اخبار وام

بهترین بانک برای گرفتن وام بدون سپرده

بهترین بانک برای گرفتن وام بدون سپرده
81 / 100

بهترین بانک برای گرفتن وام بدون سپرده فوری 

وام‌ بدون سپرده از بهترین راهکارهای تامین کمبود بودجه برای خرید و فروش و معاملات تجاری شماست. وام‌های بانکی از جمله بهترین تسهیلات مالی بانک‌ها محسوب می‌شود ولی باید در نظر داشته باشید.

که شرایط بهترین بانک برای گرفتن وام بدون سپرده برای ارائه وام به مخاطبان خود متفاوت است و هر یک از آن‌ها وام‌ خود را با تسهیلات متفاوتی به مخاطبان ارائه می‌دهند.

در نظر داشته باشید که دریافت وام نیاز به پیش نیارهایی مانند سپرده‌های کوتاه مدت و بلند مدت دارد از این رو لازم است قبل از اقدام به دریافت وام باید با تمامی شرایط آن به خوبی آشنایی داشته باشید و سپس در این جهت اقدامی کنید.

اگر بخواهیم وام دادن را در اصطلاح مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که وام دادن به منزله قرض گرفتن پولی از یک بانک یا موسسه مالی در عوض باز پرداخت اصل آن پول به بانک است.

وام سقف مشخصی دارد و شرایط باز پرداخت آن نیز از سوی بانک مبدا مشخصا مقرر می‌گردد. بانک‌های ایران قادر به پرداخت انواع وام‌های فوری، نقدی، خود اشتغالی، مسکن، ازدواج، فرزند آوری، خرید کالا، وام دانشجویی و غیره هستند.

از روش‌های پرداخت وام می‌توان به سپرده گذاری اشاره کرد. لازم است بدانید با پستوانه سپرده‌های بلند مدت خود می‌توانید حائز شرایط دریافت وام بدون ضامن باشید.

همچنین می‌توانید از انواع وثیقه‌ها مانند اموال منقول و غیر منقول متناسب با شرایط ایجاد شده از سوی بانک مبدا به دریافت وام بانکی از بهترین بانک برای گرفتن وام بدون سپرده بپردازید.

بهترین بانک برای گرفتن وام بدون سپرده

بهترین بانک برای گرفتن وام بدون سپرده

شرایط وام بدون سپرده

وام بدون سپرده یا همان وام فوری، وامی است که برعکس دیگر انواع وام‌های موجود در بانک‌ها نیازی به سپرده‌های مالی ندارد و تنها کافی است یک حسب سپرده در آن بانک مورد نظر خود داشته باشید تا بتوانید موفق به کسب وام متناسب با مدارک معتبر و شرایط ذکر شده، شوید.

بهتر است بدانید در وام‌های بدون سپرده نیازی نیست سپرده‌های کوتاه مدت و بلند مدت زیادی در حساب خود داشته باشید بلکه تنها مبلغی ناچیز از وامی که دریافت کرده‌اید.

به صورت بدون برداشت در حساب شما باقی خواهد ماند. بانک‌های متفاوت شرایط متفاوتی را برای دریافت وام بدون سپرده در نظر می‌گیرند.

در شرایطی ممکن است بانک‌های از طرح‌های کارگشا به عنوان وام‌های بدون سپرده استفاده کنند. از جمله این طرح‌های بهترین بانک برای گرفتن وام بدون سپرده  کارگشا می‌توان اشاره کرد به استفاده از تسهیلات بانک برای خرید کالا و لوازم خانگی که به این منظور افراد فاکتورهای پیش پرداخت را به بانک‌ها ارائه می‌دهند.

وام‌های بدون سپرده به اینصورت هستند که در زمان برداشت در حدود ده درصد مبلغ را در حساب نگه می‌دارند و بدون برداشت خواهد بود.

از جمله پیش نیازهای دریافت وام بدون سپرده در بانک‌ها عبارتند از جواز کسب، سفته، ضامن، نامه کسر از حقوق و حساب بانکی در بانک مدنظر و غیره.

وام فوری چیست؟

وام فوری به عبارتی همان وام‌های بدون سپرده است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به سپرده‌های کوتاه مدت و بلند مدت تنها با استناد به یک حساب بانکی در بهترین بانک برای گرفتن وام بدون سپرده مدنظر قابل پرداخت است. وام‌های فوری عموما شامل افراد بالای 18 سال می‌شوند. افراد باید دارای فیش حقوقی یا پروانه کسب باشند.

این وام‌ها نیاز به پیش نیازی مانند یک حساب قرض الحسنه در بانک دارند و از این رو لازم است که برای دریافت وام فوری از بانک مدنظر خود تمامی شرایط لازم را نیز به اثبات برسانید. برای مثال لازم است که چک برگشتی نداشته باشید و وام‌های سابق را تسویه کرده باشید.

همچنین بهتر است بدانید برای دریافت هرگونه وامی از بانک اعم از وام فوری باید ضامن یا سند اموال منقول و غیرمنقول را به عنوان ضمانتی برای دریافت و پرداخت وام داشته باشید. این وام‌ها یک حداکثر و حداقلی دارند.

بانک برای گرفتن وام بدون سپرده

بانک برای گرفتن وام بدون سپرده

روش‌های دریافت وام فوری

افرادی که به دنبال دریافت وام برای تامین کمبود مالی خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن هستند می‌توانند به وام‌های فوی روی آورند. وام فوری بانک یا وام فوری فروشی از جمله دو روش ممکن برای دریافت وام فوری است.

وام فوری شامل وام ازدواج، وام مسکن و غیره است. این مدل وام‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن به متقاضی پرداخت می‌شوند و دوره‌های بازپرداخت کوتاه‌تری نیز دارند. لازم است بدانید در صورتی که افراد سپرده‌ای در بانک مدنظر خود داشته باشند میتوانند مبلغ بیشتری به عنوان وام دریافت کنند.

همچنین ممکن است افرادی که در بانک خود دارای حساب و سپرده هستند و نیازی به دریافت و استفاده از تسهیلات وام فوری ندارند آن را به فروش بگذارند.

از این رو می‌توان گفت یکی از روش‌های دریافت وام فوری خرید آن است. اما نکته قابل توجه این است برای خرید وام فوری از افراد دارای حساب بانکی بهتر است طی تنظیم قراردادهای محضری اقدام کنید.

وام فوری اغلبا در طی 48 تا 72 ساعت از سوی بانک مبدا به حساب فرد متقاضی پرداخت می‌شود و دوره‌های کوتاهی برای بازپرداخت دارد ضمن اینکه لازم است بدانید که سود این وام‌ها در اکثر بانک‌ها تا 23 درصد است. البته سقف این وام نیز تا یک میلیارد تومان هم می‌رسد.

خلاصه مطلب بهترین بانک برای گرفتن وام بدون سپرده

بهتر است بدانید وام فوری بدون سپرده یا وام فوری از جمله وام‌هایی هستند که بدون نیاز به سپرده‌های طولانی مدت یا کوتاه مدت به متقاضیان و مشتریان دارای یک حساب بانکی از سوی بهترین بانک برای گرفتن وام بدون سپرده مبدا پرداخت می‌شوند.

شرایط دریافت وام فوری از انواع بانک‌ها متفاوت است اما باید بدانید که در اغلب این بانک‌ها سود وام از 15 درصد تا 23 درصد است و زمان لازم برای پرداخت وام به افراد از 48 تا 72 ساعت می‌باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از بهترین بانک برای گرفتن وام بدون سپرده با هلدینگ طنین سازه همراه باشید. با سپاس از همراهی شما نقطه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.