وام فوری بانک گردشگری

در این مقاله قصد داریم شما را با وام فوری بانک گردشگری آشنا کنیم، جهت  کسب اطلاعات بیشتر درباره وام فوری بانک گردشگری می­توانید با هلدینگ طنین سازه  تماس بگیرید. مشاوران ما به طور کامل تمامی شرایط و قوانین وام­ ها را توضیح می­ دهند.

همانطور که می‌دانید در شرایط اقتصادی این روزها افزایش نقدینگی کاری بسیار دشوار می‌باشد. ممکن است شما برای کارهای زیادی مانند ازدواج، خرید مسکن، خرید خودرو، راه اندازی شغل خود و کسب و کار و یا سرمایه‌گذاری در یک پروژه نیازمند پول باشید و در یک موقعیت عالی قرار گرفته باشید که باید هرچه سریعتر پولی را به آنها بدهید.

در چنین شرایطی شما نمی‌توانید برای دریافت وام بانکی اقدام کنید زیرا وام‌های بانکی پروسه‌های طولانی مدت و سختی را دارا می‌باشد و مدت زمان طولانی را نیاز دارد تا وام را به شما ارائه کنند به همین دلیل گزینه مناسبی برای شما نمی‌باشد.

در چنین شرایطی بهترین گزینه برای شما دریافت وام‌های فوری می‌باشد که شما با دریافت وام فوری در چنین شرایطی می‌توانید از موقعیت‌های به دست آمده نهایت استفاده را بکنید.

اگر شما هم جزو دسته افرادی هستید که نیازمند به دریافت وام فوری از بانک گردشگری هستید و تمایل به گرفتن آن دارید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره و آشنایی بیشتر با مراحل دریافت وام فوری بانک گردشگری تا انتهای مقاله با ما همراه باشید و این مطلب را به صورت دقیق بخوانید تا از تمام شرایط دریافت وام فوری بانک گردشگری و از تمام مراحل آن آگاه شوید.

وام بانک گردشگری

وام بانک گردشگری

دریافت وام فوری بانک گردشگری

وام فوری یکی از انواع تسهیلاتی می‌باشد که بانک‌ها و بعضی از موسسه‌های مالی به مردم ارائه می‌کنند و دیگر نیازی به طی کردن مراحل طولانی و پشت سر گذاشتن پروسه‌های طولانی مدت نمی‌باشد.

وام فوری در نهایت در عرض ۲ الی ۳ روز کاری به حساب مشتریان واریز شده و به آنها ارائه می‌شود. شما برای دریافت وام فوری تنها کافی است تا برخی از شرایط لازم را داشته باشید در این صورت می‌توانید به راحتی وام فوری خود را دریافت کرده و از آن استفاده کنید.

مبلغ وام فوری بانک گردشگری

بانک گردشگری وام ۲۰۰ میلیونی وام بانکی با نرخ ۲ تا ۴ درصد را به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌کند. با ایجاد میانگین سپرده‌های جاری ۴ تا ۱۲ ماهه در بانک گردشگری می‌توان بین ۳۵ تا ۳۰۰ درصد سپرده خود تا ۲ میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری این بانک در راستای ارائه خدمات ویژه به مشتریان خود با اجرای طرح پارسا بر مبنای میانگین سپرده‌های قرض الحسنه جاری تا مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات با نرخ ۲ و ۴ درصدی را پرداخت می‌کند. از جمله ویژگی های طرح پارسا قابلیت انتقال امتیاز تسهیلات به سایر افراد و دوره های معدل گیری سپرده‌ در ۴ و ۶ و۱۲ ماهه است.

در راستای تشویق مشتریان این بانک به سپرده گذاری در حساب‌های قرض الحسنه جاری امکان اعطای تسهیلات ارزان قیمت به مشتریان حقیقی و حقوقی بر اساس معدل حساب جاری آنها در قالب طرح پارسا فراهم شده است.

وام فوری گردشگری

وام فوری گردشگری

شرایط دریافت وام فوری بانک گردشگری

برای دریافت وام فوری بانک گردشگری در هر بانک و هر موسسه مالی شرایط خاص و متفاوتی وجود دارد که با یکدیگر فرق می‌کند و شما حتماً باید برای به دست آوردن اطلاعات لازم در مورد این شرایط به سایت‌های شعبه‌هایی که می‌خواهید از آنها وام دریافت کنید مراجعه کرده و یا به صورت حضوری به آنجا رفته و اطلاعات لازم را درباره شرایط دریافت وام فوری به دست بیاورید و همینطور در صورت نیاز می‌توانید به مشاوران مالی مراجعه کرده و سوالات مورد نظر خود را از آنها بپرسید.

یکی از شرایط لازم دریافت وام فوری بانک گردشگری داشتن حساب بانکی و سپرده‌گذاری در آن بانک می‌باشد که حتماً نیاز است تا برای دریافت وام فوری این گزینه را داشته باشید. و همینطور از دیگر شرایط دریافت وام فوری بانک گردشگری نداشتن چک برگشتی می‌باشد که بسیار مهم می‌باشد.

شما برای دریافت وام فوری بانک گردشگری باید مدارک مورد نیاز را به این بانک ارائه دهید که می‌توانید با مراجعه به سایت بانک گردشگری اطلاعات لازم و کافی را در مورد این مدارک به دست بیاورید تا بتوانید این مدارک را به درستی به بانک ارائه دهید برای مثال ارائه دادن مدارک هویتی مانند کپی شناسنامه و کارت ملی لازم و مهم می باشد.