سند ملکی

وام سند خانه

وام سند خانه

وام سند خانه 

زمانی که شما به وام سند خانه نیاز دارید، اگر سند خانه دارید، با ارائه آن به موسسات وام دهنده می­توانید وام سند خانه بدون ضامن دریافت کنید. برای بسیاری از افراد پیش آمده که برای مشکلات مالی خود تصمیم گرفتند که وام سند ملکی دریافت کنند.

آن­ها با مراجعه به بانک از نحوه دریافت وام مطلع شدند. زمانی­که برای دریافت وام به بانک مراجعه می­کنید، متوجه خواهید شد که شرایط دریافت وام بسیار سخت است. به علاوه، اگر شما تمامی شرایط را داشته باشید، فرآیند دریافت وام بسیار طولانی است.

مهم­ترین شرطی که بانک برای پرداخت وام دارد، این است که فرد وام گیرنده باید یک ضامن معتبر معرفی کند. اما خیلی از افراد این شرط را ندارند. آن­ها نمی­توانند فردی را بیابند که به عنوان ضامن به بانک معرفی کنند. علاوه بر این، برای دریافت وام باید یک حساب سپرده داشته باشید.

چه مدارکی برای دریافت وام سند ملکی از هلدینگ طنین سازه لازم است؟ برای اطلاع از مدارک ادامه مطلب را مطالعه کنید.

در این شرایط بسیاری از افراد از دریافت وام منصرف می­شوند. اما راه­های بسیاری وجود دارد که شما می­توانید به سرعت وام دریافت کنید. اگر خانه­ای دارید که سند آن 6 دانگ به نام شما است، می­توانید به موسسات وام دهنده مراجعه کرده و با ارائه آن سند، وام سند خانه دریافت کنید.

موسسه وام دهنده ما در شهر تهران و کرج آماده پرداخت وام فوری سند خانه است. درادامه قصد داریم درباره تمامی نکات وام سند خانه با شما صحبت کنیم. ابتدا وام سند ملکی را تعریف می­کنیم و سپس درباره شرایط و مزایا آن با شما صحبت خواهیم کرد.

مشاوره رایگان: 09196314979 | 09125331851

تعریف وام سند خانه

زمانی که ما با مشکلات مالی مواجه می­شویم، فوری به پول نیاز داریم. در این شرایط یکی از راه­های تامین مالی، دریافت وام است. زمانی­که به بانک مراجعه می­کنید، متوجه می­شوید که برای دریافت وام شرایط بسیار سختی وجود دارد.

اگر تمامی شرایط را داشته باشید، بازهم به صورت فوری وام پرداخت نخواهد شد. در این مواقع با مراجعه به موسسه وام دهنده می­توانید وام فوری دریافت کنید. وام سند ملکی یا خانه انواع مختلفی دارد که در این مقاله می­خواهیم به صورت اختصاصی درباره وام سند خانه صحبت کنیم.

وام سند خانه چیست؟

زمانی­که شما فوری به وام نیاز دارید، تا سرمایه خود را افزایش داده و مشکلات مالی خود را برطرف کنید، به جای مراجعه به بانک می­توانید به موسسه وام دهنده مراجعه کرده و با ارائه سند خانه، وام فوری با سند ملکی دریافت کنید. با ارائه سند ملکی به عنوان ضامن می­توانید وام دریافت کنید.

همان­طور که در بالا اشاره کردیم، بسیاری از افراد برای برطرف کردن مشکلات مالی خود، تصمیم می­گیرند که وام دریافت کنند. این مشکل مالی می­تواند خرید لوازم خانگی، مسکن یا خودرو و غیره باشد.

از آنجا که دریافت وام از بانک پروسه طولانی و شرایط سختی دارد، می­توانید به موسسه وام دهنده ما مراجعه کرده و با ارائه سند خانه خود، وام سند خانه دریافت کنید. وام سند مسکونی یک وام بدون ضامن در نظر گرفته می­شود. در واقع سند خانه شما تا پرداخت کامل اقساط وام در رهن موسسه وام دهنده می­ماند.

شرایط وام سند خانه

برای دریافت وام سند خانه شرایطی وجود دارد که باید آن­ها را رعایت کنید. اول از همه سندی که به موسسه وام دهنده ارائه می­دهید، باید شش دانگ آن کامل به نام شما باشد. این ملک نباید هیچ مشکلی داشته باشد.

سند خانه باید در دفاتر منتخب به صورت رسمی به ثبت رسیده باشد. در غیر اینصورت سند هیچ اعتباری نزد موسسه وام دهنده نخواهد داشت. این موارد در رابطه با سند بود. فرد وام گیرنده نیز باید شرایطی داشته باشد که در ادامه قصد داریم درباره آن­ها صحبت کنیم.

شخص وام گیرنده باید سابقه عالی داشته باشد. بدین صورت که هیچ چک برگشتی نداشته باشد. درصورتی­که فرد وام پرداخت نشده داشته باشد، نمی­تواند وام جدید دریافت کند.

مبلغ وام با سند خانه

مبلغ وام سند خانه بستگی به ارزش سندی دارد، که شما به موسسه وام دهنده ارائه می­دهید. مبلغ وام با سند مسکونی می­تواند متفاوت باشد. مبلغ وام بین 65 تا 70 درصد ارزش ملک و سود این وام 18 درصد است.

معرفی ضامن وام سند خانه

همان­طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، با ارائه سند خانه به موسسه وام دهنده، نیازی به معرفی ضامن نیست. سند خانه به عنوان ضمانت در رهن موسسه می­ماند تا اقساط به طور کامل پرداخت شود. سند خانه به عنوان یک ضامن معتبر در نظر گرفته می­شود.

بنابراین در صورتی­که نمی­توانید ضامنی معرفی کنید، کافیست تا سند خانه خود به موسسه وام دهنده ارائه دهید. در صورتی­که موفق به پرداخت اقساط نشدید، موسسه وام دهنده حق دارد تا خانه شما را فروخته و اصل مبلغ وام به همراه سود آن را بردارد.

اقساط وام سند خانه

اقساط وام با سند ملکی در هر موسسه و بانکی متفاوت است. هر بانک و موسسه برای خود تعداد اقساط را تعیین می­کند. شما برای آشنایی با تعداد اقساط می­توانید به موسسه ما تماس گرفته و از تعداد اقساط آن آگاه شوید.

مزایای دریافت وام سند خانه

دریافت وام سند خانه مزایای بسیاری دارد که در این بخش از مطلب به آن اشاره می­کنیم:

 • این وام بدون ضامن است.
 • وام به سرعت و آنی پرداخت می­شود.
 • وام با سند خانه شرایط بسیار پیچیده­ای ندارد، تنها کافیست که سند با مدارک شناسایی را همراه خود داشته باشید.

مدارک لازم برای دریافت وام سند خانه

برای دریافت وام فوری با سند مسکونی باید مدارک زیر را به موسسه وام دهنده ارائه دهید:

 • کپی و اصل کارت شناسایی متقاضی
 • کپی و اصل تمام صفحات سند ملکی
 • اصل و کپی پایان کار ملک
 • ارائه اصل و کپی پروانه ساختمان الزامی است.

یکی از شرایط مهم دریافت وام سند خانه این است که اگر متقاضی مرد باشد، باید کارت پایان خدمت را ارائه دهد. در غیر اینصورت وام به او تعلق نخواهد گرفت. بنابراین هنگامی که برای دریافت وام به موسسه وام دهنده مراجعه می­کنید، به این نکات دقت کنید.

وام فوری سند خانه

وام فوری سند یکی دیگر از وام­هایی که توسط هلدینگ طنین سازه به متقاضیان واجد شرایط ارائه می­شود، وام فوری با سند ماشین است. بنابراین با داشتن خودرویی که شش دانگ آن به نام شما است، می­توانید به هلدینگ طنین سازه مراجعه کرده و با ارائه سند ماشین خود وام فوری دریافت کنید.

خودرو یکی دیگر از مواردی است که هنگام مواجه با مشکلات مالی ممکن است به فکر فروش آن باشید. اما بجای فروش می­توانید علاوه بر حفظ سرمایه خود، پول مورد نیازتان را دریافت کنید. وام فوری از هلدینگ طنین سازه این امکان را به شما می­دهد، که علاوه بر حفظ سرمایه، پول موردنیازتان را دریافت کنید.

برای گرفتن وام فوری می­توانید به هلدینگ طنین سازه مراجعه کنید. وام سند ماشین نیز مانند وام سند مسکن، بدون ضامن است. ارائه سند ماشین دیگر نیازی نیست که ضامن معرفی کنید.

زمان وام فوری سندخانه و وام بانکی

زمانی که برای دریافت وام به بانک مراجعه می­کنید، از موقعی که درخواست وام می­دهید، تا موقعی که وام به شما پرداخت می­شود، بسیار زیاد است. این در حالی است که برای دریافت وام فوری از هلدینگ طنین سازه، شما زمان زیادی را نباید صبر کنید و این وام یک روزه به شما پرداخت خواهد شد.

در حقیقت وام­های بانکی شما را سردرگم می­کنند. زیرا زمانی­که از متصدی بانک برای دریافت وام بانکی مشاوره می­خواهید، او به سختی شرایط و ضوابط دریافت وام بانکی را به شما توضیح خواهد داد. به علاوه، وام بانکی دارای کار اداری طولانی می­باشد.

این درحالی است که شرایط دریافت وام بسیار آسان بوده و شما در گیر کار اداری نمی­شوید. شما تنها با ارائه اسناد ملک یا خودرو می­توانید وام فوری بدون ضامن دریافت کنید.

یکی از موسسات معتبری که وام فوری را ارائه داده و در راستای تامین نقدینگی می­تواند به شما کمک کند، هلدینگ طنین سازه است. شما می­توانید در خصوص دریافت وام فوری با ما تماس بگیرید. کارشناسان هلدینگ طنین سازه می­توانند یک وام مناسب با شرایط شما را به شما معرفی کنند.

وام فوری سند خانه بدون ضامن

همان­طور که بارها در مقاله اشاره کردیم، برای دریافت وام بانکی شما باید حداقل یک ضامن به بانک معرفی کنید. معرفی ضامن به این دلیل است که بانک از پرداخت اقساط وام از طرف شما مطمئن شود.

این در حالی است که وام فوری سند ملکی یک وام بدون ضامن است. در واقع سند ملکتان به عنوان ضامن عمل کرده و تا پرداخت کامل اقساط نزد هلدینگ طنین سازه می­ماند. اگر به هر دلیل موفق به پرداخت کامل اقساط نشدید، هلدینگ ملک را توقیف می­کند.

بنابراین پیش از دریافت وام مطمئن شوید که از پس پرداخت اقساط خود بر می­آیید. چنانچه سوالی درباره وام مسکن دارید، می­توانید با هلدینگ طنین سازه تماس گرفته و از مشاوران این مجموعه کمک بخواهید.

مزایای دریافت وام فوری سند خانه

با دریافت وام آزاد فوری از هلدینگ طنین سازه می­توانید از مزایای زیر بهره مند شوید:

 • با دریافت وام می­توانید سرمایه خود را حفظ کنید.
 • این وام­ها بدون ضامن بوده و ارائه سند به عنوان ضامن کافی است.
 • پرداخت وام، فوری بوده و نهایتا یک روز طول می­کشد.
 • تعداد اقساط و مبلغ وام توسط متقاضی تعیین می­شود.

برای دریافت وام فوری سند شما می توانید با کارشناسان هلدینگ طنین سازه تماس بگیرید. شما با هر سندی که دارید می توانید وام فوری دریافت کنید. وام فوری سند خانه، وام فوری سند ماشین،

دریافت وام فوری سند خانه هلدینگ طنین سازه

در حال حاضر بسیاری از موسسات وام دهنده در ایران وجود دارند که وام فوری ارائه می­دهند. این موسسات به ازای وثیقه­ای که شما در اختیار او قرار می­دهید، وام با مبالغ متنوعی ارائه می­دهد.

برای مثال، وام فوری بدون سپرده سند خودرو مبلغ کمتری نسبت به وام با سند ملکی دارد. مبلغ وام بستگی به ارزش سندی دارد که شما ارائه می­دهید. ارزش ملک یا خودروی شما توسط کارشناس تعیین می­شود.

یکی از فعالین حوزه پرداخت وام فوری هلدینگ طنین سازه است. این هلدینگ دارای سابقه درخشان در این حوزه بوده و می­توانید به آن اعتماد کنید. تیم ما در هلدینگ طنین سازه  وام سند خودرو و وام  سند ملکی در تهران و کرج به متقاضیان واجد شرایط ارائه می­دهد.

کلام آخر وام سند خانه

در این مقاله به طور اختصاصی درباره وام سند خانه فوری صحبت کردیم. ابتدا وام فوری و انواع وام با سفته را تعریف کردیم. سپس درباره وام سند خانه صحبت کردیم. در این نوع وام متقاضی با ارائه سندی که 6 دانگ آن به نام خودش است می­تواند به صورت فوری وام دریافت کند.

در ادامه مبلغ و سود آن را گفتیم. مبلغ آن به ارزش 65 تا 70 درصد مبلغ ملک و سود آن 18 درصد است. در ادامه توضیح دادیم که این نوع وام یک وام بدون ضامن است. بدین ترتیب سند به عنوان ضمانت در رهن موسسه مانده تا شما اقساط را به طور کامل پرداخت کنید.

سپس درباره اقساط این وام صحبت کردیم. توضیح دادیم که تعداد اقساط به موسسه ­ای که مراجعه می­کنید بستگی دارد. شرایطی که باید برای دریافت این وام داشته باشید را گفتیم. مهم­ترین شرط این است که سند خانه باید 6 دانگ به نام شما باشد. در آخر مدارکی که باید برای دریافت این وام ارائه دهید را بیان کردیم.

چنانچه قصد دارید وام سند خانه دریافت کنید، می­توانید به موسسه وام دهنده ما مراجعه کنید.