وام

وام روی طلا

وام روی طلا

وام روی طلا 

وام روی طلا معمولا در شرایط سخت و دشوار که ممکن است به خاطر بحران اقتصادی یا اجتماعی ایجاد شده باشند هر فردی به دنبال یک راه حل برای از بین بردن مشکل مورد نظر می گردد و معمولا افراد زیادی زمانی که به مشکل مالی می خورند خیلی فوری به فکر فروش دارایی های خود می افتند.

طلا یکی از اولین وسایلی است که در لیست فروش قرار می گیرد اما آیا با وجود تورم های کشور فروش طلا کار منطقی است؟ چنان چه در اوضاع بحرانی قرار گرفته اید از وام روی طلا غافل نشوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط دریافت وام روی طلا از هلدینگ طنین سازه می توانید همین حالا با کارشناسان طنین سازه تماس بگیرید تا آن ها به طور کامل شما را راهنمایی کنند تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن وام خود را دریافت کنید.

ما امروز این جا هستیم تا به طور کامل درباره این نوع وام با یک دیگر صحبت کنیم اگر مایل هستید بیشتر درباره این نوع وام بدانید ما را تا پایان همراهی کنید.

وام فوری طلا

مزایای استفاده وام روی طلا

استفاده از وام روی طلا مزیت های زیادی دارد اینکه وام فوری است:

  • حفظ دارایی: اولین و مهمترین مزیت استفاده از وام روی طلا حفظ دارایی است؛ از آن جایی که روز به روز قیمت طلا بالاتر می رود احتمال خرید مجدد طلا خیلی کم است.
  • نرخ بهره کم: نرخ بهره کمتر یکی دیگر از مزایای استفاده از وام طلا است؛ در صورت فروش طلا باید طلا خود را با مبلغ کمتری بفروشید.
  • سرعت عمل بالا: دریافت وام طلا در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود و شما تنها کافی است به اندازه طلا فروشی رفتن وقت بگذارید.

مدارک وام روی طلا

وام روی طلا به مدارک زیادی نیاز ندارد و برای دریافت آن حضور خودتان الزامی است. به همراه داشتن مدارک شناسایی مثل کارت ملی، طلاهایی که قرار است به امانت بگذارید و فاکتور خرید طلا ها نیز ضروری است.

برخی بانک ها و موسسه ها از متقاضیان چک نیز دریافت می کنند؛ البته داشتن چک ضروری نیست اما در صورت داشتن چک سود پرداختی ماهانه کمتر می شود. ما در هر صورت تامین سرمایه شما را انجام میدهیم

وام روی طلا از طنین سازه

اگر قصد وام روی طلا های خود را دارید ما موسسه مالی طنین سازه را به شما پیشنهاد می کنیم؛ شما می توانید طلاهای خود را به عنوان تضمین به موسسه تحویل دهید. بعد از تحویل طلا کارشناسان طلاها را بررسی کرده و یک قرارداد تنظیم می کنند. که در آن وزن طلاها، مبلغ وام و نحوه بازپرداخت در آن مشخص می شود.

دریافت وام روی طلا از طنین سازه نیازی به سابقه اعتبار ندارد و هیچ گونه نیازی به باز کردن حساب در بانک نیست و از همه مهم تر خیلی فوری پول به حساب شما واریز می شود. البته باید به این نکته اشاره کنیم که در صورتی که اقساط وام را به موقع پرداخت نکنید موسسه می تواند طلاها را بردارد.

این را بدانید که طلای شما در صندوق امانات بانک می ماند و بعد از اتمام اقساط ولم روی طلا صحیح و سالم به دست شما می رسد. از این رو نگرانی در مورد آسیب به خود طلا نداشته باشید.