اخبار وام

وام فوری هر مبلغی

وام فوری هر مبلغی
87 / 100

وام فوری هر مبلغی بسیار آسان 

برای دریافت وام فوری هر مبلغی می­توانید به موسسات مالی یا بانک­ها مراجعه کرده و مشکلات مالی خود را هر چه سریع­تر برطرف کنید. زمانی­که به مشکل مالی بر می­خورید و تصمیم به دریافت وام می­گیرید، دو راه وجود دارد.

اول اینکه به بانک مراجعه کرده و شرایط انواع وام­های بانکی را بپرسید. پس از آن یکی از وام­هایی که مناسب با شما است را دریافت کنید. دریافت وام از بانک دو مشکل دارد. اول اینکه شما حتما باید حداقل یک ضامن معتبر معرفی کنید.

دومین مشکل این است که حتی اگر تمامی مدارک و شرایط را داشته باشید، فرآیند دریافت وام طولانی است. علاوه بر این، هر وام بانکی سقف مشخصی دارد و بیش از مبلغ مورد نظر را نمی­توانید دریافت کنید.

در این مواقع شما می­توانید با مراجعه به موسسات مالی وام فوری هر مبلغی بدون ضامن دریافت کنید. طنین سازه مفتخر است که انواع وام فوری اعم از وام سند ملکی و وام سند خودرو را در تهران و کرج به متقاضیان واجد شرایط ارائه می­دهد. در ادامه درباره وام فوری بیشتر توضیح می­دهیم.

تعریف وام فوری هر مبلغی

اگر تصمیم گرفتید که وام فوری با هر مبلغی را دریافت کنید، برای دریافت این وام می­توانید به طنین سازه مراجعه کنید. وام فوری هر مبلغی بدون ضامن است. به این معنی که دیگر شما نیازی به معرفی ضامن نخواهید داشت.

برای دریافت این وام کافی است تا سند ملک یا خودرو، سفته یا چک، طلا و سیم کارت همراه اول را به طنین سازه ارائه دهید و وام دریافت کنید. این اسناد تا پایان پرداخت اقساط وام نزد هلدینگ می­ماند.

در واقع این اسناد به عنوان ضامن عمل می­کند. نکته دوم که باید به آن توجه کنید این است که تنها ارائه این اسناد و مدارک دیگر برای دریافت وام کافی است و شما درگیر کار اداری نخواهید شد. بنابراین وام به صورت آنی پرداخت خواهد شد.

وام فوری هر مبلغی

انواع مختلف وام فوری هر مبلغی

وام فوری هر مبلغی انواع مختلفی دارد که در این بخش آن­ها را معرفی می­کنیم. انواع وام فوری با هر مبلغی عبارتند از:

 • وام فوری 
 • وام سند ملکی
 • وام سند خودرو
 • وام سفته یا چک
 • وام طلا
 • وام سیم کارت همراه اول

در ادامه هر یک از وام­های فوری را توضیح­­ می­دهیم.

وام فوری هر مبلغی سند ملکی

یکی از اسنادی که برای دریافت وام فوری هر مبلغی می­توانید به طنین سازه ارائه دهید، سند ملک است. چنانچه شما سند ملکی دارید به طوری که شش دانگ آن کامل به نامتان است، می­توانید با ارائه آن به هلدینگ، به ارزش 50 تا 70 درصد آن وام فوری دریافت کنید.

با ارائه سند دیگر نیازی به معرفی ضامن و ارائه فیش کسر از حقوق او نیست. سند به عنوان ضامن نزد موسسه می­ماند تا اقساط وام به طور کامل پرداخت شود. اگر به هر دلیلی نتوانستید اقساط را پرداخت کنید، هلدینگ ملکتان را به حراج گذاشته و بعد از فروش مبلغ وام به همراه سود آن را بر می­دارد.

بنابراین هنگام دریافت این وام از هلدینگ طنین سازه به این موضوع دقت کرده و برای پرداخت اقساط برنامه­ ریزی کنید.

وام فوری هر مبلغی از بانک

وام فوری هر مبلغی سند خودرو

سند دیگری که برای برای دریافت وام فوری هر مبلغی بدون ضامن می­توانید ارائه دهید، سند خودرو است. چنانچه خودرو به نام شما باشد، با ارائه سند آن به طنین سازه می­توانید وام فوری با هر مبلغی دریافت کنید.

این وام یکی از انواع وام بدون ضامن است. به این معنی که وام سند خودرو به عنوان ضامن عمل کرده و دیگر نیازی نیست که شما ضامن به هلدینگ معرفی کنید. نکته مثبت دیگر این وام این است که این وام به صورت آنی پرداخت می­شود و شما درگیر کار اداری نخواهید شد.

در آخر شما می­توانید از خودروی خود استفاده کنید و تنها ارائه سند آن کافی است.

وام فوری مبلغ بالا سفته یا چک

یکی دیگر از راه­های دریافت وام فوری مبلغ بالا ارائه چک یا سفته به عنوان ضامن است. اگر جزو افرادی هستید که دسته چک دارند، می­توانید با ارائه آن به هلدینگ طنین سازه وام فوری با مبلغ بالا دریافت کنید.

همان­طور که می­دانید تهیه دسته چک بسیار سخت است. بسیاری از افراد شرایط دریافت دسته چک را ندارند. اما اگر دسته چک ندارید، نگران نباشید. زیرا با ارائه سفته نیز می­توانید وام دریافت کنید.

توجه داشته باشید که سفته به تنهایی اعتبار نداشته و شخص سومی باید آن را به عنوان ضامن امضا کند. بنابراین راه دیگر دریافت وام فوری هر مبلغی ارائه چک یا سفته است.

وام فوری با هر مبلغی برای ماشین

وام فوری مبلغ بالا با طلا

طلا یکی از سرمایه­ های بسیار عالی بوده و بسیاری از افراد برای حفظ سرمایه خود، پولشان را به طلا تبدیل می­کنند. در بسیاری از مواقع زمانی که با مشکل مالی مواجه شدند، این سرمایه را فروخته و مشکلات مالی خود را حل می­کنند.

اما راه بهتری وجود دارد. شما می­توانید با ارائه طلای خود نزد طنین سازه، به عنوان ضامن وام روی طلا دریافت کنید. بدین ترتیب هم پول برای مشکلات مالی خود دریافت می­کنید و هم سرمایه خود را حفظ کردید.

این بهترین روش استفاده از طلا برای زمانی است که شما با مشکلات مالی رو به رو هستید.

وام فوری مبلغ بالا سیم کارت همراه اول

راه دیگری که می­توانید وام فوری هر مبلغی دریافت کنید، ارائه سیم کارت همراه اول است. اگر سیم کارت دائمی همراه اول دارید که با شما 1، 2 یا 3 شروع می­شود، با ارائه آن به هلدینگ طنین سازه می­توانید وام فوری دریافت کنید.

توجه داشته باشید که ارائه سند سیم کارت به هلدینگ کافی است و لازم نیست که خود سیم کارت را ارائه بدهید. با ارائه آن می­توانید به ارزش 90 درصد سیم کارت، وام فوری دریافت کنید. لازم به ذکر است که این وام بدون ضامن بوده و به صورت آنی پرداخت خواهد شد.

مزایای وام فوری هر مبلغی بدون ضامن

در این بخش قصد داریم تا درباره مزایای وام فوری هر مبلغی صحبت کنیم. مزایای این نوع وام عبارتند از:

 • به صورت آنی پرداخت می­شود.
 • بدون ضامن است.
 • شرایط پیچیده­ای ندارد.

چنانچه قصد دارید وام فوری دریافت کنید می­توانید با هلدینگ طنین سازه تماس بگیرید و از شرایط انواع وام فوری آشنا شوید.

سخن آخر وام فوری هر مبلغی

در این مقاله که درباره وام فوری هر مبلغی بود، ابتدا تفاوت دریافت وام از بانک و موسسات مالی را بیان کردیم. دو تفاوت عمده آن­ها عبارتند از:

 • وام بانکی نیاز به معرفی ضامن دارد. در حالی که موسسات مالی چنین شرطی ندارند.
 • وام بانکی پروسه­ای طولانی دارد. در حالی که موسسات مالی کار اداری نداشته و با ارائه سند، وام پرداخت خواهد شد.

 سپس وام فوری را تعریف کرده و انواع آن را نام بردیم. هر کدام را به طور کامل شرح دادیم تا با آن­ها آشنا شوید. مهم­ترین مزیت دریافت وام فوری از موسسات مالی این است که هیچ کدام نیاز به معرفی ضامن ندارد.

در واقع سندی که به موسسه مالی ارائه می­دهید، به عنوان ضامن عمل می­کند. حال که با وام فوری با هر مبلغی آشنا شدید، تنها کافی است تا با طنین سازه تماس بگیرید.

مشاوران این هلدینگ آماده پاسخگویی به سوالات شما و راهنمایی شما در امر دریافت وام سند ملکی به صورت فوری با هر مبلغی هستند. چنانچه ساکن تهران یا کرج هستید، می­توانید برای دریافت وام فوری اقدام کنید.

2 نظر در “وام فوری هر مبلغی

 1. تینا گفت:

  وام روی سند خونه تا چه قیمتی میدین

  1. taninsazeh گفت:

   بستگی به ارزش ملک داره تماس بگیرید و اطلاعات بیشتر دریافت کنید

نظرات بسته شده اند.