اخبار وام

وام سند ملکی بانک مسکن

دریافت وام سند ملکی بانک مسکن
82 / 100

وام سند ملکی بانک مسکن

وام سند ملکی بانک مسکن چه شرایطی دارد؟ آیا قصد دریافت وام سند ملکی بانک مسکن را دارید؟ ما امروز این جا هستیم تا درباره شرایط دریافت وام از بانک مسکن با یک دیگر صحبت کنیم.

باید خدمتتان عرض کنیم که وام سند ملکی بانک مسکن نوعی وام است که بانک به افرادی که دارای سند ملک هستند می دهد.

لازم به ذکر است که این نوع وام معمولا برای ساخت، خرید یا تعمیرات و ایجاد تغییر در ساختمان داده می شود.  جالب است بدانید که این وام مانند وام های دیگر نیست و با توجه به درآمد و توانایی پرداخت هر فرد قسط بندی می شود.

دقت کنید که فرد با ارائه سند ملک خود به ضامن دیگری نیاز ندارد اما اگر اقساط را به موقع پرداخت نشود بانک این اختیار را دارد که ملک را برای فروش بگذارد و بدهی خود را بردارد.

وام سند ملکی بانک مسکن

وام سند ملکی بانک مسکن

شرایط وام سند ملکی بانک مسکن

لازم است بدانید که وام سند ملکی بانک مسکن شرایط خاصی دارد که معمولا با توجه مبلغ وام درخواستی ممکن است متغییر باشد اما ما در این بخش به برخی شرایط معمول این بانک می پردازیم.

  • فرد وام گیرنده باید حداقل ۱۸ و حداکثر ۶۵ سال داشته باشد.
  • وام گیرنده باید درآمد ثابت داشته باشد که بتواند بدهی خود را پرداخت کند.
  • داشتن سند ملک به نام وام گیرنده؛ البته سند شش دانگ ملک باید به نام فرد باشد و از قبل در دفتر ثبت اسناد ثبت شده باشد.

مزایای دریافت وام سند ملکی بانک مسکن

از مزایای وام با سند ملکی بانک مسکن می توانیم به نرخ بهره کم تر آن‌ نسبت به وام های دیگر اشاره کنیم، علاوه بر این ها باید اضافه کنیم که این نوع وام زمان باز پرداخت طولانی تری دارد و فشار کم تری به فرد وارد می شود.

این نوع وام فوری حجم بالا تری برای اعطا دارد البته برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید به یکی از شعب بانک مسکن مراجعه کنید و شرایط دریافت وام را به طور دقیق تر از آن ها بپرسید اما اگر مایل هستید از یک موسسه مالی معتبر وام دریافت کنید بخش بعد را از دست ندهید.

وام فوری سند ملکی بانک مسکن

وام فوری سند ملکی بانک مسکن

وام سند ملکی بانک مسکن از طنین سازه

چنان چه مایل هستید خیلی فوری و بدون دردسر وام سند ملکی بانک مسکن بگیرید ما به شما توصیه می کنیم که این بار به سراغ طنین سازه بروید. ‌

شما می توانید با سند خود و بدون نیاز به ضامن از هلدینگ طنین سازه وام بگیرید و پروژه های بزرگی مثل خرید خانه، ساخت خانه و یا تعمیرات انجام دهید.

پس تعلل را کنار بگذارید و همین حالا وارد سایت طنین سازه شوید و شرایط دریافت وام سند ملکی بانک مسکن را مطالعه کنید و در صورت واجد شرایط بودن درخواست وام را ارسال کنید تا کارشناسان طنین سازه درخواست شما را بررسی کنند و در صورت تایید وام را به حساب شما واریز کنند.