواهید سقف وام ۵۰ میلیون تومانی برای شما تعلق گیرد باید دارای امتیاز و میانگین حساب مناسب جهت استفاده از این وام را داشته باشید.

ولی چنانچه در یکی از ارگان‌های دولتی یا شرکت‌های خصوصی مشغول به کار هستید و حقوق ماهانه شما به حساب بانک شهر شما واریز می‌شود و دارای رتبه اعتباری مناسب باشید بدون نیاز به میانگین و کارکرد حساب می‌توانید اقدام به درخواست وام بدون ضامن بانک شهر کنید.

در وام فوری بانک شهر اعتبارسنجی و یا اعتبار شغلی شما به عنوان ضمانت وام در نظر گرفته می‌شود.