سند خودرو

وام سند ماشین

وام سند ماشین

وام سند ماشین 

چگونه می توانیم نسبت به اخذ وام سند ماشین اقدام کنیم؟ آیا دریافت وام سند ماشین برای تمامی متقاضیان یکسان است؟ اگر شما هم جز افرادی هستید که قصد دارید با سند ماشین خود نسبت به دریافت وام که از قبل ها پیش برایش برنامه ریزی کردید اقدام کنید.

اگر تمامی این سؤال ذهن شما را هم به خود درگیر کرده است پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

برای دریافت سرمایه با کارشناسان هلدینگ طنین سازه تماس بگیرید.

مشاوره رایگان: 09196314979 | 09125331851

ما در این بخش از مقاله خود قصد داریم تا با بررسی کامل و همه جانبه اخذ وام سند ماشین اطلاعات درخور نیازی را در اختیارتان قرار داده و به تمامی سؤالاتتان جامه عمل بپوشانیم.

شرایط دریافت وام سند ماشین

درباره اخذ وام سند ماشین و شرایط آن چه می دانید؟ در تمامی کشورهای دنیا برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی به منظر امرار معاش و دستیابی به اهداف متنوع خود، هرم ها و تسهیلاتی تحت عنوان وام فوری قرار می دهند.

چنین شرایط و تسهیلاتی که در اختیار عموم مردم قرار داده می شود موجبات دستیابی هرچه سریع تر آنان به اهدافشان را فراهم می آورد. اما طبیعتاً دریافت چنین هرم‌های کمک کننده ای در عوض گرو گذاشتن وثیقه های تعیین شده ای امکان پذیر است.

یکی از وام هایی که با شرایط مختلف به متقاضیان گوناگون پیشنهاد می گردد وام سند ماشین است.

وام سند ماشین 80 درصد ارزش خودرو  

قطع به یقین اخذ وام سند ماشین دارای شرایط مختص به خود است. اما در حالت کلی هر خودرویی که به عنوان دارایی مشخص شده یک فرد دارای مجوز قانونی و ارزش مالی تعیین شده ای باشد می تواند به عنوان ضامن و وثیقه در رهن بانک به عنوان کمک کننده برای وام سند ماشین قرار گیرد.

چنین اقدامی دارایی در رهن نامیده می شود و این بدان معنا است که مالک سند به هنگام دریافت مبلغ قابل توجهی از بانک تا زمان پرداخت نهایی وجهه به عنوان بدهکار شناخته می شود.

بنابراین بایستی دارایی خود را به عنوان وثیقه نزد آن ها بگذارد.

از جمله شرایط مهم و اصلی دریافت وام سند خودرو به شرح زیر است:
این وام تنها به مالکین خودرو که ارزش دارایی آن با نرخ تعیین شده بانک همخوانی داشته باشد تعلق می گیرد و معمولاً سقف وام سند ماشین 30 میلیون تومان است و سود آن 24 درصد است.

مدارک لازم برای اخذ وام سند ماشین

فرقی نمی کند به منظور دستیابی به چه هدفی می خواهید نسبت به اخذ وام سند ماشین اقدام کنید. بسیاری مردم از آن به منظور دریافت وام سند ماشین، برخی برای دریافت تسهیلات خرید کالا و لوازم خانگی و بسیاری مردم دیگر برای اهداف مختلف دیگری نسبت به اخذ این وام  سند ماشین و وثیقه گذاشتن سند خودرو خود اقدام می کنند.

در هر صورت اعطای چنین وامی برای تمامی متقاضیان یکسان می باشد.

  • ارائه اصل کارت شناسایی وام گیرنده و کپی از تمامی صفحات
  • ارائه اصل سند خودرو وام گیرنده و تصویر از تمامی صفحات
  • ارائه مدارک لازم شخص ضامن
  • پرداخت مبلغ 5 هزار تومان بابت پرداخت تمبر مالیاتی

هلدینگ طنین سازه ارائه انواع وام انواع سند – وام سند مسکونی و انواع وام فوری

وام فوری سند ماشین

وام فوری سند ماشین یکی از روش­های تامین نقدینگی در شرایطی است که تورم بسیاری بالا بوده و خودرو به عنوان سرمایه شناخته می­شود. یکی از راه­های تامین سرمایه برای اهداف مختلف، دریافت وام است.

یکی از مهم­ترین شرایط دریافت وام، معرفی ضامن یا ارائه سند به عنوان ضمانت است. یکی از دارایی­های با ارزش بسیاری از انسان­ها خوردو بوده که برای دریافت وام می­توانید سند آن را به عنوان ضمانت ارائه دهید.

در واقع وام فوری سند ماشین یکی از روش­های دریافت وام فوری است. بنابراین اینوع وام یک وام بدون ضامن است. یکی از روش­های دریافت کسب سرمایه فوری وام سند خودرو است.

اگر شما دارای خودرو هستید، بجای اینکه آن را بفروشید و سرمایه خود را از دست بدهید، می­توانید روی آن وام گرفته و سرمایه خود را حفظ کنید. اما دریافت وام فوری سند ماشین به چه صورت است؟

برای آشنایی با وام سند خودرو قصد داریم در این مطلب آن را به طور کامل توضیح دهیم. در این مطلب شما با وام  سند خودرو، مزایا، نحوه باز پرداخت و شرایط دریافت آن آشنا خواهید شد.

تعریف وام فوری سند ماشین

یکی از راه­های دریافت وام فوری، وام فوری سند ماشین است. شما با ارائه سند ماشین خود که شش دانگ آن به نامتان است، می­توانید وام دریافت کنید. مهم­ترین مزیتی که این وام دارد، این است که به صورت آنی پرداخت خواهد شد. بنابراین شما درگیر کارهای اداری نخواهید شد.

یکی از راحت­ترین انواع وام­ها دریافت وام سند خودرو است. این وام جزو وام­ های بدون ضامن می­باشد. درواقع سندی که به موسسه وام دهنده ارائه می­دهید، به عنوان ضمانت نزد موسسه وام دهنده می­ماند.

شایان ذکر است که برای دریافت وام با سند خودرو نیازی به ارائه چک و سپرده بانکی نخواهید داشت. با دریافت وام فوری سند ماشین، خودرو در اختیار شما خواهد بود و تنها سند آن نزد موسسه به عنوان ضامن می­ماند.

وام فوری سند ماشین متعاق به چه خودرویی است؟

در موسسه وام دهنده ما وام فوری سند ماشین به خودروهای داخلی و خارجی تعلق می­گیرد. هر خودرویی که داشته باشید، می­توانید به ارزش 50 تا 70 درصد مبلغ آن وام دریافت کنید.

مبلغ وام از 20 میلیون تومان شروع می­شود. توجه داشته باشید که مبلغ وام هیچ محدودیتی وجود نداشته و شما می­توانید مبلغ دلخواه وام دریافت کنید.

این یک مزیت مهم برای دریافت وام فوری سند ماشین محسوب می­شود.

شرایط حقوقی وام فوری سند ماشین

زمانی­که برای دریافت وام به بانک مراجعه می­کنید، متوجه خواهید شد که شرایط بسیار سختی برای دریافت وام وجود دارد. برای مثال، شما باید یک ضامن معتبر معرفی کنید و یک حساب سپرده داشته باشید. بنابراین اکثر مردم از دریافت وام بانکی منصرف می­شوند.

اما با مراجعه به موسسه وام دهنده ما، متوجه می­شوید که شرایط بسیار پیچیده­ای برای دریافت وام وجود نداشته و تنها با ارائه سند ماشین می­توانید وام سند ماشین دریافت کنید.

این وام بدون ضامن است. ارائه سند ماشین به موسسه وام دهنده، به منزله ضمانت است. دریافت وام فوری سند ماشین شرایط خاصی ندارد. تنها مهم­ترین شرط آن این است که شش دانگ سند ماشین باید به نام وام گیرنده باشد.

این وام به صورت آنی و در عرض چند ساعت پرداخت خواهد شد.

بازپرداخت اقساط وام فوری سند ماشین

نحوه پرداخت اقساط وام فوری سند ماشین بستگی به شرایط متقاضی دارد. بدین معنی که فرد وام گیرنده می­تواند تعیین کند که بازپرداخت را انجام دهد. بنابراین وام گیرنده باید شرایط خود را سنجیده و اقساط و میزان مبلغ آن را با شرایط خود تعیین کند.

اما به طور کلی، باز پرداخت اقساط وام با سند خودرو از یک ماه تا 12 ماه است. در صورتی­که شما خوش حساب باشید، میزان پرداخت اقساط را می­توانید تا 24 نیز تمدید کنید.

حتی بازپرداخت اقساط می­تواند به صورت ماهیانه، دوماه یکبار و غیره باشد. این مورد یکی از مزایای دریافت وام فوری سند ماشین از موسسه وام دهنده ما است.

مدارک جهت دریافت وام فوری سند ماشین

هدف دریافت وام فوری سند ماشین فرقی نمی­کند. عده­ای برای خرید لوازم خانگی این وام را دریافت می­کنند، عده­ای دیگر برای تامین کسری بودجه خود برای خرید مسکن اقدام به دریافت این نوع وام می­کنند.

بنابراین اعطای آن برای تمامی متقاضیان این وام یکسان می­باشد. متقاضیان وام فوری سند ماشین باید مدارک زیر را به موسسه ما ارائه دهند:

  • اصل و کپی تماس صفحات شناسنامه متقاضی
  • اصل و کپی تمامی صفحات سند خودرو
  • پرداخت مبلغ برای تمبر مالیاتی

علاوه بر این، افرادی که قصد دارند وام فوری سند ماشین دریافت کنند باید حداقل 18 سال سن داشته باشند.  همان طور که قبلا اشاره کردیم، مبلغ این وام طبق ارزش خودروی شما تعیین می­شود.