اخبار وام

روی سند خانه چقدر وام می دهند؟

روی سند خانه چقدر وام فوری می دهند
81 / 100

روی سند خانه چقدر وام می دهند؟

روی سند خانه چقدر وام می دهند؟ اگر مایل هستید بدانید روی سند خانه چقدر وام می دهند و شرایط دریافت وام با سند ملکی چیست؟ چند دقیقه از وقت خود را در اختیار ما قرار دهید.

لازم به ذکر است که مقدار وامی که بانک یا موسسه مالی به شما برای خرید یا ساخت یک خانه می‌ دهد به عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل شامل موارد زیر است:

  • درآمد: درآمد شخص وام گیرنده یکی از مهم ترین عوامل در اعتبار سنجی وام دهنده درباره  مبلغ وام و بازپرداخت اقساط وام است، میزان درآمد وام گیرنده، بانک یا موسسه مالی را مطمئن میسازد  که وام گیرنده می تواند اقساط را به موقع پرداخت کند.

 

  • سابقه اعتبار: سابقه پرداخت وام‌ های قبلی، کارکرد بانکی صحیح و عوامل دیگر مانند تعهد وام گیرنده در بازپرداخت اقساط وام های قبلی تاثیر زیادی بر تصمیم بانک در خصوص  اعتبار به مشتری و مقدار وام دارند.

 

  • ارزش سند ملک: ارزش ریالی سند ملکی که وام گیرنده جهت ضمانت ارایه میدهد از مهترین دلایل تعیین مبلغ وام اعطایی از جانب بانک یا موسسه مالی می باشد.
  • برای مثال بانک ها معمولا ۵۰ درصد ارزش واقعی ملک را به مشتریان خود وام می دهند.

لازم به ذکر است که صرفا با توجه به موارد ذکر شده به طور دقیق مقدار وام را تعیین نمی شود.

برای کسب اطلاعات کامل تر پیشنهاد میکنیم با بانک یا موسسه مالی مورد نظر تماس بگیرید تا با آگاهی بیشتر از شرایط، اقدام به اخذ وام نمایید.

روی سند خانه چقدر وام می دهند

روی سند خانه چقدر وام می دهند

شرایط دریافت وام با سند ملکی چگونه است؟

شاید تا بحال از خود پرسیده باشید که منظور از دریافت وام با سند ملکی چیست؟

در مواقعی که شما نیاز فوری به تامین منابع مالی با ارقام بالا دارید بهترین روش، اخذ وام با سند ملکی است.

در اینطور مواقع موسسات مالی مانند هلدینگ طنین سازه در ازای اعطای وام، سند ملکی ارایه شده توسط متقاضی وام را دریافت می کنند. البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که تنها ارائه سند ملکی کافی نیست و شرایط و روال دیگری دارد که در ادامه خواهد دید.

باید دقت داشته باشید که اصلی ترین شرط برای اخذ وام با سند ملکی این است که سند مورد نظر باید شش دانگ به نام شخص وام گیرنده باشد.

در رهن بانک با موسسه دیگری نباشد‌، علاوه بر موارد ذکر شده باید این نکته را اضافه کنیم که سند ملک مورد نظر باید در دفتر ثبت اسناد رسمی استاندارد سازی و ثبت شده باشد در غیر این صورت اخذ وام امکانپذیر نمی باشد.

روی سند خانه با مدارک کامل چقدر وام می دهند؟

شایان ذکر است که برای دریافت وام با سند ملکی یک سری مدارک برای تایید احراز هویت وام گیرنده و محل سکونت وی، به ایشان ارایه می گردد.

این مدارک شامل کپی از تمام صفحات شناسنامه و کپی کارت ملی شخص وام گیرنده، گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی، نامه کسر از حقوق و تصویر سند ملک می باشد.

روی سند خانه چقدر وام فوری می دهند

روی سند خانه چقدر وام فوری می دهند

بازپرداخت وام با سند خانه 

روی سند خانه چقدر وام می دهند؟ بازپرداخت وام سند ملکی نیز مانند سایر وام ها، به صورت اقساطی انجام می شود، این اقساط باید سر موعد مقرر پرداخت گردد در غیر این صورت فرد باید خسارت بپردازد.

باید اضافه کنیم که در صورت عدم پرداخت، بانک یا موسسه مورد نظر می تواند ملک را بفروشد و با پولی که از فروش ملک بدست می آید بدهی شما را تسویه کند.

شما قبل از ارسال درخواست وام باید درباره نحوه بازپرداخت وام و مبلغ قسط های خود سوال بپرسید و چنان چه توانایی بازپرداخت آن را داشتید مراحل بعد را انجام دهید.